Top 10


    
218 Doradztwo księgowe przez internet http://e-doradcy.com Serwis e-doradcy.com to nowo powstały projekt skupiający się na realizowaniu kompleksowych potrzeb doradczych przedsiębiorstw. Dzięki dostępie do doradców podatkowych, prawników oraz audytorów i biegłych rewidentów nasi Klienci mogą otrzymać kompleksową poradę z zakresy prawa, podatków i księgowości. Serdecznie zapraszamy do zapoznania sie ze szczegółami usług doradczych świadczonych przez e-doradcy.com Biznes i finanse > Doradztwo
Prawo i podatki > Doradztwo podatkowe
porady prawne   porady podatkowe   doradztwo podatkowe   doradztwo księgowe Sep 1, 2010 Michał

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Doradztwo
Krajowe Centrum Oddłużania to najbardziej rzetelna firma na rynku zajmująca się antywindykacją i oddłużaniem. Negocjujemy z bankami i firmami windykacyjnymi oraz z ZUSem i Urzędem Skarbowym w sprawie spłaty zaległości. Oferujemy również opcję antyegzekucji, czyszczenia rejestrów i analizę wniosków o ABOLICJĘ. BEZPŁATNIE przedstawimy Ci nasz plan na wyjście z pętli zadłużeń.
Category:

Jeżeli masz wątpliwości czy prawidłowo wypełniasz druk ceidg-1, który stanowi zgłoszenie do centralnej ewidencji i informacji o działalności gospodarczej i w związku z nimi poszukujesz pomocy w ich rozwianiu, powinieneś jak najszybciej wejść na stronę E-Doradztwo Gospodarcze. W wymienionym serwisie będziesz miał możliwość samodzielnie lub z naszymi podpowiedziami wygenerować swój formularz ceidg-1. Wskazówki ekspertów znajdują w większości rubryk programu działającego na stronie serwisu e-dg.pl
Category:

Ciekawe usługi doradcze przedstawiło przedsiębiorstwo MS Consulting Group s.c. Doradzamy zleceniodawcom w otrzymywaniu pieniędzy ze środków europejskich oraz doradzamy przy obmyślaniu celów strategicznych prowadzonej firmy. Każde oferowane przez nas usługi charakteryzuje wysoka skuteczność i profesjonalizm, poparte dużą wiedzą i doświadczeniem. Pozyskaliśmy już kilkaset milionów złotych z funduszy europejskich, wykazując ponad 90% skuteczności w działaniu. Doradzamy Państwu także w niezbędnym rozliczeniu wydatków funduszy unijnych.
Category:

Firma Capital Access specjalizuje się w wyszukiwaniu a także pozyskiwaniu środków finansowych dla firm. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży a także gruntownej wiedzy, możemy zagwarantować każdemu klientowi doskonałą klasę proponowanych czynności. Pracują u nas tylko świetnie przygotowani ludzie z wieloletnim stażem pracy. Elastycznie traktujemy każde zlecenie, dbając o interesy obsługiwanych przez nas klientów. Zapewniamy sposobność nieodpłatnego wysłania oferty finansowania do kontrahentów. Na naszej witrynie internetowej przedstawiliśmy szczegóły propozycji.
Category:

Jesteśmy firmą, która zajmuje się doradztwem w zakresie zarządzania biznesem. Jeżeli zatem poszukujesz kogoś, kto zwiększy efektywność Twojego biznesu, zajrzyj na stronę internetową Start Consulting i zapoznaj się z naszą ofertą. Znajdziesz tam między innymi propozycje utworzenia planu oraz strategii biznesowych, a także ich optymalizacji, organizacji szkoleń dotyczących sprzedaży i rozwoju, analizy systemów informatycznych i inne działania, które pomogą Twojej firmie odnieść sukces. Zapraszamy serdecznie.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4