Top 10


    
2117 Nagłośnienie koncertu - Szczecin http://superzeto.tumblr.com/ Żeby umieć dobrze nagłaśniać koncerty to trzeba się tego uczyć przez wiele lat. Dobry akustyk to ktoś kto interesuje się tą tematyką i jest na bieżąco ze wszystkim co tylko wychodzi nowego i zna najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Nagłośnienie koncertu to także nowoczesny i co nie mniej ważne dobrze dopasowany do siebie i do potrzeb sprzęt estradowy, który powinien służyć przez długie lata. Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się jak nagłośnić dobrze jakiś planowany koncert lub imprezę plenerową to najlepiej zgłosić się do nas i sprawdzić czy i w jakim zakresie będziemy w tym temacie pomóc. Nasza firma prowadzi także różne blogi muzyczne dla pasjonatów akustyki, a jednym z takich blogów jest strona pod adresem Superzeto.tumblr.com. Zaglądaj do nas częściej, a będziesz na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie nagłaśniania. Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka imprezy   festyny   muzyka Oct 1, 2013

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka
Monika Brodka to jedna z najzdolniejszych i najbardziej charakterystycznych postaci młodego pokolenia artystów w Polsce. Każda jej nowa płyta rozchodzi się błyskawicznie w dużej liczbie egzemplarzy , a jej przeboje puszczane są systematycznie w każdym dobrym radiu. Nowa płyta Moniki Brodki zapowiada się niezwykle interesującą i jeśli chcecie dowiedzieć się czegoś więcej o niej to zapraszam nie nie oficjalny portal wokalistki pod adresem brodka.pl.
Category:

TopGuitar jest wiodącym czasopismem skierowanym do muzyków, a w szczególności do gitarzystów. Strona dla miłośników gitary elektrycznej, basowej, akustycznej oraz klasycznej. Najświeższe informacje z gitarowego świata. Recenzje sprzętu muzycznego, płyt kompaktowych i koncertów gitarowych oraz imprez. Magazyn jest wydawany co miesiąc przez wydawnictwo muzyczne International Music Press w Gdyni.
Category:

3. Rock
Muzyka rockowa rozpala i elektryzuje miliony osób od ponad pięćdziesięciu lat. Wynalazca gitary elektrycznej to geniusz nad geniusze i jemu właśnie zawdzięczamy to co dzisiaj w największym skrócie określamy jako rock. Odkąd pojawił się internet to muzyka rockowa stała się jeszcze bardziej sławna i lubiana. Na koncerty rockowe przychodzi nawet sto tysięcy ludzi, a bywało nawet więcej. Zapraszamy na portal o muzyce rock na którym spotykają się najwięksi fani tego nurtu muzycznego.
Category:

Jeśli interesuje Państwa nabycie instrumentów muzycznych, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została przedstawiona przez przedsiębiorstwo Music Center, którego siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu. Duży wybór produktów jest jedną z głównych zalet naszej firmy. Dodatkowo gwarantujemy profesjonalne doradztwo w aspekcie wyboru produktów zgodnych ze wskazanymi przez klienta wymaganiami. Proponujemy tylko produkty doskonałej klasy, które pozyskujemy od renomowanych wytwórców. Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat.
Category:

Jeśli interesujesz się muzyką, wymieniasz opiniami z użytkownikami sieci, nie możesz obejść się bez siedzenia na forum muzycznym. W szkole, w pracy nie każdy rozumie Twoje zamiłowanie do muzyki, tam wszyscy. Co więcej możesz podyskutować na forum muzycznym o nowościach, wrzucać swoje utworki, komentować nagrania innych. Jesteś członkiem społeczności, która żyje z pasją.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4