Top 10


    
3187 Hurtownia narzędzi skrawających Tar-G http://www.tar-g.pl Zajmujemy się importem oraz dystrybucją narzędzi skrawających. W naszej ofercie znajdą Państwo takie towary jak:płytki widiowe, frezy,głowice frezarskie, noże tokarskie, uchwyty tokarskie, rozwiertaki,nawiertaki,gwintowniki, narzynki,imadła,narzędzia pomiarowe,suwmiarki analogowe i cyfrowe, mikrometry analogowe i cyfrowe, średnicówki, liniały, kątowniki i sprawdziany. Poza tym doradzamy fachowo jakich części użyć w określonych maszynach. Jesteśmy bezpośrednim importerem, więc mamy najlepsze ceny w kraju, oraz bardzo bogatą ofertę. Możemy też sprowadzić określony sprzęt na zamówienie. Nasza firma istnieje już na polskim rynku od 1995 roku. Biznes i finanse > Katalogi firm
Handel > Hurtownie
płytki widiowe   frezy   głowice frezarskie   noże tokarskie   uchwyty tokarskie   rozwiertaki   nawiertaki   gwintowniki   narzynki   imadła   narzędzia pomiarowe   suwmiarki analogowe i cyfrowe   mikrometry analogowe i cyfrowe   średnicówki   liniały   kątowniki i sprawdzia Apr 29, 2015 Robert Kiljan

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Katalogi firm
Skategoryzowana baza firm i usługodawców działających na terenie całego kraju. Szybka wyszukiwarka z podziałem na miejscowości i województwa. Możliwość skorzystania z reklamy banerowej. Ogólnopolska platforma informacyjno biznesowa, baza firm, instytucji i urzędów, darmowe ogłoszenia i wydarzenia, reklama, promocje. Reklamuj się z nami! To łatwe, szybkie i skuteczne!
Category:

Spółka Vattax-Personel sprzedaje usługi outsourcingowe w zasięgu outsourcingu płacowo-kadrowego.
Oferujemy kompletną obsługę w obrębie wyliczania honorariów stanowiącą tworzenie list płac, przygotowywanie oraz składanie zeznań końcowych do właściwych urzędów oraz kooperację z Klientem przy kontrolach i weryfikacji.
Naszym Klientom świadczymy powiększony system powiadamiania on-line, ponadto opcję zdalnego wglądu do aplikacji kadrowo-płacowej.
Klienci Vattax-Personel mają sposobność posłużenia się Panelem Pracowniczym zapewniającym dostęp do danych kadrowych oraz płacowych pracowników i krążenie wniosków urlopowych i planowanie urlopów w organizacji a także dostęp do internetowej dokumentacji personalnej pracownika.
W ramach administracji kadr odbieramy akta osobowe również zapewniamy obecne prowadzenie specyfikacji kadrowej. Monitorujemy także terminy mijających doświadczeń również szkoleń pracowniczych.
Category:

Wermikulit jest minerałem zbliżonym do minerałów ilastych. W czasie obróbki wysokotemperaturowej wermikulit oddaje zgromadzoną wodę międzypakietową i zwiększa swoją objętość 10-25 razy przyjmując formę spęczniałych, mineralnych harmonijek. Materiał otrzymany w wyniku takiego procesu nazywany jest wermikulitem ekspandowanym. Zdolność do przyjmowania i oddawania wody, wyjątkowa lekkość, ognioodporność, zdolność do wymiany kationów i inne szczególne cechy minerału powodują, że z powodzeniem stosowany jest w wielu gałęziach przemysłu.
Wermikulit jest chemicznie obojętny: neutralny na działanie alkaliów i kwasów. Biologicznie odporny: nie rozkłada się i nie gnije pod działaniem mikroorganizmów. Wolny od drobnoustrojów chorobotwórczych, pleśni i substancji toksycznych.

Produkcja wermikulitu ekspandowanego i produktów na jego bazie.
Category:

Dobrze znana jest nam sytuacja związana z pochowaniem bliskiej osoby. Jak trudno jest w takich chwilach zająć się niezbędnymi formalnościami dotyczącymi sprowadzenia ciała z zagranicy, jak również z załatwieniem pochówku. Dlatego też nasza firma S.O.S. Agencja Funeralna wychodzi naprzeciw osobom, które muszą pochować ciało kogoś bliskiego. Pracownicy naszej firmy zagwarantują Państwu poczucie bezpieczeństwa, zrozumienia oraz , dzięki odpowiednim kwalifikacjom pomogą zorganizować pogrzeb i pomogą przygotować wszystkie dokumenty. Nasza firma przetłumaczy dla Państwa dokumenty oraz zajmie się przewiezieniem zwłok do innego kraju. W razie pytań jesteśmy do państwa dyspozycji i możemy zagwarantować pomoc przy odprawie celnej, przewiezieniu trumny na lotnisko, pozyskaniu wszelkich zaświadczeń. Gwarantujemy również organizację pogrzebów dla osób z innych religii . Do każdego klienta podchodzimy solidnie i indywidualnie.
Category:

Zamiatarki prowadzone FLOORTEC to najbardziej efektywne narzędzia
służące do bezpyłowego zamiatania. Solidna konstrukcja, cicha praca, zamiatanie bezpyłowe w budynkach i na zewnątrz. Mocny silnik odkurzacza wciąga pył do dużego filtra. Dostępne są modele przeznaczone do zamiatania we wnętrzach jak i na dworze oraz maszyny do sprzątania dużych powierzchni dywanowych. Dla zapewnienia odpowiedniej
pojemności zbiornika na brud prowadzona zamiatarka FLOORTEC 560 wykorzystuje system przerzutu śmieci do tyłu, który sprawia, że główna szczotka zbiera brud i wrzuca go do zbiornika od góry. Solidna polietylenowa konstrukcja sprawia, że maszyna jest bardzo
wytrzymała. Maszyny prowadzone FLOORTEC to świetne rozwiązanie
dla sprzątania małych i średnich powierzchni takich jak stacje obsługi pojazdów, parkingi, podwórka szkolne, fabryki czy małe magazyny. Napędzana bateryjnie do zastosowań w pomieszczeniach, a do zastosowań na zewnątrz polecamy maszynę napędzaną silnikiem spalinowym.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4