Top 10


    
2327 Elementy balustrad http://balustradybalkonowe.pl Kiedy budujemy bądź wykańczamy budynek, ważne jest aby stworzyć jednolitą, spójną całość jeśli chodzi o wystrój i wygląd. Balustrady balkonowe i balustrady schodowe ze stali nierdzewnej firmy Avis to stonowana elegancja a przy tym nowoczesność, która wpasuje się do każdego wnętrza lub fasady. Nasze barierki balkonowe to solidność i odporność na warunki pogodowe oraz duże obciążenia. Na naszej stronie internetowej macie państwo możliwość sprawdzenia już wykonanych przez nas instalacji (tj. balustrady nierdzewne + poręcze) Dom, ogród > Usługi budowlane barierki balkonowe   poręcze   balustrady balknowe Feb 21, 2014 Michal

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
Solbau to przedsiębiorstwo budowlane, które wyspecjalizowało się w budowie budynków na obszarze województwa opolskiego, dolnośląskiego a także śląskiego. Posiadamy ekipę składającą się z fachowców z każdej dziedziny. Mamy rozbudowane zaplecze sprzętowe, co sprawia, że cały sprzęt jest dostępny od ręki. Zawsze rozliczamy się po skończonej fazie budowy, nie biorąc zaliczek. Oferujemy klientom możliwość wyceny w kilku wariantach do wyboru oraz dajemy gwarancję na zrealizowane czynności, którą można przedłużyć do 5 lat.
Category:

Ludzie zainteresowani świadczeniami związanymi z geodezją w obrębie Szczecina powinni zaznajomić się z ofertą przedstawioną przez firmę Inż-Geo. Indywidualnie podchodzimy do każdego kontrahenta, dostosowując zakres świadczeń do określonych potrzeb. Dzięki temu możemy zagwarantować satysfakcję z realizacji pracy dla wszystkich klientów. Prace wykonujemy szybko i w ustalonym terminie. Oferujemy klientom konkurencyjne ceny. Stosujemy nowoczesne sprzęty. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo działa w sektorze od długiego czasu.
Category:

Jesteśmy firmą, która ma długie doświadczenie w stawianiu kontraktowych oklein ściennych znanych firm w miejscach użyteczności publicznej takich jak bodajże pensjonaty, wieżowce, motele, hotele, apartamentowce, restauracje, kliniki i wiele innych. Dokonujemy profesjonalnego montażu fototapet a także tapet dekoracyjnych. Tapetowanie ścian wykonujemy od wielu lat, przestrzegając dokładnie wyznaczonych zasad, równoważąc wiedzę a także nasze doświadczenie. Pracujemy na obszarze całej Polski a nasze projekty są w całości profesjonalne i rozpoznawalne. W naszych działaniach rozpoczynając tapetowanie ścian, przygotowujemy świeże ściany kryjąc je materiałem gruntującym, myjemy właściwym środkiem podłoże pomalowane farbą emulsyjną, stare tapety usuwamy specjalnymi preparatami do odklejania tapet, usuwamy listwy i tapetujemy starannie wyczyszczone przez nas ściany. Dzięki tym staraniom tapetowanie ścian przez MsTapety jest wykonywane z największym profesjonalizmem.
Category:

MTMStyl to pracownia architektoniczna, której specjalnością są projekty domów jednorodzinnych. Sprzedaż projektów stworzonych przez nas oraz ich sporządzanie indywidualnie na zamówienie odbiorców jest naszą profesją. Nabywcy projektów MTM Styl mogą liczyć na rzetelną i uprzejmą obsługę, a dzięki pomocniczej poradzie formalno-prawnej i technicznej projekt domu, który wybierzesz urealni jakiekolwiek Twoje potrzeby.
Category:

Revigres jest firmą usługową z siedzibą w Radomiu, która zajmuje się świadczeniem usług w zakresie obróbki płytek ceramicznych. Usługi realizowane są w nowoczesnym parku maszynowym przy użyciu metody cięcia tarczą diamentową. Wśród usług znajduje się wycinanie otworów, fazowanie, ryflowanie, cięcie cokołów i mozaiki, cięcie płytek pod kątem 45°, rektyfikacja i inne. Revigres zapewnia solidność oraz terminowość usług, firma zajmuje się cięciem glazury, a także płytek gresowych i terakoty. Na uwagę zasługuje dokładność cięcia oraz gładkie krawędzie obrabianych płytek. Firma odbiera płytki od klienta, a po wykonaniu usługi dostarcza mu gotowy produkt.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4