Top 10


    
2836 Adwokat - Płock http://www.kancelariapaszko.pl Najlepsze rozwiązania prawne pomoże Państwu wybrać Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewy Paszko, która zapewnia spersonalizowane podejście do każdego kontrahenta. Wieloletnie doświadczenie i kooperacja z doskonale wykwalifikowanymi adwokatami to czynniki oddziałujące na rzetelność usług i odnoszenie sukcesów przez naszą Kancelarię. Wszystkie sprawy traktujemy priorytetowo, gwarantując zleceniodawcom działanie z dużym zaangażowaniem. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Płocku, jednak świadczymy usługi dla klientów na obszarze całego kraju. Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne kancelaria adwokacka   obsługa firm   sprawy karne   adwokat Ewa Paszko   opinie prawne Oct 3, 2014 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Krakowska Kancelaria radcy prawnego Joanny Świerta powstała w 2004 r.
Oferujemy Państwu rzetelne i profesjonalne porady prawne z następujących dziedzin prawa:
- prawo cywilne,
- prawo gospodarcze,
- prawo spółek,
- prawo spadkowe,
- prawo rodzinne,
- prawo lokalowe,
- prawo pracy.

Nasza oferta obejmuje m.in.:
- udzielanie porad i konsultacji prawnych,
- reprezentację przed sądami,
- windykację należności,
- stałą obsługę prawną przedsiębiorstw,
- sporządzanie opinii prawnych,
- sporządzanie umów, pism, regulaminów i in.

Szczegółowa oferta zamieszczona jest na naszej stronie internetowej: www.kancelariaksz.pl

Zapraszamy do współpracy.
Category:

W ofercie Kancelarii Prawniczej Niedźwiedź klienci odnajdą sposobność skorzystania z doradztwa w aspekcie uzyskiwania środków z odszkodowań powiązanych z wypadkiem w pracy. Nasza firma zlokalizowane jest w Lublinie. Każde wykonywane przez nas działania cechuje duża skuteczność. Dzięki zatrudnianiu pracowników o wysokich kwalifikacjach oraz wieloletnim doświadczeniu w branży, możemy zapewnić doskonałą jakość wszystkich proponowanych usług. Zachęcamy Państwa do rozmowy oraz skorzystania ze specjalistycznej porady.
Category:

Kancelaria Prawna radcy prawnego Magdaleny Grzybowskiej udziela porad prawnych lokalnie oraz przez Internet. Siedziba firmy mieści się w Warszawie przy ulicy Obrzeżnej 5F. Specjalizacją kancelarii jest prawo handlowe, gospodarcze, zamówień publicznych, cywilne, procesowe oraz administracyjne. Oferujemy kompleksową obsługę prawną dla firm. Świadczone przez nas usługi to gwarancja zadowolenia, jesteśmy elastyczni i dostosujemy rozwiązania do oczekiwań klientów. Zapraszamy.
Category:

Specjalizująca się w wielu dziedzinach prawa, Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński, oferuje klientom profesjonalne świadczenia, które są indywidualnie dostosowywane do określonych przez klienta potrzeb. Gwarantujemy doradztwo doświadczonych adwokatów o świetnym przygotowaniu merytorycznym. Dzięki temu możemy oferować niezwykle efektywne usługi. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowy spis obszarów działalności. Zachęcamy do współpracy klientów biznesowych, instytucjonalnych a także prywatnych.
Category:

Kancelaria Radców Prawnych ?Statima? M. Rogowski, Ł. Sajdak Sp. k. to firma świadcząca usługi z zakresu prawa takie jak: zastępstwo procesowe, reprezentacja w postępowaniu sądowym, spadki, obsługa prawna, kompleksowa pomoc prawna, rozwody itp.
Naszą Kancelarię charakteryzuje szybkość działania, która wypływa z doskonałego merytorycznego przygotowania oraz przekonania, że to co robimy jest słuszne. Klienci, którzy nam zaufają mogą czuć się bezpiecznie, ponieważ jesteśmy z nimi z stałym kontakcie, aktualnie informując o postępach w prowadzonych sprawach. Posiadając Państwa pełnomocnictwo w sądach i urzędach, godnie was reprezentujemy mając na względzie wasze dobro.
Swoim zaufaniem obdarzyła nas spora grupa przedsiębiorców, wśród których są przedsiębiorstwa i duże firmy, jak również osoby prywatne. Szczególnie cieszy nas poczucie, że pomogliśmy już tak wielu osobom szukającym porady prawnej oraz wsparcia w procesie sądowym. Nasza skuteczność wynika z tego, że nigdy nie zostawiamy żadnych
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4