Top 10


    
2570 Inwemer http://www.inwemer.pl Inwemer jest profesjonalną agencją sprzątającą. Firma zasięgiem obecnego działania obejmuje obszar całej Polski, swoją działalność utrzymuje natomiast od 1992 roku. Firma posiada adekwatną wiedzę jak i potencjał umożliwiające realizację usług na stosownym poziomie. Z oferty przedsiębiorstwa skorzystać mogą w głównej mierze klienci biznesowi, w tym osoby prowadzące jednoosobową działalność, czy też rozległe firmy utrzymujące wiele placówek. Przedsiębiorstwo dba o prawidłowy stan techniczny ponad 1600 budynków znajdujących się w całej Polsce, chroni też dziesięć platform logistycznych. Klienci mogą ponadto skorzystać z usług Agencji Pracy Tymczasowej. Dom, ogród > Sprzątanie utrzymanie czystości   usługi porządkowe   firma porządkowa   usługi ochrony   ochrona osób i mienia Jun 9, 2014 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Sprzątanie
Zapraszamy do współpracy wszystkich byłych i obecnych klientów firm sprzątających. Gwarantujemy możliwie jak najniższe ceny oraz najbardziej profesjonalna obsługę na rynku. Zaufaj naszemu doświadczeniu, tak jak setki klientów przed Tobą. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, na pewno odpowiemy w ciągu najbliższych kilku godzin. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Category:

Chcemy przedstawić e-sklep sprzedający krocie wielorakich artykułów potrzebnych w walce z nieczystościami. W obszernej ofercie sklepu może być wiele przydatnych produktów niezbędnych w Państwa rezydencji i firmie. Artykuły oferowane są dostarczane tylko od znanych fabrykantów tak jak między innymi kimberly clark - w związku z tym staniecie się Państwo pewni, iż produkty zawierać będą należytą jakość i staniecie się Państwo tych artykułów szczęśliwi. Dla udekorowania jakiegokolwiek obiadu zalecamy serwetki dekoracyjne.
Zatem warto wyselekcjonować tylko najtrafniejsze dozowniki do mydła bo dzięki tego mydło w płynie porcjowane będzie w właściwej ilości. W związku z tym każdy instrument będzie użyteczny adekwatnie przez długi czas i będzie cieszył solidną pracą.
W magazynach służbowych do sprzątania należałoby zastosować odpowiedni płyn do podłóg albowiem wobec tego będziemy osiągamy skuteczniejsze następstwa sprzątania pobrudzeń.
Category:

Firma Flostar oferuje klientom usługi czyszczące. Duży wybór oferowanych czynności umożliwia właściwe ich dobranie zgodnie z określonymi wymaganiami. Działamy głównie na terenie Śląska. Nasza oferta zawiera usługi w trybie standardowym oraz ekspresowym. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia, umożliwiające dokładne usunięcie wszystkich zabrudzeń. Dodatkowo używamy uznanych środków czyszczących. Zapewniamy doskonałą jakość wszystkich realizowanych przez nas czynności. Zapraszamy do rozmowy z naszą firmą.
Category:

Oferta firmy Bryliant skierowana jest do osób poszukujących usłgu sprzątania po remoncie domu, mieszkania lub innego obiektu lub bezpośrednio po budowie. Firma zajmie się wywiezieniem gruzu, doczyszczeniem okien, futryn i podłogi z resztek farb, klejów, gipsu i innych materiałów budowlanych, których trudno się pozbyć. W szczególności polecamy odkurzanie profesjonalnym sprzętem czyszczącym, który dokładnie zbiera pył pobudowlany, a którego zwykły domowy okurzacz nie jest w stanie usunąć. Ponadto firma Bryliant oferuje standardowe usługi sprzątania i czyszczenia we Wrocławiu, takie jak sprzątanie biur, parkingów i centów handlowych.
Category:

Firma Sopranoo wyspecjalizowało się w oferowaniu różnorodnych świadczeń porządkowych. Nasza firma znajduje się w Łodzi. Teren działalności obejmuje Łódź oraz okoliczne miejscowości. Gwarantujemy możliwość doboru najbardziej pasujących składowych z przedstawionej przez nas propozycji. Fachowo wykonujemy każde powierzone prace, gwarantując każdemu kontrahentowi zadowolenie z wykonanej pracy. Stosujemy środki czyszczące a także urządzenia renomowanych producentów, które zapewniają wysoką efektywność działania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.
Category:




© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4