Top 10


    
2993 Szczecin.wspkorczak.eu http://szczecin.wspkorczak.eu Ciekawa oferta nauczania związana z pedagogiką oraz pracami socjalnymi, została przedstawiona przez Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka. Zapewniamy uznanych w świecie naukowym wykładowców, którzy przekazują informacje z zakresu teorii oraz praktyki. Przygotowaliśmy wiele specjalizacji, które są dopasowane do konkretnych stanowisk z rynku pracy. Takie działanie ułatwia naszym absolwentom późniejsze znalezienie satysfakcjonującego miejsca pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą odpowiedzi na każde pytania dotyczące naszej oferty dydaktycznej. Edukacja i nauka > Szkoły podyplomowe i policealne praca socjalna szczecin   studia szczecin   studia podyplomowe szczecin   pedagogika szczecin Jan 13, 2015 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Edukacja i nauka > Szkoły podyplomowe i policealne
Wydział Zamiejscowy w Lublinie WSP im. J. Korczaka prezentuje ciekawą propozycję nauki na kierunku pedagogicznym. Szeroki zakres specjalizacji gwarantuje, że każdy słuchacz znajdzie właściwą ze względu na życiowe priorytety propozycję. Wykwalifikowana kadra odpowiada za świetną jakość oferowanej przez nas edukacji. Nacisk na część praktyczną wiedzy sprawia, że każdy nasz absolwent jest przygotowany do późniejszej pracy zawodowej. Zorganizowaliśmy również nadprogramowe wykłady, które pozwalają rozszerzyć zainteresowania każdego naszego studenta.
Category:

Ciekawa oferta nauczania związana z pedagogiką oraz pracami socjalnymi, została przedstawiona przez Wydział Zamiejscowy w Szczecinie WSP im. J. Korczaka. Zapewniamy uznanych w świecie naukowym wykładowców, którzy przekazują informacje z zakresu teorii oraz praktyki. Przygotowaliśmy wiele specjalizacji, które są dopasowane do konkretnych stanowisk z rynku pracy. Takie działanie ułatwia naszym absolwentom późniejsze znalezienie satysfakcjonującego miejsca pracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą odpowiedzi na każde pytania dotyczące naszej oferty dydaktycznej.
Category:

Propozycja nauczania przygotowana przez Wydział Nauk Społeczno-Pedagogicznych w Katowicach cechuje się doskonałym przystosowaniem do aktualnych wymagań rynku pracy. Zapewniamy możliwość doboru kierunku i specjalności studiów z wielu dostępnych wariantów. Wszystkie zajęcia na naszej uczelni prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę wykładowców. Gwarantuje to doskonałą pomoc naukową dla wszystkich uczestników zajęć. Na wszelkie pytania zainteresowanych naszą ofertą odpowiadamy na infolinii lub mailowo.
Category:

Zapraszamy do zdobycia nowego zawodu z zakresu nauk medycznych lub społecznych. Na 19 kierunkach znajdziesz na pewno coś dla siebie. Oferujemy specjalności stomatologia, personel medyczny, zdrowie i uroda, opieka paliatywna. Nie zwlekaj, tylko już dziś rozpocznij swoją przygodę z medycyną w Studium Pracowników Medycznych i Społecznych. Szukaj oddziału naszej szkoły w swoim mieście - mamy ich aż 14 w całej Polsce! Zapraszamy.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4