Top 10


    
2570 Inwemer http://www.inwemer.pl Inwemer jest profesjonalną agencją sprzątającą. Firma zasięgiem obecnego działania obejmuje obszar całej Polski, swoją działalność utrzymuje natomiast od 1992 roku. Firma posiada adekwatną wiedzę jak i potencjał umożliwiające realizację usług na stosownym poziomie. Z oferty przedsiębiorstwa skorzystać mogą w głównej mierze klienci biznesowi, w tym osoby prowadzące jednoosobową działalność, czy też rozległe firmy utrzymujące wiele placówek. Przedsiębiorstwo dba o prawidłowy stan techniczny ponad 1600 budynków znajdujących się w całej Polsce, chroni też dziesięć platform logistycznych. Klienci mogą ponadto skorzystać z usług Agencji Pracy Tymczasowej. Dom, ogród > Sprzątanie utrzymanie czystości   usługi porządkowe   firma porządkowa   usługi ochrony   ochrona osób i mienia Jun 9, 2014 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Sprzątanie
Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową, ponieważ można znaleźć na niej informacje na temat profesjonalnej firmy sprzątającej Clean i Glanz. Jeżeli potrzebujecie Państwo jakiejkolwiek pomocy w zakresie sprzątania swoich domów, biur, czy innych budynków, to zapraszamy do kontaktu z nami. Posiadamy duże doświadczenie w tej branży, dzięki czemu szybko potrafimy posprzątać każdą powierzchnię. Szczególnie polecamy naszą firmę sprzątającą do mycia okien oraz wszelkich powierzchni szklanych. Stosujemy preparaty na bazie alkoholu, dzięki czemu na szybach nie pozostają smugi. Przez tak umyte okna wpada więcej światła, a to z pewnością poprawi Państwa samopoczucie. Zajmujemy się również myciem okien trudno dostępnych, wymagających zastosowania sprzętu alpinistycznego, bądź wysokich drabin. Podsumowując, firma sprzątająca Clean i Glanz to sumienny kontrahent, który stawia na wysoką jakość i zadowolenia klienta.
Category:

Specjalizacja firmy Task to sprzątanie firm we Wrocławiu, usługi alpinistyczne we Wrocławiu oraz odśnieżanie dachów i posesji. Prowadząc działalność usług porządkowych od roku 1997 nauczyliśmy się profesjonalnie i rzetelnie dbać o potrzeby naszych klientów. Przedstaw nam swój cel, a stanie się on naszym zadaniem - warto zaufać firmie z doświadczeniem, skutecznej i profesjonalnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy małe i wielkie przedsiębiorstwa.
Category:

Firma Sopranoo wyspecjalizowało się w oferowaniu różnorodnych świadczeń porządkowych. Nasza firma znajduje się w Łodzi. Teren działalności obejmuje Łódź oraz okoliczne miejscowości. Gwarantujemy możliwość doboru najbardziej pasujących składowych z przedstawionej przez nas propozycji. Fachowo wykonujemy każde powierzone prace, gwarantując każdemu kontrahentowi zadowolenie z wykonanej pracy. Stosujemy środki czyszczące a także urządzenia renomowanych producentów, które zapewniają wysoką efektywność działania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej propozycji.
Category:

Prowadząca swoją działalność w obrębie stolicy firma Wfar specjalizuje się w sprzątaniu powierzchni biurowych. Firma ma wieloletnie doświadczenie, zatrudnia kadrę z długim stażem, jak też i dysponuje fachowym, w pełni specjalistycznym sprzętem światowych producentów. W ofercie posiada chociażby mycie podłóg, czyszczenie wykładziny, czy też sporo pozostałych czynności związanych z utrzymaniem porządku i czystości w pomieszczeniach biurowych. Dopełnieniem oferty są też usługi, takie jak sprzątanie dużych przestrzeni. Firma trudni się co więcej sprzątaniem miejsc o charakterze handlowym bądź usługowym.
Category:

Jeśli szukaja Państwo profesjonalnej firmy usługowej, która zajmuje się sprzątaniem biur, praniem dywanów, tapicerki i wykładzin zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Zatrudniamy doświadczonych pracowników, używamy dobrej jakości sprzetów oraz srodków czystości, dzięki temu każda wykonana przez nas usługa jest na najwyższym poziomie. Oferta skierowana jest klientów z Łomianek, Warszawy i innych okolicznych miast, zapraszamy!
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4