Top 10


    
3955 Wynajem podnośników koszowych http://www.podnosnikikoszowe.com Jeśli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z wypożyczaniem podnośników koszowych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo PREGO Podnośniki Koszowe. Działamy na terenie Wałbrzycha oraz w niewielkiej odległości od miasta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala na zapewnienie wysokiej jakości usług. Zatrudniamy wykwalifikowane osoby, które precyzyjnie realizują wszystkie zlecenia. Zachęcamy każdych zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, który możliwy jest przez całą dobę. Produkcja i przemysł > Maszyny budowlane podnośniki koszowe Wałbrzych wynajem   podnośnik koszowy Wałbrzych   podnośniki koszowe   wynajem podnośników koszowych May 5, 2016 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Maszyny budowlane
EKO-TECH jest to firma zajmujące się w dostarczaniu licznym firmom z przeróżnych odnóg przemysłu rozwiązań rzepowych. Od dłuższego czasu jesteśmy wspólnikiem firmy Gottlieb Binder, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować wszelkie rozwiązania techniczne produkowane przez nich. W naszej ofercie posiadamy wszelkie rzepy, takie jak grzybkowe, nanoplast, czy też rzepy "haczyki i flausz". Posiadamy również różne dostępne na rynku taśmy. Więcej szczegółów odszukasz na naszej stronie internetowej.
Category:

Jeśli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z wypożyczaniem podnośników koszowych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą, która została zaprezentowana przez przedsiębiorstwo PREGO Podnośniki Koszowe. Działamy na terenie Wałbrzycha oraz w niewielkiej odległości od miasta. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, który pozwala na zapewnienie wysokiej jakości usług. Zatrudniamy wykwalifikowane osoby, które precyzyjnie realizują wszystkie zlecenia. Zachęcamy każdych zainteresowanych do kontaktu telefonicznego, który możliwy jest przez całą dobę.
Category:

Wypożyczalnia sprzętu budowlanego SELVE mieści się w Krakowie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo młoty hydrauliczne, agregaty prądotwórcze, walce, koparki, ładowarki, zagęszczarki, podnośniki teleskopowe i wiele innych.
Wykonujemy również wszelkiego rodzaju prace ziemne. Wykonujemy między innymi: korytowanie dróg, rozładunek i przewóz towarów na paletach, wykopy szeroko przestrzenne, wykopy pod ławy fundamentowe, roboty związane z rekultywacją i wymianą gruntu, niwelacja terenu, wykopy pod sieci wodociągowe, kanalizacyjne i elektryczne, wykopy pod budynki, wykopy pod szamba i oczyszczalnie ścieków a także roboty rozbiórkowe i wyburzenia.

Dysponujemy dużym potencjałem maszynowym i transportowym, co w powiązaniu z dużym doświadczeniem zawodowym naszych pracowników pozwala nam na podjęcie nawet najbardziej ambitnych zadań przy zachowaniu najwyższej jakości usług i stosunkowo niskich cen.
Wynajem koparek nigdy nie był tak prosty.
Category:

W dzisiejszych czasach bardzo trudno o znalezienie firmy, która spełniałaby wszystkie wymagania klientów. Z tą myślą została jednak założona firma Maciej Jaroni Konserwacja Żurawi wykonująca fachowe usługi z zakresu serwisu żurawi budowlanych. W ofercie, która dostępna jest na naszej stronie internetowej oprócz naprawy posiadamy: sprzedaż i wynajem żurawi budowlanych, konserwację, montaż, demontaż, przygotowanie do odbioru przez UDT, a także fachowe doradztwo w zakresie żurawi wieżowych i szybkomontujących. Nie czekaj. Skontaktuj się z nami już dziś.
Category:

Firma SAR-POL zaprasza do zapoznania się z ich ofertą maszyn budowlanych i drogowych wysokiej jakości, pochodzących od znanych i renomowanych producentów. Ich firma od 1991 roku stosuje nowatorskie i profesjonalne rozwiązania. Swoim Klientom oprócz sprzedaży oferuje wynajem urządzeń a także ich serwis oraz części do nich. Mamy nadzieję, ze nasza strona internetowa przedstawi Państwu wszelkie niezbędne i potrzebne informacje. W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4