Top 10


    
4039 Gabinet dentystyczny DENTestetica http://www.dentestetica.pl Interesującą ofertę powiązaną ze świadczeniami stomatologicznymi przedstawiło dla pacjentów przedsiębiorstwo DENTestetica. Siedziba naszej firmy znajduje się w Krakowie. Do użytku naszych klientów oddajemy bezpłatny parking. Przygotowaliśmy dużą liczbę specjalności dentystycznych. Pozwala nam to na zagwarantowanie kompletnej pomocy dla wszystkich pacjentów. Działamy w branży od wielu lat, co jest najlepszym zapewnieniem wysokiej jakości proponowanych czynności. Pracują u nas świetni fachowcy. Oferujemy bezstresowe leczenie. Zdrowie i uroda > Dentystyka stomatolog   gabinet dentystyczny   gabinet dentystyczny DENTestetica   Dentysta stomatolog Kraków Aug 15, 2016 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Dentystyka
Jeśli szukają Państwo dobrego stomatologa, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez klinikę Smile Design Clinic, której siedziba znajduje się w Warszawie. Proponujemy duży wybór usług stomatologicznych, wśród których każdy kontrahent znajdzie właściwą dla siebie propozycję. Indywidualnie traktujemy każdego klienta, zapewniając dopasowanie czynności do określonych oczekiwań oraz zasobności portfela. Dla zainteresowanych udostępniliśmy na naszej stronie internetowej orientacyjny cennik usług.
Category:

Viscardi to specjalistyczny gabinet stomatologiczny, który tworzą najwyższej klasy lekarze stomatolodzy. Przez lata swojej działalności zyskał duże doświadczenie, jak również szerokie grono usatysfakcjonowanych pacjentów. Od początku swojej działalności zapewnia kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Viscardi na stała prowadzi współpracę z grupą wykwalifikowanych stomatologów zachowawczych, chirurgów, ortodontów i protetyków. Gabinet posiada szeroką ofertę usług takich jak: leczenie zachowawcze, stomatologia dziecięca, leczenie periodontologiczne, chirurgiczne, protetyczne, ortodoncja, implantologia oraz endodoncja. Atrakcyjne ceny, a także najnowsze technologie leczenia, to niepodważalne zalety Viscardi. Więcej informacji na stronie: http://www.viscardi.com.pl
Category:

Nasza pracownia protetyczna to firma stworzona z myślą o lekarzach
dentystach, którzy cenią sobie najwyższą jakość i najlepsze ceny. Głównym
obszarem działania pracowni są korony pełnoceramiczne, korony porcelanowe
oraz licówki porcelanowe. W ciągu wielu lat naszej działalności wypracowaliśmy własne
metody pracy, które zyskały uznanie szerokiego grona stomatologów
korzystających z naszych usług. Nasze najważniejsze atuty, to wysoka
jakość, terminowość i nastawienie na oczekiwania odbiorców.
Category:

Wrocławska klinika stomatologii estetycznej i implantologii Noa Dental Clinic oferuje kompleksowe usługi stomatologiczne. Naszą specjalnością są: leczenie kanałowe (endodoncja) oraz wszczepianie implantów. Wykonujemy również zabiegi z zakresy stomatologii ogólnej, zachowawczej i estetycznej. Nasz ortodonta pomaga zarówno małym jak również dorosłym pacjentom w osiągnięciu wymarzonego "równego" i pięknego uzębienia. W codziennej pracy kierujemy się zasadą, że zdrowie pacjenta jest dla nas najważniejsze dlatego też wszystkie zabiegi wykonujemy przy użyciu bezpiecznych technik zabiegowych, nowoczesnego sprzętu i wysokiej klasy materiałów. Staramy się aby każdy pacjent opuszczał nasze gabinety z uśmiechem i bez stresu korzystał z oferowanych przez nas świadczeń.
Category:

Wedent to niepowtarzalny gabinet stomatologiczny, w którym panuje miła i sympatyczna atmosfera, a każdy pacjent czuje się i jest doceniany. Traktujemy wszystkich pacjentów indywidualnie poświęcając każdemu odpowiednio dużo czasu, staramy się poznać dokładnie oczekiwania pacjenta by potem im sprostać. Dysponujemy doświadczoną, młodą kadrą, która ciągle rozwija swoje umiejętności na licznych kursach w kraju i zagranicą. Pracujemy nowoczesnym sprzętemi i najlepszymi materiałami. Dzięki szerokiej gamie środków znieczulających i odpowiednio wysokim umiejętnościom gwarantujemy, że każdy zabieg w naszym gabinecie będzie bezbolesny.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4