Top 10


    
3566 Opakowania jednorazowe - producent http://inline.com.pl Inline Poland jest wytwórcą opakowań. W ofercie posiada opakowania food to go, różne tacki oraz opakowania garmażeryjne, cateringowe. Spośród bardzo różnorodnej oferty opakowań oraz naczyń jednorazowych fabrykanta dobiorą Państwo plastikowe, aluminiowe i papierowe tacki, kubki, pucharki do lodów, naczynia jak również sztućce jednorazowe.

Firma świadczy też usługi z obszaru padowania, etykietowania zapakowań spożywczych, kompletacji, planowania opakowań, serwisu machin do pakowania oraz doradztwa fachowego. Nasi specjaliści oddziału rozwoju wyrobu wspomagają wieloletnim doświadczeniem odbiorców przy sporządzaniu idei nowych opakowań oraz użyczają fachowego wsparcia w automatyzacji postępowania pakowania.
Technika, sprzęt elektroniczny > Automatyka
Gastronomia, przemysł spożywczy > Wyposażenie, zaopatrzenie
opakowania jednorazowe   naczynia jednorazowe   tacki aluminiowe   maszyny do pakowania Oct 28, 2015 Inline Poland

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Technika, sprzęt elektroniczny > Automatyka
Firma HARD Sp. z o.o. jest od ponad 10-ciu lat autoryzowanym dealerem Exactcut. Exactcut to projektowanie i produkcja zautomatyzowanych systemów do cięcia i późniejszej obróbki metali żelaznych i nieżelaznych. W naszym asortymencie znajdują się przecinarki tarczowe oraz piły tarczowe.

Produkty dostarczane przez firmę HARD mają modułową budowę pozwalającą na montaż zgodnie z wymogami klienta..
Category:

Pod tym linkiem znajdą Państwo blog zawierający całą gamę artykułów i wskazówek które zainteresują początkującego eksploatatora falowników, jak również będą wspaniałym źródłem wiedzy dla użytkowników w wyższym stopniu biegłych w tej kwestii. Artykuły na blogu w większości traktują o falownikach takich firm jak LG/LS, EURA, SIEMENS, czy Optidrive. Ponadto można tutaj znaleźć wpisy przedstawiające sposoby programowania sterowników PLC, opisy czujników stosowanych w przemysłowych systemach automatyczki i wiele więcej. Zachęcam do wizyt.
Category:

Industrial-scanning.pl to witryna prezentująca skanery Datalogic. Korzystając z oferty Hit kupić można rozmaite skanery kodów kreskowych. Dzięki temu dane procesy logistyczne są przyśpieszone. Czytniki kodów kreskowych szybko ulegają konfiguracji. Jeśli chodzi o Datalogic DS 2400 zastosowano automatyczną optymalizację odczytu. Skanery Datalogic mają wmontowaną diodę laserową, a Genius stosowany jest do programowania. Opłaca się zamówić model Datalogic DS 2400, choćby z uwagi na niewielką wagę i znaczną wydajność. Datalogic DS 4800 wyróżnia się świetną szybkością odczytu. Jeżeli chodzi o Datalogic DS 4800 zastosowano obudowę IP 65.
Category:

Zakład pracy Signode od przeszło 100 lat planuje a także tworzy wielofunkcyjne systemy wiązania m. in. owijarki czy wiązarki. Urządzenia a także machiny do niezawodnego, oszczędnościowego wiązania za pomocą taśm a także foliowania wszelakiego typu wyrobów. Nasz wybór obejmuje artykuły eksploatacyjne, przybory manualne, pneumatyczne oraz akumulatorowe, wiązarki stolikowe a także maszyny stacjonarne razem z całościową usługą serwisową, gwarancyjną jak również pogwarancyjną. Dbamy o wysoką jakość jak również innowacyjność własnych artykułów a także usług.
Category:

Jeżeli są Państwo zainteresowani elementami pneumatyki, automatyki czy podciśnienia, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez firmę EA Kraków, której siedziba usytuowana została w Skawinie. Nasza oferta obejmuje tylko świetnej klasy produkty, które charakteryzuje konkurencyjna cena oraz duża trwałość. Zapewniamy klientom fachową pomoc w aspekcie wyboru produktów dokładnie dostosowanych do konkretnych potrzeb. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do propozycji.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4