Top 10


    
2117 Nagłośnienie koncertu - Szczecin http://superzeto.tumblr.com/ Żeby umieć dobrze nagłaśniać koncerty to trzeba się tego uczyć przez wiele lat. Dobry akustyk to ktoś kto interesuje się tą tematyką i jest na bieżąco ze wszystkim co tylko wychodzi nowego i zna najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Nagłośnienie koncertu to także nowoczesny i co nie mniej ważne dobrze dopasowany do siebie i do potrzeb sprzęt estradowy, który powinien służyć przez długie lata. Jeśli ktoś z Państwa zastanawia się jak nagłośnić dobrze jakiś planowany koncert lub imprezę plenerową to najlepiej zgłosić się do nas i sprawdzić czy i w jakim zakresie będziemy w tym temacie pomóc. Nasza firma prowadzi także różne blogi muzyczne dla pasjonatów akustyki, a jednym z takich blogów jest strona pod adresem Superzeto.tumblr.com. Zaglądaj do nas częściej, a będziesz na bieżąco ze wszystkim co się dzieje w świecie nagłaśniania. Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka imprezy   festyny   muzyka Oct 1, 2013

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka
Wortal piosenki-dla-dzieci.net stworzony został dla rodziców poszukujących piosenek dla dzieci. Na tej witrynie umieszczane są wyłącznie najładniejsze piosenki dla dzieci. Do każdej piosenki dziecięcej dołączony jest również jej teledysk z serwisu youtube.com. Teledyski dla dzieci świetnie uzupełniają piosenki dziecięce, dzięki teledyskom Wasze dzieci mogą lepiej zrozumieć dany utwór. Na tej witrynie odnajdziecie także piosenki karaoke dla dzieci. Dzięki utworom karaoke Twoje pociechy mogą nie tylko słuchać swoich ukochanych piosenek dla dzieci, ale także będą mogły je zaśpiewać wspólnie z naszą stroną. Zapraszam do wspólnego słuchania i śpiewania piosenek dziecięcych razem z naszą witryną.
Category:

TopGuitar jest wiodącym czasopismem skierowanym do muzyków, a w szczególności do gitarzystów. Strona dla miłośników gitary elektrycznej, basowej, akustycznej oraz klasycznej. Najświeższe informacje z gitarowego świata. Recenzje sprzętu muzycznego, płyt kompaktowych i koncertów gitarowych oraz imprez. Magazyn jest wydawany co miesiąc przez wydawnictwo muzyczne International Music Press w Gdyni.
Category:

Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Nasz portal przedstawi Ci wszystko od podszewki(od budowy gitary i potrzebnego sprzętu po konkretne techniki grania). Materiał podzielony na lekcje zawierające tradycyjne artykuły ze zdjęciami wsparte materiałem wideo!!! Uważasz, że się do tego nie nadajesz, przerób kilka naszych lekcji , a przekonasz się że to nie prawda. Najwyższy czas rozwinąć swoje ukryte , muzyczne talenty!!!
Category:

RHCPmania to zupełnie nowy portal poświęcony karierze i twórczości kalifornijskiego bandu Red Hot Chili Peppers (w skrócie RHCP). Został on założony przez wielkiego miłośnika z myślą o innych fanach. Znajdziecie tutaj to, czego nie zaoferowała dotychczas żadna inna polska witryna. Przede wszystkim niepowtarzalne, niezwykle ciekawe artykuły, kompletną dyskografię z prawdziwego zdarzenia oraz wywiady zaopatrzone w polskie napisy. Co więcej nie zabraknie zawsze aktualnych wiadomości, rozbudowanej i interesującej historii kapeli, ciekawostek i recenzji. Wszystko to osadzone w miłej oprawie graficznej, nawiązującej do okładki Blood Sugar Magik. Do tego zachęcamy do rejestrowania się i aktywnego użytkowania na naszym forum. Odnajdziecie tu wpaniałą atmosferę i możliwość rozmowy z fanami rozsianymi po całym kraju. Dostaniecie też odpowiedź na każde prześladujące was pytanie. Pewnego dnia zorganizujemy zlot fanów jakiego jeszcze w naszym kraju nie było.
Category:

Gitara jest jedynym z najpopularniejszych instrumentów świata. Jeśli i Ty należysz do wielbicieli tego instrument, zapraszamy na profesjonalne lekcje gry na gitarze akustycznej i klasycznej. Uczmy dzieci od siódmego roku życia oraz dorosłych-także tych całkiem początkujących. Uczniowie, którzy regularnie pracują i chcą zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności, mają możliwość występu na koncertach szkolnych.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4