Top 10


    
248 Gabinet Stomatologiczny w Stargardzie Szczecińskim http://www.wedent.pl Wedent to niepowtarzalny gabinet stomatologiczny, w którym panuje miła i sympatyczna atmosfera, a każdy pacjent czuje się i jest doceniany. Traktujemy wszystkich pacjentów indywidualnie poświęcając każdemu odpowiednio dużo czasu, staramy się poznać dokładnie oczekiwania pacjenta by potem im sprostać. Dysponujemy doświadczoną, młodą kadrą, która ciągle rozwija swoje umiejętności na licznych kursach w kraju i zagranicą. Pracujemy nowoczesnym sprzętemi i najlepszymi materiałami. Dzięki szerokiej gamie środków znieczulających i odpowiednio wysokim umiejętnościom gwarantujemy, że każdy zabieg w naszym gabinecie będzie bezbolesny. Zdrowie i uroda > Dentystyka implanty   ortodoncja   dentysta   stomatolog   stargard szczecinski Sep 21, 2010 Sławek

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 13 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Dentystyka
Wyspecjalizowana w licznych aspektach stomatologicznych, przychodnia stomatologiczna Komplet, udostępnia dla kontrahentów dużą ilość świadczeń, które są przedstawione na naszej witrynie internetowej. Nasze gabinety są wyposażone w bardzo nowoczesne urządzenia. Zapewniamy klientom poczucie dużego komfortu w czasie każdej wykonywanej czynności. Zatrudniamy tylko świetnie przygotowanych lekarzy, którzy mają długoletni staż w branży. Przygotowaliśmy system rezerwacyjny, który umożliwia umówienie wizyty przez internet oraz telefon.
Category:

Witryna przedstawiająca zakres usług Gabinetu Dentystycznego Anny Pawłowskiej. Gabinet jest zlokalizowany w Sopocie przy ul. Bocznej. Pierwsza wizyta Pacjentaw gabinecie stomatologicznym, który planuje leczenie jest darmowa. Gabinet w swojej ofercie posiada takie usługi jak: stomatologia zachowawcza, chirurgia stomatologiczna protetyka, leczenie endodontyczne czy profilaktyka. Podczas świadczenia kompleksowych usług możliwe atrakcyjne rabaty. pojedyncze RTG na miejscu.
Category:

Jeśli interesują Państwa fachowe świadczenia dentystyczne, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została zaprezentowana przez Centrum Stomatologiczne Zakopianka, którego siedziba znajduje się w stolicy Małopolski. Zatrudniamy doskonale przygotowanych lekarzy z długoletnim stażem, którzy gwarantują świetną pomoc każdemu pacjentowi. Stosowanie bardzo nowych sprzętów a także renomowanych materiałów pozwala na zapewnienie świetnej jakości proponowanych czynności. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej umieszczony został cennik usług.
Category:

Szukasz dentysty z Krakowa lub okolic? To dobrze trafiłeś - poznaj Klinikę stomatologiczną J.J. Wichlińscy, która dzięki wybranemu zespołowi wykwalifikowanych specjalistów wyrobiła sobie bardzo dobrą renomę. Klinika Stomatologiczna J.J. Wichlińscy posiada dwie placówki - w Krakowie oraz w Gorlicach- do których specjalnie przyjeżdżają także pacjenci z okolicznych miast - takich jak - Nowy Sącz, Krosno czy Jasło. Klinika J.J. Wichlińscy specjalizuje się m.in. w implantologii, protetyce oraz chirurgii szczękowej. Wejdź na ich stronę i dowiedz się więcej!
Category:

W serwisie dobry-dentysta.org znajduje się lista polecanych gabinetów dentystycznych z całego kraju. Gabinety posiadają własne wizytówki, w których umieszczana jest charakterystyka działalności jak i najważniejsze usługi. Użytkownicy mogą też sprawdzić dane kontaktowe, lub też wejść na stronę internetową każdego stomatologa. Dzięki numerom telefonów oraz adresom poczty e-mail można też umówić się na wizytę. Odnajdywanie stomatologów jest również proste dzięki podziałowi na województwa, można też skorzystać z umieszczonej wyszukiwarki. Zainteresowani mogą też dodawać oceny i komentarze o wybranych dentystach.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4