Top 10


    
2225 Airconstruction naprawa po gradobiciu http://www.airconstruction.pl Brzydkie wgniecenia na karoserii naszych aut zwykle nie opłacało sie usuwać ponieważ naprawa uszkadzała lakier elementu i trzzeba było lakierować ponownie. W Airconstruction oferujemy państwu usługę jaką jest naprawa po gradobiciu. Pod tą nazwą kryje się naprawa wszelkich wgnieceń bez konieczności ponownego lakierowania jeśli powłoka lakieru nie była uszkodzona. Jako profesjonaliści, oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju, zapraszamy równieżdo naszego warsztatu w Jeleśni koło Źywca w województwie śląskim, znajduje sie on przy ul. kasztanowej 27. Na pytania chętnie odpowiemy email: [email protected] oraz tel. 883 394 646. Motoryzacja > Blacharstwo samochodowe usuwanie wgnieceń bez lakierowania   blacharstwo samochodowe śląsk   naprawa po gradobiciu   naprawa samochodu po gradobiciu   usuwanie wgnieceń   Dec 31, 2013 Jarosław Zątek

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Motoryzacja > Blacharstwo samochodowe
Firma Auto-Moto-Max s.c. Antoni Calów i Jan Witko - sklep części zamiennych nowych i używanych do samochodów zachodnich oraz specjalistyczny zakład napraw blacharskich, lakierniczych i ogólno-mechanicznych - powstała w 1992 roku. Od sprzedaży części, rozwój postępował w kierunku uruchamiania kolejnych usług tak, aby zapewnic maksymalnie kompleksową obsługę klienta. Firma zatrudnia starannie dobranych, doświadczonych blacharzy, lakierników i mechaników, dysponuje nowoczesnym warsztatem blacharskim, magazynem części zamiennych
Category:

Jesteśmy firmą oferującą naprawy po gradobiciu uszkodzenia parkingowe wgniecenia powstałe w wyniku wandalizmu, transportu i opadów. Wykonujemy kompleksową usługę usuwania wgnieceń karoserii samochodowych za pomocą specjalnej technologii PDR (ang. Paintless Dent Repair) nie wymagającej ponownego lakierowania, co pozwali Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasze działania podejmujemy na terenie całego kraju, współpracujemy z firmami z branży motoryzacyjnej i z klientami indywidualnymi.
Category:

Firma auto-trik działająca na terenie miasta Bolesławiec, zajmuje się usuwaniem wgnieceń bez lakierowania. Dzięki unikalnej technologii naprawimy uszkodzenia w karoserii samochodowej. Naprawa wgnieceń bez lakierowania jest przyszłościowym zastosowaniem, jakie oferuje wam nasza firma, boweim czegoś takiego jeszcze nie było. W naszym warsztacie skupiamy swoją pracę na usuwaniu wgnieceń, zajrzyj na naszą stronę, podniesiemy wartość Twojego samochodu.
Category:

Brzydkie wgniecenia na karoserii naszych aut zwykle nie opłacało sie usuwać ponieważ naprawa uszkadzała lakier elementu i trzzeba było lakierować ponownie. W Airconstruction oferujemy państwu usługę jaką jest naprawa po gradobiciu. Pod tą nazwą kryje się naprawa wszelkich wgnieceń bez konieczności ponownego lakierowania jeśli powłoka lakieru nie była uszkodzona. Jako profesjonaliści, oferujemy nasze usługi na terenie całego kraju, zapraszamy równieżdo naszego warsztatu w Jeleśni koło Źywca w województwie śląskim, znajduje sie on przy ul. kasztanowej 27. Na pytania chętnie odpowiemy email: [email protected] oraz tel. 883 394 646.
Category:

Rentalserwis.pl jest stroną internetową firmy zajmującej się naprawą pojazdów osobowych. Firma świadczy usługi mechaniki samochodowej, gwarantując klientom precyzyjną i szybką diagnostykę awarii. Rental wykonuje skuteczne reperacje, w tym także pojazdów, których stan zostawia wiele do życzenia. Poza tym mechanicy firmy dzięki zdobytemu doświadczeniu są w stanie udzielić klientom profesjonalnych porad dotyczących działań profilaktycznych, które mają wpływ na brak następnych awarii. Firma specjalizuje się także w usługach dotyczących kosmetyki samochodowej.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4