Top 10


    
2713 Czyszczenie wrocławskich elewacji - fj-complex http://www.fj-complex.pl Jesteśmy firmą zajmującą się porządkowaniem ścian budynków oraz okolicy. Często wandale nie liczą się z tym, że właściciel dopiero co odnowił elewację, niwecząc jego pracę i narażając na dodatkowe koszty. Dzięki nam można skutecznie i szybko naprawić zdewastowaną ścianę i przywrócić jej poprzedni wygląd. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, najnowsze technologie i najlepsze preparaty. Robimy to, ponieważ zależy nam na ładnym wyglądzie miasta. Dom, ogród > Sprzątanie odswierzanie ścian   naprawa tynku Aug 12, 2014 Mirek

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Sprzątanie
Inwemer jest profesjonalną agencją sprzątającą. Firma zasięgiem obecnego działania obejmuje obszar całej Polski, swoją działalność utrzymuje natomiast od 1992 roku. Firma posiada adekwatną wiedzę jak i potencjał umożliwiające realizację usług na stosownym poziomie. Z oferty przedsiębiorstwa skorzystać mogą w głównej mierze klienci biznesowi, w tym osoby prowadzące jednoosobową działalność, czy też rozległe firmy utrzymujące wiele placówek. Przedsiębiorstwo dba o prawidłowy stan techniczny ponad 1600 budynków znajdujących się w całej Polsce, chroni też dziesięć platform logistycznych. Klienci mogą ponadto skorzystać z usług Agencji Pracy Tymczasowej.
Category:

Specjalizacja firmy Task to sprzątanie firm we Wrocławiu, usługi alpinistyczne we Wrocławiu oraz odśnieżanie dachów i posesji. Prowadząc działalność usług porządkowych od roku 1997 nauczyliśmy się profesjonalnie i rzetelnie dbać o potrzeby naszych klientów. Przedstaw nam swój cel, a stanie się on naszym zadaniem - warto zaufać firmie z doświadczeniem, skutecznej i profesjonalnej. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług firmy małe i wielkie przedsiębiorstwa.
Category:

Jesteśmy firmą zajmującą się porządkowaniem ścian budynków oraz okolicy. Często wandale nie liczą się z tym, że właściciel dopiero co odnowił elewację, niwecząc jego pracę i narażając na dodatkowe koszty. Dzięki nam można skutecznie i szybko naprawić zdewastowaną ścianę i przywrócić jej poprzedni wygląd. Stosujemy wyłącznie sprawdzone metody, najnowsze technologie i najlepsze preparaty. Robimy to, ponieważ zależy nam na ładnym wyglądzie miasta.
Category:

Zapraszamy do współpracy wszystkich byłych i obecnych klientów firm sprzątających. Gwarantujemy możliwie jak najniższe ceny oraz najbardziej profesjonalna obsługę na rynku. Zaufaj naszemu doświadczeniu, tak jak setki klientów przed Tobą. W sprawie wyceny prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, na pewno odpowiemy w ciągu najbliższych kilku godzin. Swoje usługi świadczymy na terenie miasta stołecznego Warszawy i okolic, serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Category:

Decydując się na usługi przedsiębiorstwa Odśnieżanie Warszawa już nigdy nie będą Państwo mieli problemów z nadmiarem śniegu. Dysponująca fachowymi urządzeniami do odśnieżania firma jest rozpoznawalna z terminowego oraz solidnego wykonywania wszystkich przyjętych zleceń. Działamy w obrębie miasta stołecznego oraz na pobliskich terenach. indywidualnie podchodzimy do wszystkich zapytań, zapewniając klientom konkurencyjne ceny świadczonych usług. W razie potrzeby zapewniamy wywóz śniegu. Nasze prace kierujemy do osób prywatnych, urzędów a także przedsiębiorstw.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4