Top 10


    
3309 Beeline research - analizy rynkowe http://www.beeline-research.pl Beeline Research to zespół specjalistów, którzy z pasją podejmują się projektów z zakresu szeroko pojętych badań marketingowych. Naszym celem jest pozyskiwanie obiektywnych danych o produktach czy usługach, będących przedmiotem badań, przy użyciu najodpowiedniejszych metod badań ilościowych i jakościowych. Następnie uzyskane dane analizujemy i przetwarzamy, by móc przekazać naszym klientom wyczerpujący raport zawierający treści niezbędne w minimalizowaniu ryzyka w podejmowaniu decyzji i kształtowaniu planu marketingowego przedsiębiorstwa. Prowadzimy również badania fokusowe, których podstawą są zogniskowane wywiady grupowe, przeprowadzane w nowocześnie zaprojektowanej sali fokusowej we Wrocławiu . Biznes i finanse > Marketing w internecie analizy rynkowe   badania satysfakcji wrocław   badania marketingowe wrocław   badania rynku wrocław   sala fokusowa wrocław Jun 10, 2015 Tomasz Nowak

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Marketing w internecie
Profilem działalności firmy Content Marketing Polska jest oferowanie klientom z całego kraju najwyższej jakości treści na strony internetowe i nie tylko. Firma podejmuje się chociażby pisania artykułów sponsorowanych, czy też może zaoferować zamawiającym napisanie przciągających treści na stronę firmową, dzięki którym odwiedzający ją klienci będą silniej zachęcani do wykonania pożądanych działań. Firma świadczy kompleksowe usługi, w obrębie których kontrahenci mogą liczyć także na umieszczenie kupionych tekstów na witrynach o adekwatnej tematyce, których pozycja w wyszukiwarkach jest bardzo wysoka.
Category:

Posiadasz już własną stronę internetową? zapewne jeśli posiadasz to zastanawiałeś się lub będziesz w najbliższym czasie zastanawiał w jaki sposób zwiększyć oglądalność swojej strony. Jeśli tak to firma liderseo poleca ci usługę polegającą na wypozycjonowaniu twojej strony na hasła związane bezpośrednio z jej tematykę w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Bing, Yahoo, WP czy też do niedawna bardzo popularny w naszym kraju MSN. Jeśli więc chciałbyś zacząć z nami współpracę i posiadać bardzo dobrze wypozycjonowaną stronę to zapraszamy do kontaktu z nami.
Category:

Dajemy całą obsługę firm z obszaru reklamy i marketingu. Nie tylko planujemy, ale też realizujemy i dostarczamy do konsumenta skończone artykuły reklamowe. Na skutek współpracy z nami mają Państwo pewność pełnej i doświadczonej obsługi. Nasze rozwiązania cechuje wysoka jakość, kreatywność i udział wieloletniego doświadczenia. Zapraszamy na naszą stronę www gdzie znajdą Państwo całą propozycję naszej firmy.
Category:

Przedstawiamy stronę Badaniapr.pl, na której znajdują się informacje dotyczące badań Public Relations oferowane przez rzeszowską agencję Exacto. Komunikacja wewnętrzna oraz badania zewnętrzne to główne obszary działalności rzeszowskiej agencji, która w dziedzinie PR posiada naprawdę spory bagaż doświadczeń. Specjaliści pracujący w Exacto podołają nawet najtrudniejszym zleceniom badawczym takim jak audyt komunikacji czy też inne badania wewnętrzne w korporacji. Przedsiębiorcy mogą powierzać kadrze Exacto takie badania PR jak diagnozowanie wizerunku, ocena relacji w firmie zachodzących pomiędzy pracownikami, pomiędzy pracownikami i sztabem kierowniczym oraz pomiędzy firmą i kontrahentami. Dzięki podjęciu współpracy z agencją przedsiębiorstwo może zbudować na trwałe swój pozytywny obraz w społeczeństwie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania witryny.
Category:

Generowanie sprzedaży to jedno z trudnych przeszkód jakie firmy napotykają na swojej zawodowej drodze. Oczywiste jest, że sporo czasu trzeba przeznaczyć na wzrost osobisty oraz na edukację pracowników. Możliwości informatyczne zmieniają się z każdym dniem i kto nie chce za nimi podążać ten zazwyczaj zostaje daleko z tyłu za konkurentami. Żeby rozwijać predyspozycje swoje i pracowników, należy korzystać z wsparcia przedsiębiorstw, które specjalizują się w przekazywaniu nowych szkoleń technicznych. Właśnie tym zajmuje się firma Michała Andrzejczaka. Jeżeli potrzebujesz wiadomości z zakresu reklamy internetowej to ta organizacja zapewni Ci wszystko na bieżąco, dzięki czemu twoja firma zawsze będzie na czele.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4