Top 10


    
2597 Mag Tax - zwrot podatku z zagranicy http://www.mag-tax.pl Osoby, jakie pragną otrzymać zwrot podatku ze swojego pobytu za granicą, mogą skorzystać z oferty Mag-Tax. Firma działa w obszarze doradztwa finansowego, swoją działalność prowadzi od 1999 roku, zatrudnia doświadczonych i dobrze wyszkolonych doradców. Jako priorytet firma stawia sobie zapewnienie klientom najszybszego i możliwie najwyższego zwrotu podatku zza granicy, zapewniając równocześnie solidność jak i bezpieczeństwo i dyskrecję dokonywanych operacji. Przedsiębiorstwo ma główną siedzibę w Łodzi, jednakże utrzymuje oddziały wraz z przedstawicielami sprzedaży w obrębie całej Polski. Jakość świadczonych usług została także potwierdzona przez obiektywnych zewnętrznych ekspertów. Prawo i podatki > Podatki podatek USA   Niemcy   podatek UK   Holandia   rozliczenie podatku Jun 18, 2014 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Podatki
Osoby, jakie pragną otrzymać zwrot podatku ze swojego pobytu za granicą, mogą skorzystać z oferty Mag-Tax. Firma działa w obszarze doradztwa finansowego, swoją działalność prowadzi od 1999 roku, zatrudnia doświadczonych i dobrze wyszkolonych doradców. Jako priorytet firma stawia sobie zapewnienie klientom najszybszego i możliwie najwyższego zwrotu podatku zza granicy, zapewniając równocześnie solidność jak i bezpieczeństwo i dyskrecję dokonywanych operacji. Przedsiębiorstwo ma główną siedzibę w Łodzi, jednakże utrzymuje oddziały wraz z przedstawicielami sprzedaży w obrębie całej Polski. Jakość świadczonych usług została także potwierdzona przez obiektywnych zewnętrznych ekspertów.
Category:

Tworzymy programy do wypełniania deklaracji PIT online, czytelne dla wszystkich użytkowników. Chcemy aby nasi użytkownicy mogli bez zbędnego stresu na własną rękę załatwić sprawy administracyjne. Odwiedź naszą stronę i przetestuj za darmo, bez konieczności odwiedzania urzędu wypełnisz i prześlesz CIT-8. Ogromną wagę przywiązujemy do przystępności i wysokiej jakości merytorycznej naszych programów. Z tej przyczyny współpracujemy z prawnikami, doradcami podatkowymi oraz ekspertami z zakresu e-government, którzy dzielą się z nami swoją wiedzą i doświadczeniem. Wypróbuj nasze oprogramowanie za darmo i oceń jego efektywność.
Category:

Zwrot podatku z zagranicy. Tel. +48 32 415 15 60. Nie przepłacaj. Zwrot podatku z Holandii, Niemiec, Austrii, Belgii, Wielkiej Brytanii, Danii, Norwegii. Pamiętaj: u nas bezpiecznie, szybko i tanio!

Już dziś zostań naszym klientem i skorzystaj z licznych darmowych profitów m.in:

* fachowe poradnictwo oraz konsultacje ze specjalistami
* wyliczenie całkowitej wysokości zwrotu
* tłumaczenia pism zagranicznych
* prowadzenie korespondencji z urzędami zagranicznymi
* wniesienie odwołania od decyzji urzędu
* wypełnianie dokumentów pozyskanych z zagranicznych urzędów
* pomoc przy odzyskiwaniu dokumentów podatkowych od pracodawcy
* natychmiastowy kontakt z zagranicznym urzędem skarbowym w wszelkich sprawach dotyczących rozliczenia klienta
Category:

Duża grupa Polaków wyjeżdża za granicę, by podjąć tam pracę. Wielu także powraca do ojczyzny. Jeśli pracowałeś zgodnie z prawem za granicą, a Twój przełożony odprowadzał podatki dla państwa - masz możliwość odzyskać nawet 100% straconej sumy.
Jak to możliwe? To łatwe - wstąp na stronę Zagranicznypodatek.pl i wypełnij formularz kontaktowy, przekazując dane teleadresowe i definiując, gdzie pracowałeś, jak długo i jaki był Twój przychód. Na bazie tych wiadomości przygotowujemy przybliżoną kwotę, jak uda się nam odzyskać za pracę na rzecz innego państwa.
Category:

Firma all-tax zajmuje się odzyskiwaniem zagranicznego podatku. Specjalizujemy się w zwrotach z Belgii, Anglii, Holandii, Niemiec. Jeżeli pracujesz w jednym z wspomnianych państw, ta oferta jest dla Ciebie. Pobieramy najniższą prowizję w kraju - jedynie 7% ceny zwrotu. Lokalni konsultanci pomogą Ci odbyć kompletną procedurę krok po kroku. Całą resztą zajmujemy się sami, twoim sprawą jest jedynie przekazanie nam wymaganych zaświadczeń. Od 2005 roku współpracujemy z przedsiębiorstwami - zwłaszcza z Holandii - zajmującymi się zatrudnianiem osób z Polski. Przez co możemy zaoferować wszechstronną obsługę naszych klientów - od pracy za granicą, a na rozliczeniu z podatku kończąc. Zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją. To łatwe jak raz - dwa -trzy!
Category:




© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4