Top 10


    
2751 Odszkodowania w Kętrzynie http://www.kancelaria.advokat.com.pl Specjalizująca się w szerokim zakresie prawa Kancelaria Adwokacka, zlokalizowana w Kętrzynie, oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Prowadzimy również postępowania z udziałem różnych organizacji. Zapewniamy personalne i profesjonalne traktowanie wszystkich kontrahentów, z zachowaniem najlepszej klasy wykonywanych usług. Oferujemy Państwu usługi związane z pisaniem nowych lub weryfikowaniem poprawności istniejących umów. Posiadany staż prawniczy to jeden z naszych największych atutów. Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne rozwody   Kętrzyn   odszkodowania   podział majątku   adwokat Aug 27, 2014 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Kancelaria Radców Prawnych T. Jankowski oferuje głównie obsługę prawną firm oraz udziela porad prawnych. Zespół radców prawnych składa się z doświadczonych osób. W kancelarii udzielamy pomocy prawnej z dziedziny rozwodów, prawa budowlanego oraz odzyskiwania wierzytelności i odszkodowań. Nasza siedziba mieści się w Łodzi. Więcej przydatnych informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo w naszym serwisie internetowym, którego adres znajduje się na tej stronie.
Category:

Kancelaria Adwokacka została założona w 2007 roku przez adwokata Przemysława Kulczyckiego.

Od początku jej istnienia mottem przewodnim jest świadczenie pomocy prawnej w sposób rzeczowy, rzetelny i nakierowany na osiągnięcie rezultatu korzystnego dla klienta.

Pomoc prawna dla każdego klienta jest zindywidualizowana i zmierza do osiągnięcia sukcesu przy wykorzystaniu wszystkich okoliczności szczególnych dla danej sprawy. Indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala na dokonanie optymalnego wyboru metod działania i prawnej argumentacji. Innowacyjność i odwaga jest w tym przypadku zamierzona i nakierowana na osiągnięcie sukcesu końcowego.

Poza sprawami typowymi podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych pod względem merytorycznym i prawnym, często o charakterze precedensowym.

W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.

Unsere Kanzlei erbringt Dienstleistungen in deutscher Sprache für Unternehmen und privat Mandanten.
Category:

Specjalizująca się w szerokim zakresie prawa Kancelaria Adwokacka, zlokalizowana w Kętrzynie, oferuje swoje usługi klientom indywidualnym oraz przedsiębiorcom. Prowadzimy również postępowania z udziałem różnych organizacji. Zapewniamy personalne i profesjonalne traktowanie wszystkich kontrahentów, z zachowaniem najlepszej klasy wykonywanych usług. Oferujemy Państwu usługi związane z pisaniem nowych lub weryfikowaniem poprawności istniejących umów. Posiadany staż prawniczy to jeden z naszych największych atutów.
Category:

Kancelaria Prawna radcy prawnego Magdaleny Grzybowskiej udziela porad prawnych lokalnie oraz przez Internet. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej 5F. Specjalizacją kancelarii jest prawo handlowe, gospodarcze, zamówień publicznych, cywilne, procesowe oraz administracyjne. Oferujemy kompleksową obsługę prawną dla firm. Świadczone przez nas usługi to gwarancja zadowolenia, jesteśmy elastyczni i dostosujemy rozwiązania do oczekiwań klientów. Zapraszamy.
Category:

Jeżeli interesują Państwa fachowe świadczenia z zakresu prawa, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została przedstawiona przez Kancelarię Adwokacką Libero, która zlokalizowana została w Łodzi. Oferujemy personalne podejście do każdego klienta, które pozwala na dokładną analizę wszystkich spraw. Naszymi klientami są firmy oraz osoby prywatne. Funkcjonujemy niezwykle skutecznie. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży, które jest poparte właściwym przygotowaniem teoretycznym. Zachęcamy do współpracy z prowadzoną przez nas Kancelarią.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4