Top 10


    
2842 Kancelaria prawna Kraków Tombarkiewicz http://www.tombarkiewicz.pl/ Moja kacelaria adwokacka ma swoją siedzibę w Krakowie, a dokładnie w samym centrum Krakowa. Ukończyłam w 2009 roku Wydział Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wystepujemy z ramienia naszych Klientów w sądzie jak i prowadzimy kompleksowe doradztwo i obsługę w bieżącej działalności firm.

Specjalizujemy się w:

Prawo dla branży fitness:

- Obsługa klubów fitness,
- Prawo dla trenerów.

Prawo cywilne oraz postępowanie cywilne:

- sprawy związane z obrotem nieruchomościami,
- sprawy cywilne,
- Prawo umów,
- Odzyskiwanie należności.

Prawo obrotu gospodarczego:

- Prawo spółdzielcze,
- Prawo własności intelektualnej,
- Prawo spółek handlowych,
- Prawo międzynarodowe,
- Bieżące doradztwo dla przedsiębiorstw.

Zapraszamyjuż teraz do odwiedzin naszej kancelarii.
Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Prawo i podatki > Prawo
Kancelaria adwokacka Kraków   Adwokat Kraków   Adwokat prawo gospodarcze Kraków   Adwokat prawo cywilne Kraków   Kancelaria prawna Kraków   Obsługa prawna klubów fitness   Rechtsanwalt Krakau Oct 16, 2014 tombarkiewicz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Tomasz Kidawa kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie odszkodowawczym w tym po błędach lekarskich, medycznym. W ofercie znajduje się obsługa w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, pracy, spadkowego oraz spraw rozwodowych. Kancelaria współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, posiada doświadczenie w obsłudze publicznych i niepublicznych placówek leczniczych i firm farmaceutycznych
Category:

Przedstawiamy Państwu nasze usługi. Nasza kancelaria adwokacka w Tychach prowadzi sprawy z obrębu takich dziedzin jak prawo karne, prawo karno-skarbowe, prawo wykroczeń. Reprezentujemy naszych klientów na etapie postępowania przygotowawczego, przed sądem jak i również w postępowaniach wykonawczych. Na stronie Adwokat Tychy wyszukacie Państwo informacje o naszych usługach prawnych. W celu otrzymania porady prawnej czy też skorzystania z naszych usług prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.

Prowadzimy nadto sprawy o wykroczenia, reprezentujemy klientów podczas postępowania karnego. Reprezentujemy oskarżycieli posiłkowych, prywatnych oraz powodów cywilnych.

Zajmujemy się między innymi, prawem cywilnym - sporządzamy i opiniujemy projekty umów i oświadczeń woli,
reprezentujemy strony w zakresie dochodzenia roszczeń na etapie przedsądowym, sądowym jak również egzekucyjnym. Prawem rodzinnym - obręb świadczonych przez nas usług w sprawach rodzinnych zawiera doradztwo prawne i repreze
Category:

Specjalizująca się w wielu dziedzinach prawa, Kancelaria Lexim, proponuje klientom fachowe doradztwo w czasie sporów sądowych, przy przygotowywaniu dokumentacji a także wiele innych usług. Od wielu lat zajmujemy się odzyskiwaniem odszkodowań. Sprawia to, że możemy zapewnić dużą efektywność działań. Umiemy bardzo dobrze dostosować się do indywidualnych wymagań wszystkich kontrahentów. Proponujemy możliwość stałej obsługi prawnej. Zachęcamy do współpracy kontrahentów indywidualnych oraz prowadzących działalność gospodarczą.
Category:

Nasza kancelaria adwokacka mieszcząca się w centrum Warszawy oferuje wszystkim klientom porady prawne na najwyższym poziomie. Nasi adwokaci to osoby o solidnym wykształceniu i dużym doświadczeniu zawodowym. Oferujemy kompleksowe usługi, które kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. W zakresie naszej oferty znajduje się prawo cywilne, prawo karne, rodzinne, opiekuńcze, a także prawo gospodarcze. Ponadto można za naszym pośrednictwem skorzystać z porad online, które są sposobem na oszczędzenie czasu.
Category:

Najlepsze rozwiązania prawne pomoże Państwu wybrać Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewy Paszko, która zapewnia spersonalizowane podejście do każdego kontrahenta. Wieloletnie doświadczenie i kooperacja z doskonale wykwalifikowanymi adwokatami to czynniki oddziałujące na rzetelność usług i odnoszenie sukcesów przez naszą Kancelarię. Wszystkie sprawy traktujemy priorytetowo, gwarantując zleceniodawcom działanie z dużym zaangażowaniem. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Płocku, jednak świadczymy usługi dla klientów na obszarze całego kraju.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4