Top 10


    
2310 Grafor - lekcje i szkoła rysunku w Krakowie, Kraków http://www.pracowniagrafor.pl Pracownia GRAFOR to szkoła rysunku i malarstwa w Krakowie prowadzona przez osoby obecne w środowisku krakowskiej ASP. Śledzimy rozwój wydziałów i ich bieżące wymagania egzaminacyjne. Potrafimy przygotować do egzaminów na wszystkie kierunki studiów artystycznych z zachowaniem ich indywidualności i charakterystyki. Naszych byłych uczniów znaleźć można na wszystkich kierunkach ASP w Krakowie.
Swoją skuteczność zawdzięczamy szerokiemu doświadczeniu w prowadzeniu zajęć i autorskiemu systemowi prowadzenia zajęć pozwalającemu na skracanie czasu, jaki jest konieczny by osiągnąć widoczny postęp.
W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi:
- kurs rysunku i malarstwa dla kandydatów na ASP Kraków,
- lekcje rysunku dla gimnazjalistów (zajęcia od podstaw),
- kurs rysunku i malarstwa dla hobbystów,
Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.pracowniagrafor.pl

Pracownia GRAFOR
ul. Stradomska 16
31-058 Kraków
[email protected]
668 139 008
503 789 909
Edukacja i nauka > Szkolenia i kursy Kurs rysunku i malarstwa Kraków   dla hobbystów   lekcje rysunku w Krakowie   pracownia Grafor   kurs ASP   lekcje rysunku   Krakowska szkoła rysunku   Kurs rysunku   szkoła rysunku   lekcje rysunku   Kraków   w Krakowie   krakowska   krakowski   krakowskie   szkoła mal Feb 14, 2014 Filip Kuźniarz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Edukacja i nauka > Szkolenia i kursy
Nauka przez Internet oraz atrakcyjne kursy e learningowe w preferencyjnych cenach to specjalność szkoleniowej platformy e learningowej CyfrowaSzkoła.pl. Misją twórcy innowacyjnego serwisu Cyfrowa Szkoła, programisty Grzegorza Bośko z Poznania, jest zdobywanie oraz przekazywanie cennej wiedzy czy umiejętności bez ponoszenia zbędnych wydatków związanych z realizacją albo pobieraniem nauki w sposób tradycyjny. Nauka przez Internet jest nowatorską propozycją dla osób planujących efektywnie wykorzystać czas przeznaczony na uczestnictwo w tego rodzaju kursach. Z nami zyskasz cenne umiejętności, którymi wykażesz się w pracy oraz na studiach. Zapewniamy e szkolenia dla rodziców czy pedagogów. Zapraszamy twórców szkoleń internetowych do współpracy. Kontakt za pomocą internetowego formularza kontaktowego lub drogą mailową.
Category:

Kursy polskiego - tylko z Modern.edu w centrum Warszawy.. Kursy indywidualne, intensywne, weekendow oraz grupowe na różnych poziomach. Stosujemy nowoczesną metodykę nauczania oraz indywidualne podejście do branży uczestników. Korzystamy tylko z nowoczesnych pomocy dydaktycznych. Działalność założona przez ex - nauczycieli z ok. 17-letnim doświadceniem.
Learn Polish lessons - intensive Polish courses for ex-pats. We provide polish lessons. Well prepared teachers. Individual, intensive and group Polish courses in the center of Warsaw.
Category:

Instytucja Otoczenia Biznesowego Netrix Group Sp. z o.o. oferuje klientom usługi z zakresu wdrażania a także oceny strategii biznesowej, organizacji operacyjnej, controllingu wewnętrznego. Poza tym zajmujemy się zarządzaniem projektami. Dokładamy wszelkich starań aby osiągnąć najwyższy stopień naszych działań, czego potwierdzeniem jest stosowany przez nas System Zarządzania Jakością. Usługi naszej firmy mają wpływ na wzrost efektywności funkcjonowania firm a także ich trwały rozwój. Świadczymy usługi z zakresu outsourcingu informatycznego oraz pełnimy funkcję koordynatora klastra.
Category:

Jeżeli ciekawią Cię szkolenia, marketing prawdopodobnie także znajduje się w zespole Twoich zamiłowań. W dzisiejszych czasach multum osób edukuje się na rozmaitych sferach. Dlatego z myślą o Tobie utworzyliśmy Forum-Szkolenia. Jedyne miejsce w sieci gdzie możesz skorzystać z porady profesjonalnych trenerów. Poczytaj opinii od innych uczestników szkoleń, uzyskaj porady od doświadczonych trenerów. Zapraszamy.
Category:

Moje Prawo Jazdy jest serwisem motoryzacyjnym przeznaczonym jako pomoc dydaktyczna w szkoleniu kierowców. Zajmujemy się poradami dla wszystkich osób na kursach ba prawo jazdy lub przed egzaminami na prawko. Porady i materiały redagowane przez prawdziwych fachowców - najlepszych w branży instruktorów nauki jazdy oraz techniki jazdy. Jeżeli nie wiesz jak ustawić sobie fotel i lusterka, jak wykonać ruszanie na wzniesieniu, jak wykonywać manewr zawracania czytaj nas
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4