Top 10


    
2712 Pomoc drogowa http://sosauto24.pl Przedsiębiorstwo Mondial Assistance oferuje poszkodowanym fachowe usługi pomocy samochodowej świadczone w obrębie całej Polski. Przedsiębiorstwo ma ogromne doświadczenie, zajmuje się nie jedynie holowaniem pojazdów, czy też pracami lawetą, lecz też i zapewnia poszkodowanym dojazd z paliwem, czy też przybycie serwisu samochodowego w przypadku problemów z silnikiem, czy też nieodpalającym samochodem. Przez dostęp do prawie dwóch tysięcy lawet, przedsiębiorstwo gwarantuje szybką pomoc drogową najbliżej przebywającej lawety. Z oferty skorzystać mogą ponadto ci kierowcy, którzy nie posiadają ważnego, bądź też odpowiedniego ubezpieczenia. Transport > Transport samochodowy sosauto   holowanie 24h   holowanie   laweta   pomoc drogowa Aug 12, 2014 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Transport > Transport samochodowy
Firma Cold Case zajmuje się instalacjami izotermy na samochodach dostawczych. Dzięki izotermie możliwe jest przewożenie produktów mrożonych na duże odległości bez strat w transportowanym towarze. Zabudowy furgonów w izotermy, oraz podłączone agregaty chłodnicze umożliwiają sprawny transport nawet na duże odległości. Firma Cold Case jest lokalnym liderem w dziedzinie zabudowy samochodów dostawczych w rozwiązania chłodnicze. Sprawdź na naszej stronie internetowej dla jakich firm przygotowaliśmy samochody chłodnicze.
Category:

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z przeprowadzkami, to zapraszamy do zapoznania się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę Kamińscy. Proponujemy duży zakres usług, co sprawia, że każdy kontrahent znajdzie w naszej firmie odpowiednią propozycję dla siebie. Personalnie podchodzimy do wszystkich zleceń. Oferujemy przeprowadzki z wykorzystaniem różnorodnych środków transportu, które zapewniają pełne bezpieczeństwo transportowanego ładunku. Prowadzone przez nas biura handlowe znajdują się we Wrocławiu oraz w Poznaniu.
Category:

Busy do Niemiec z Kalisza to wizytówka firmy transportowej Krzysztofa Bugajczyka, która oferuje swoim klientom transport międzynarodowy wygodnymi busami. To renomowana firma transportowa, która swoim klientom zapewnia podróż wygodnymi busami, dodatkowe ubezpieczenie podróży, przejazd od drzwi do drzwi, bez konieczności przesiadek i kłopotliwego poszukiwania przystanku. Firma realizuje zamówienia na przejazd spod wskazanego adresu w Kaliszu do Niemiec, Francji i Luksemburga oraz innych krajów Europy Zachodniej.
Category:

Oszczędnie, ekspresowo i precyzyjnie. Transporty firmy Elektron Group, która posiada swoją siedzibę na terenie województwa pomorskiego już od 80 zł, przeprowadzki od 110 zł.

Udzielamy Państwu w wysokiej jakości transport, obejmujący w cenie:
- Totalne zapewnienie zabezpieczenia towarów
- Załadunek - Transport - Rozładunek - Zabezpieczenie przewoźnika a mało tego doświadczona, nowoczesna załoga, 100 % ostrożności! Spełniamy zlecenia przyjęte tego samego dnia a działamy na obszarze całej Europy oraz poza nią.
Category:

Giełda Transportowa Amicus-Transport przeznaczona jest dla firm transportowych, spedycyjnych. Dzięki naszemu portalowi możesz umieszczać ogłoszenia o wolnych ładunkach i pojazdach, wysyłać prywatne wiadomości.Portal daje również możliwość komentowania i oceniania użytkowników giełdy.Dzięki naszemu portalowi zaoszczędzisz czas, pieniądze i podniesiesz efektywność swojej firmy
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4