Top 10


    
2384 Matrixmedia - sklep inetrnetowy http://matrixmedia.pl Sklep Matrixmedia proponuje wygodne zakupy online. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zapewniamy ekspresową realizację zlecenia i korzystne ceny. Poprzez ofertę sklepu zaopatrzą się Państwo w kina domowe, różnego rodzaju sprzęty AGD i RTV, aparaty cydrowe i wiele innych. Dystrybuujemy sprzęt tylko najlepszych, uznanych w Polsce i na świecie producentów. Technika, sprzęt elektroniczny > AGD sklep   internet   zakupy   rtv   agd Mar 27, 2014 matrixmedia

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Technika, sprzęt elektroniczny > AGD
Przedsiębiorstwo A.Z.U. TECH-DOM, istnieje na rynku już od ponad 5 dekad. Zajmujemy się naprawą, jak i sprzedażą sprzętu gospodarstwa domowego, chłodniczego, klimatyzacji samochodowej, domowej, biurowej, kolektorów słonecznych, pomp ciepła oraz innych. Mamy tylko nowy wybór urządzeń wiodących firm w Europie. Siedzibą jest miasto Rzeszów i tam też znajduje się nasz magazyn części zamiennych i wyrobów. W chwili obecnej w firmie jest pracuje dziesięciu pracowników, w tym ośmiu techników, mających świadectwa mistrzowskie. Technicy, jak również pracownicy umysłowi to w większości ludzie młodzi, pełni zapału i ambicji z wysokimi kwalifikacjami, a przede wszystkim z ogromnymi możliwościami. Szczególną uwagę przywiązuje właściciel firmy, Marek Ostrówka do terminowości wykonywania usług, kulturę osobistą jak i regulowaniu płatności wobec swoich podwykonawców i pracowników.
Category:

Oferta przedsiębiorstwa Morele.net obejmuje duży wybór urządzeń elektronicznych. Przygotowaliśmy użyteczne kategorie, co sprawia, że szybko znajdą Państwo u nas odpowiednie artykuły. Precyzyjnie selekcjonujemy produkty, co sprawia, że możemy zapewnić ich wysoką klasę. Sprzedajemy produkty w atrakcyjnych cenach. Większość artykułów jest dostępnych od razu. Zapewniamy także doradztwo zatrudnionych przez nas konsultantów w wyborze produktów dokładnie dopasowanych do konkretnych potrzeb. Zapraszamy do rozmowy telefonicznej.
Category:

Nasza firma powstała w 1993 roku i od tego czasu stale działa jako przedstawiciel odkurzaczy Rainbow na terenie całego kraju.
Serwis odkurzaczy Rainbow musi być wykonywany przez autoryzowanych przedstawicieli. Daje to pewność, że naprawa odkurzacza przeprowadzona będzie przez wykwalifikowany personel, który odbył szkolenia i posiada należyte kwalifikacje. Profesjonalna naprawa odkurzaczy Rainbow wymaga doskonałej znajomości ich konstrukcji. Niezbędne jest także doświadczenie, pozwalające na szybkie i trafne zdiagnozowanie problemu. Autoryzowany serwis Rainbow pozwoli Państwu mieć pewność, że usterka zostanie usunięta bezproblemowo i szybko. Dzięki temu, już po krótkim czasie będziecie mogli na nowo cieszyć się pełna funkcjonalnością tego fantastycznego urządzenia.

Zapraszamy do naszego biura i serwisu gwarantując najwyższą jakość usług i miejsca parkingowe na terenie firmy.
Category:

BMD Polska z siedzibą w Krakowie od 1992 roku zajmuje się dystrybucją maszyn do szycia, hafciarek, owerloków, akcesoriów i dodatków szwajcarskiej firmy Bernina. Bernina to czołowa marka, znana i rozpoznawana na całym świecie. Oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dokładnością i wytrzymałością. Posiadamy produkty kierowane dla domowych pasjonatów szycia i haftowania jak również dla profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Category:

Ciekawą ofertę asortymentową powiązaną z odkurzaczami, przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo idealnyodkurzacz.pl. Nasze towary klienci odnajdą w wielu sklepach znajdujących się na terenie całego kraju. Proponujemy bardzo dobrej klasy produkty, które gwarantują skuteczność funkcjonowania a także długoletnią trwałość. Zaproponowana przez naszą firmę internetowa możliwość skonfigurowania odkurzacza pozwala na personalne dostosowanie towaru do określonych przez kontrahenta wymagań. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Category:




© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4