Top 10


    
249 Laptop serwis Warszawa http://www.pc-mobile.pl Rozwiążemy wszelki problem z Laptopem, notebookiem czy palmtopem. Serwis PC-MOBILE z Warszawy specjalizuje się w serwisie i naprawach notebooków. Zajmujemy się licznymi firmami takimi jak Acer czy Toshiba. Na naszą ogromną ofertę składa się: serwis płyt głównych, naprawa układów zasilania, lutowanie układów, wymiana zawiasów matryc, czyszczenie podświetlania ekranów, wymiana matryc, wymiana elementów, diagnostyka układów, czyszczenie. Wszystkie dokonane usługi są objęte naszą gwarancją. Gwarantujemy ekspresowy czas realizacji usług. Komputery > Naprawa komputerów serwis   matryce   palmtopów   laptopy   Warszawa   notebooki   matryc   matrycy   Toshiba   Acer   laptop   naprawa   notebooków   notebook   ekranu   wymiana   laptopów   LCD   Sep 21, 2010 Anna

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Komputery > Naprawa komputerów
Serwis laptopów i netbooków we Wrocławiu, przy ul. Worcella 2. Oferujemy szeroką gamę usług powiązanych z wymianą i naprawą elektroniki. Naprawiamy matryce LCD, na których doszło do jizycznych lub elektronicznych uszkodzeń, regenerujemy nadgryzione zębem czasu układy chłodzenia (wentylatory, radiatory i heatpipe), przeprowadzamy pełną konserwację wnętrza komputera, zajmujemy się też naprawami skomplikowanymi, obejmującymi wymianę pojedynczych elementów elektronicznych na płytach głównych i kartach grafiki. Nasze długie doświadczenie, zwłaszcza w zakresie sprzętu firm Sony, Asus, Fujitsu i Toshiba, zapewnia profesjonalny poziom usług i niewysokie ceny.
Category:

Przedstawiamy Wam pierwszorzędnego doradcę, który pomoże Wam nie tylko w naprawie komputera, ale również w jego zakupie! Zajmujemy się sprzedażą i serwisowaniem komputerów. W ofercie mamy różnego typu części, takie jak kable, złącza, gniazda, obudowy, klawiatury, dzięki czemu nie musisz czekać na części zamienne, ponieważ my je mamy na stanie! Jeśli liczysz na atrakcyjne ceny, skuteczność i terminy, koniecznie przyjdź do nas i poznaj naszą ofertę. Więcej informacji znajdziesz na http://pclap-alert.pl. Czekamy na Ciebie.
Category:

Pecetfix to nowo powstałe pogotowie komputerowe. Komfort klientów jest dla nas istotny. Dlatego proponujemy dojazd na terenie Ostrowa, Kalisza i okolic. Możemy również dokonać naprawy w domu klienta. W domowej atmosferze prowadzimy kursy obsługi komputera. Dzięki nim korzystanie z komputerów jest łatwiejsze. Pomogą też uniknąć niektórych usterek w przyszłości Uczymy też bezpieczeństwa w Internecie. Posiadamy też ofertę dla firm. Tworzymy strony internetowe i grafikę. Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w nasz link www.pecetfix.pl
Category:

Pomoc komputerowa dla osób i firm. Projektowanie stron, naprawa komputera, modernizacje komputerów. Konfiguracje sieci. Dzielenie internetu wszystkich operatorów. Pomoc przy instalacji nowych komputerów. Szkolenia z zakresu obsługi komputera oraz pakietów MS OFFICE czy też programów graficznych Photoshop, Corel.
Niskie Ceny i Rabaty dla stałych klientów.
Category:

Przedsiębiorstwo ELEKTRO-PCAL zajmuje się spełnianiem profesjonalnych usług informatycznych związanych przede wszystkim z odzyskiem danych z dysków twardych bazujących na technologii magnetycznej i technologii flash. Usługi przywracania danych z dysku twardego robione są w naszym specjalistycznym laboratorium. Nasza jednostka używa wyłącznie najlepsze technologie opracowane za pośrednictwem najlepszych zawodowców na świecie. Firma zajmuje się zarówno poszukiwaniem usterek jak i reperowaniem układów elektronicznych w dyskach twardych. Usługi przywracania danych świadczone są na terenie całej Polski i za granicą. Odzyskujemy dane dla firm i osób prywatnych mających siedzibę w dużych miastach (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Białystok, Gdynia, Częstochowa, Radom, Sosnowiec, Toruń, Kielce) miasteczkach i wsiach. Odzysk danych z nośnika magnetycznego to niezwykle odpowiedzialna i trudna sfera informatyki.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4