Top 10


    
2598 Medinco sp. z o.o http://www.medinco.pl Firma Medinco jest dystrybutorem specjalistycznego sprzętu medycznego. W swojej ofercie posiada między innymi echokardiografy, ultrasonografy czy densytometry. W ofercie Medinco jest także sprzęt rekondycjonowany i objęty pełną gwarancją producenta, a także sprzęt używany. Dodatkowo oferujemy możliwość serwisu, a także przeglądu sprzętu medycznego. Ponadto chętnie doradzimy i pomożemy w zakresie rozwiązań finansowych dotyczących sprzętu medycznego tj. jego leasingu, kredytu kupieckiego czy pożyczki na taki sprzęt. Zdrowie i uroda > Sprzęt medyczny
Zdrowie i uroda > Zdrowie
echokardiografy   ultrasonografy Jun 25, 2014 Artur

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Sprzęt medyczny
Sprzedajemy łóżka rehabilitacyjne i ortopedyczne renomowanych firm. Poza sprzedażą łóżek rehabilitacyjnych sprzedajemy też podnośniki dla niepełnosprawnych, schodołazy, pionizatory, koncentratory tlenu, wózki inwalidzkie, ortezy i wiele innych . Zakupione u nas przedmioty dostarczamy bezpłatnie wysyłką kurierską na terenie całego kraju. Realizujemy wnioski NFZ.
Category:

Wyciszając się, oczyszczając umysł z niepotrzebnych myśli i trosk, pozwalamy samym sobie dostroić się do naturalnej harmonii świata. Zrelaksowani, wyciszeni, z rozpieszczonym ciałem i duszą możemy powrócić do tempa dnia codziennego.Naszym celem jest pomóc Państwu uzyskać ten spokój, przez sprzyjające temu otoczenie, życzliwość i profesjonalną obsługę.
Category:

Jeśli interesuje Państwa nabycie medycznej odzieży ochronnej, to zachęcamy do zaznajomienia się z ofertą, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo Pret a Sante, którego siedziba znajduje się w Katowicach. Oferujemy produkty wykonywane w naszym kraju z wysokiej klasy tkanin, gwarantujących komfort noszenia. Dzięki temu oferowane przez nas produkty są niezwykle odporne. Oferujemy dużą różnorodność wzorów. Proponujemy kontrahentom także przygotowanie spersonalizowanych projektów, dopasowanych do określonych wymagań.
Category:

F.H.U. DREW MIEBI Sklep ortopedyczno-medyczny. Zajmujemy się sprzedażą produktów medycznych, ortopedycznych i rehabilitacyjnych. Prowadzimy sprzedaż sprzętu drogą wysyłkową oraz w sklepie stacjonarnym w Łapczycy k/Bochni. Pomagamy w wypełnianiu wniosków (PCPR, MOPS, PFRON) umożliwiających otrzymanie refundacji i dofinansowania do potrzebnego sprzętu.
Realizujemy wnioski na dofinansowanie z MOPS, PCPR i PFRON.
Category:

Firma Lazarus to profesjonaliści dbający kompleksowo o swoich klientów. Zdobywając kolejne doświadczenia osiągamy wysokie standardy usług oraz najwyższą jakość oferowanych produktów. Dotychczasowa współpraca z naszymi Partnerami owocuje ich rosnącym zaufaniem i zadowoleniem. Zapraszamy do współpracy!
Firma o profilu fizjoterapeutyczno - sportowym. Dystrybucja wysokiej jakości artykułów wykorzystywanych w fizjoterapii.
Proponowane przez nas produkty reprezentują najwyższą jakość i spełniają oczekiwania odbiorców, na rynku polskim korzystają z nich z powodzeniem nasi Partnerzy.
Świadomi zagrożeń związanych z czynnym trybem życia stajemy naprzeciw problemom ludzi, którzy cenią sobie ruch.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4