Top 10


    
3352 BMD Polska http://www.bernina.pl BMD Polska z siedzibą w Krakowie od 1992 roku zajmuje się dystrybucją maszyn do szycia, hafciarek, owerloków, akcesoriów i dodatków szwajcarskiej firmy Bernina. Bernina to czołowa marka, znana i rozpoznawana na całym świecie. Oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dokładnością i wytrzymałością. Posiadamy produkty kierowane dla domowych pasjonatów szycia i haftowania jak również dla profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą. Technika, sprzęt elektroniczny > AGD Maszyny   do   szycia   owerloki   hafciarki Jul 7, 2015 BMD Polska

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Technika, sprzęt elektroniczny > AGD
Nasza firma powstała w 1993 roku i od tego czasu stale działa jako przedstawiciel odkurzaczy Rainbow na terenie całego kraju.
Serwis odkurzaczy Rainbow musi być wykonywany przez autoryzowanych przedstawicieli. Daje to pewność, że naprawa odkurzacza przeprowadzona będzie przez wykwalifikowany personel, który odbył szkolenia i posiada należyte kwalifikacje. Profesjonalna naprawa odkurzaczy Rainbow wymaga doskonałej znajomości ich konstrukcji. Niezbędne jest także doświadczenie, pozwalające na szybkie i trafne zdiagnozowanie problemu. Autoryzowany serwis Rainbow pozwoli Państwu mieć pewność, że usterka zostanie usunięta bezproblemowo i szybko. Dzięki temu, już po krótkim czasie będziecie mogli na nowo cieszyć się pełna funkcjonalnością tego fantastycznego urządzenia.

Zapraszamy do naszego biura i serwisu gwarantując najwyższą jakość usług i miejsca parkingowe na terenie firmy.
Category:

Ciekawą ofertę asortymentową powiązaną z odkurzaczami, przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo idealnyodkurzacz.pl. Nasze towary klienci odnajdą w wielu sklepach znajdujących się na terenie całego kraju. Proponujemy bardzo dobrej klasy produkty, które gwarantują skuteczność funkcjonowania a także długoletnią trwałość. Zaproponowana przez naszą firmę internetowa możliwość skonfigurowania odkurzacza pozwala na personalne dostosowanie towaru do określonych przez kontrahenta wymagań. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.
Category:

BMD Polska z siedzibą w Krakowie od 1992 roku zajmuje się dystrybucją maszyn do szycia, hafciarek, owerloków, akcesoriów i dodatków szwajcarskiej firmy Bernina. Bernina to czołowa marka, znana i rozpoznawana na całym świecie. Oferowane przez naszą firmę produkty charakteryzują się najwyższą jakością wykonania, dokładnością i wytrzymałością. Posiadamy produkty kierowane dla domowych pasjonatów szycia i haftowania jak również dla profesjonalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Category:

Wykonująca usługi naprawy sprzętów garmażeryjnych a także gastronomicznych, firma Syntra G. Kozok Spółka Jawna, jest jest rozpoznawana z ekspresowego tempa realizacji usług. Mamy bardzo atrakcyjne ceny elementów zamiennych oraz niskie stawki za wykonywane świadczenia. Zatrudnieni fachowcy precyzyjnie przeprowadzają każdą naprawę, na którą prowadzone przez nas przedsiębiorstwo udziela gwarancji. Prowadzimy autoryzowany serwis kilku znanych producentów urządzeń. Prowadzimy naprawy wszystkich rozpoznawalnych marek urządzeń. Siedziba naszej firmy znajduje się w Skoczowie.
Category:

Sklep Matrixmedia proponuje wygodne zakupy online. Odpowiadamy na indywidualne potrzeby naszych klientów. Zapewniamy ekspresową realizację zlecenia i korzystne ceny. Poprzez ofertę sklepu zaopatrzą się Państwo w kina domowe, różnego rodzaju sprzęty AGD i RTV, aparaty cydrowe i wiele innych. Dystrybuujemy sprzęt tylko najlepszych, uznanych w Polsce i na świecie producentów.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4