Top 10


    
3480 Malowanie i mycie elewacji - Olanex http://olanex.pl Firma Olanex, która specjalizuje się głównie w pracach wysokościowych, gwarantuje realizowanie powierzonych jej zleceń z najwyższą starannością. Usługi, które wykonujemy najczęście to mycie i malowanie elewacji. Kluczowym celem działalności firmy jest zadowolenie klienta, dlatego pracownicy naszej firmy to profesjonaliści, którzy są odpowiedzialni, bardzo dobrze zorganizowani. Możemy poszczycić się długoletnim doświadczeniem oraz mocno rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi. Dom, ogród > Usługi budowlane mycie elewacji   czyszczenie elewacji   mycie dachów   poznań Sep 2, 2015 Janusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
Systemy inteligentnych domów cieszą się w Polsce coraz większą popularnością, jednak wciąż większość ludzi do końca nie wie czym tak na prawdę są inteligentne instalacje. Na naszej stronie znajdziecie Państwo wiele informacji na ten temat. Między innymi opis najpopularniejszych funkcji wykorzystywanych w automatyce budynków oraz charakterystyka wybranych systemów inteligentnych budynków. Z naszej strony dowiecie się Państwo także jakie korzyści płyną z zastosowania tego typu instalacji oraz ile taka instalacja kosztuje.
Category:

W branży budowlanej działamy już od kilkunastu lat. Naszą specjalnością jest izolacja ścian zewnętrznych budynków różnego typu (domy mieszkalne, obiekty przemysłowe). Zajmujemy się także ocieplaniem poddaszy oraz fundamentów i wymianą stolarki okiennej. Naszą firmę tworzy 7 doświadczonych ekip budowlanych wykorzystujących nowoczesny sprzęt i najlepsze materiały (naszymi dostawcami są np. Kreisel, Sempre, Termo Organika, KABE, BOLIX). Gwarantujemy rzetelność i profesjonalizm.
Category:

Jeśli intryguje cię szeroko pojęta ochrona środowiska a także problemy z nią związane, zajrzyj na firmowy blog przedsiębiorstwa ENE.CO. Dowiesz się między innymi w jaki sposób powstają przydomowe oczyszczalnie ścieków oraz jak wygląda uzdatnianie wody. Autor ukazuje nam takie zagadnienia jak energia odnawialna oraz plusy jej szerokiego zastosowania. Blog ENE.CO propaguje ekonomiczność zużycia energii podczas procesów produkcyjnych, dlatego podkreśla, że przy asyście fachowców, wskazane jest wykonać audyt energetyczny w przedsiębiorstwie.
Category:

Nasza firma oferuje Państwu bardzo duży asortyment szamb z tworzywa a także urządzeń oczyszczania ścieków: oczyszczalnie mechaniczno-biologiczne oraz oczyszczalnie drenażowe.
Zbiorniki magazynowe, jakie posiadamy w ofercie można wykorzystywać na fekalia, obornik płynny, wodę opadową. Oferujemy Państwu pojemniki różnych formatów a także wielkości, posiadamy zbiorniki obłe jak i prostokątne w różnych wysokościach zbiorniki z polietylenu oraz żywicy z włóknem szklanym od 1m3 do 60m3 i więcej.
W ofercie dotyczącej przydomowych oczyszczalni mogą Państwo znaleźć najwyższej klasy oczyszczalnie mechaniczno-biologiczne jak również oczyszczalnie z drenażem.
Oczyszczalnie biologiczne jakie proponujemy w ofercie: oczyszczalnia biologiczna typ osad czynny sam lub ze złożem biologicznym oraz rozwiązania mogące zapewnić modernizację szamba na pełnej klasy biologiczną oczyszczalnię.
Proponujemy zarówno nasz duży wybór oczyszczalni rozsączających. Proponujemy różnorodne odmiany osadników do oczy
Category:

Zapraszamy na stronę firmy EkoHeat gdzie znajdą Państwo ofertę kompleksowych wdrożeń systemów instalacyjnych dla ogrzewania podłogowego. Jest to całkowicie ekologiczny system ogrzewania własnego domu czy mieszkania, bazującym na cyrkulacji wodnej. Dodatkowo oferujemy możliwość instalacji kolektorów słonecznych pozwalających zmienić światło słoneczne w energię elektryczną. Nie bądź obojętny na los środowiska naturalnego, przejść na energię ekologiczną.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4