Top 10


    
2791 Hurtownia budowlana w Radomsku http://www.yard.pl/ Yard to najtańsza hurtownia budowlana w województwie łódzkim. W ofercie posiada materiały budowlane, takie jak: chemia budowlana, farby, gipsy, ściany, a także elementy wykończeniowe: okna, drzwi, dachy, parapety i podłogi. W ramach oferowanych usług posiadamy obrót hurtowy metalami kolorowymi i skup zużytych transformatorów. W branży budowlanej działamy od dwudziestu lat. Zapraszamy do współpracy firmy, jak i osoby indywidualne. Regiony > Łódzkie
Dom, ogród > Materiały budowlane
hurtownia materiałów budowlanych   materiały budowlane   skup metali kolorowych   skup transformatorów   skup zużytych transformatorów   okna   drzwi   podłogi   parapety   okna   gipsy   bramy Oct 2, 2014 Yard

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Regiony > Łódzkie
Hale namiotowe to szybki i ekonomiczny sposób na zaadoptowanie powierzchni pod pomieszczenie magazynowe. Oferujemy Państwu kompleksowe wykonawstwo hal stalowych oraz namiotów magazynowych, obejmujące projekt oraz jego realizację. Nasze hale to lekkie konstrukcje wykonane z najwyższej jakości materiałów polskich oraz zachodnich producentów. dokładamy wszelkich starań, by nasze realizacje spełniły wymagania klientów. Swoją ofertę kierujemy głównie do firm.
Category:

Yard to najtańsza hurtownia budowlana w województwie łódzkim. W ofercie posiada materiały budowlane, takie jak: chemia budowlana, farby, gipsy, ściany, a także elementy wykończeniowe: okna, drzwi, dachy, parapety i podłogi. W ramach oferowanych usług posiadamy obrót hurtowy metalami kolorowymi i skup zużytych transformatorów. W branży budowlanej działamy od dwudziestu lat. Zapraszamy do współpracy firmy, jak i osoby indywidualne.
Category:

Jesteśmy firmą winiarską specjalizującą się w obsłudze klientów indywidualnych i instytucjonalnych nie posiadających koncesji na handel winem. W zakres naszych usług wchodzi: internetowy serwis informacyjny oraz sklep z winami dostępnymi jedynie w restauracjach, hotelach i sklepach specjalistycznych.Wine Direct może sprawić, że wino, które smakowało Państwu podczas kolacji w renomowanych lokalach, może znaleźć się u Was w domu lub firmie i to w cenie zbliżonej do tej, w jakiej kupują je restauracje. Wiele z naszych win nagrodzono medalami na międzynarodowych konkursach i wystawach winiarskich.
Category:

Firma Domtor Łódź jest wiodącym na polskim rynku wykonawcom domów drewnianych. Materiałami wykorzystywanymi przy produkcji są naturalne polskie surowce, takie jak świerk, sosna. Proces budowy odbywa się dwuetapowo, w pierwszym na halach produkcyjnych tworzone są poszczególne elementy, które następnie łączone są w całość już w miejscu docelowym powstania budynku. Nad wszystkim czuwają nasi wykwalifikowani inżynierzy, którzy posiadają już wieloletnie doświadczenie w tego typu projektach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze stroną, znajdziecie tam etapy budowy, galerie skończonych domów oraz ważne informacje dotyczące naszej działalności.
Category:

Firma 55- Nieruchomości to wyspecjalizowane biuro nieruchomości zajmujące się kompleksowo działaniami związanymi ze sprzedażą, kupnem, najmem i wynajmem wszelkiego rodzaju nieruchomości. Oferujemy dużą skuteczność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku, na bieżąco monitorujemy zmiany w prawie, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszą jakość usług i najszybsze efekty. Kompleksowa obsługa zapewnia naszym Klientom bezproblemowe i bezstresowe przejście przez cały proces sprzedaży, kupna, najmu lub wynajmu nieruchomości.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4