Top 10


    
3120 Czyszczenie wymienników http://www.1000bar.pl W propozycji firmy Ewerest znajdą Państwo usługi polegające na wysokociśnieniowym czyszczeniu różnych powierzchni. Naszą specjalnością jest wykonywanie zleceń dla branży budowlanej oraz wielu gałęzi przemysłu. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży, zapewniające świetny efekty świadczonych prac. Wykonujemy również prace wysokościowe. Nasi pracownicy są wyposażeni w specjalistyczny sprzęt alpinistyczny oraz w skuteczny sprzęt do czyszczenia. Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia wysokociśnieniowe, których sprzedażą się zajmujemy. Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł czyszczenie reaktorów   czyszczenie wysokociśnieniowe   czyszczenie zbiorników   czyszczenie separatora   czyszczenie instalacji przemysłowych Mar 5, 2015 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
Będąc na rynku od 1986 roku działamy w branży usług budowlanych odnosząc tym samym ogromne sukcesy. Posadzki betonowe i żywiczne - również błyskawicznie utwardzające się - możliwość użytkowania już po 2 godzinach. Stosując sprawdzone techniki gwrantujemy więcej niż konkurencja. Przeprowadzamy również naprawę zniszczonych już posadzek - dziury, pęknięcia, betony zbrojone i niezbrojone. Zakres naszych usług to również fundamenty pod maszyny, stopnie i schody czy też podjazdy. Uczestniczymy w prowadzeniu zmian obiektów przemysłowych i doradzamy klientowi by użuyć najodpowiedniejsze rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do odziwedzania naszej strony www w celu zaznajomienia się z obszerną ofertą.
Category:

PARTNER HALE jest to firma zajmująca się rozprowadzaniem materiałów budowlanych, a zwłaszcza halami do montażu we własnym zakresie. Jesteśmy zorientowani na pragnienia naszych klientów. Dysponujemy dużym doświadczeniem, które potrafimy połączyć z zaawansowanymi produktami. W ofercie znajdą Państwo warstwowe płyty (można wybrać izolację za pomocą wełny mineralnej, styropianu i pianki poliuretanowej); blachy trapezowe, które można wykorzystać do budowy dachowych przekryć, czy ścian, a dodatkowo inne materiały składowane, takie jak dachowe świetliki. Zajmujemy się również obróbką blacharską. Do każdego odbiorcy podchodzimy indywidualnie, a nasz towar tworzymy na wymiar. Otrzymują Państwo możliwość decyzji co do rodzaju, koloru i grubości materiałów. Po więcej informacji zapraszamy na nasza stronę internetową.
Category:

Euro-Image jest polską firmą powstałą w 1992 roku. Firma trudni się w szczególności aranżacją i wyposażeniem wnętrz sklepów rozmaitych branż, wzorcowni, powierzchni targowych czy też stoisk na wystawach. Firma dokłada najwyższych starań, żeby dostarczane dla odbiorców produkty były najwyższej jakości, utrzymuje też ścisłe kontakty handlowe z zagranicznymi kontrahentami. W sklepie internetowym przedsiębiorstwa klienci będą więc mogli odszukać chociażby wysokiej klasy panele ścienne space wall, czy też meble z profili jak i wiele pomocnych dodatków meblowych. Euro-Image jest też producentem mebli z aluminium.
Category:

Firma Plast-ZEM jest na rynku już mnóstwo lat, dzięki czemu zdołała zdobyć odpowiednie doświadczenie jak również profesjonalizm wykonywanych usług. Oferuje między innymi przetwórstwo tworzyw sztucznych jak również wytwarzanie detali technicznych dla wielu gałęzi przemysłu. Słowem, które najlepiej opisuje firmę jest kompleksowość w swojej dziedzinie. Współpracujemy z wieloma światowymi dostawcami. Pomagamy w potrzebnej realizacji nowych pomysłów produkcyjnych. Naszym głównym misją jest to aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze współpracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Category:

Jeśli interesuje Państwa nabycie wałów napędowych, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została zaprezentowana przez firmę CARDAN POLSKA. Nasza siedziba zlokalizowana jest w sąsiedztwie Poznania. Dla kontrahentów przygotowaliśmy także możliwość skorzystania z fachowych świadczeń serwisowych. Oferujemy towary oraz usługi, które charakteryzuje doskonała klasa. Produkcja odbywa się w nowoczesnym zakładzie. Zatrudniamy tylko świetnie przygotowane osoby, mające długoletni staż w sektorze.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4