Top 10


    
4091 Vitabri - producent namiotów http://www.vitabri.pl Niemal dwudziestoletnie doświadczenie w produkcji namiotów pozwoliło firmie Vitabri opracować rozwiązania, które doceni każdy, komu zależy na czasie, wygodzie i wysokiej jakości. Namioty ekspresowe, które produkujemy, są rozkładane w rekordowe 30 sekund i bez konieczności używania specjalistycznych narzędzi, a dzięki wykorzystaniu solidnych i trwałych materiałów, wytrzymają nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki ofercie nadruków reklamowych, możesz dodatkowo wyróżnić swój namiot z grona innych. Poza sprzedażą, proponujemy także wynajem namiotów - dysponujemy dużą bazą oraz mamy bogate doświadczenie w organizacji imprez masowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i nawiązania współpracy. Rozrywka, kultura, sztuka > Organizacja imprez
Biznes i finanse > Pozostałe
namioty ekspresowe   namioty handlowe   namioty reklamowe   producent namiotów   wypożyczalnia namiotów   wynajem namiotów Aug 15, 2016 Vitabri

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Organizacja imprez
Pop, rock, blues, jazz czy muzyka poważna - niezależnie od tego, jakie są nasze preferencje muzyczne, prawie wszyscy lubimy słuchać muzyki na żywo. Koncerty dają nam nie tylko przyjemność słuchania ulubionych dźwięków, ale także możliwość obcowania z artystą. Jednak żeby w pełni cieszyć się z słuchanej muzyki podczas koncertu, istotnym elementem jest nie tylko artysta i jego repertuar, ale także względy techniczne. Bez dobrego nagłośnienia w postaci wysokiej klasy sprzętu, koncert może okazać się absolutną klapą. Dlatego warto skorzystać z usług firm zajmujących się profesjonalną organizacją tego typu wydarzeń. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie Superzeto.blog.com i skorzystania z naszych usług. Zapewniamy profesjonalny sprzęt, wykwalifikowaną kadrę oraz korzystne warunki.
Category:

Sala weselna Afrodyta to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia rodzinnego, weselnego albo innej ceremonii okolicznościowej. Przestronny budynek znajdujący się w Łodzi pozwala na dowolne rozlokowanie stołów, spełniającymi oczekiwania wynajmujących. Przykryty taras pozwala gościom bawić się na wolnym powietrzu niezależnie od pogody. Elastyczne podejście do potrzeb klientów zapewnia satysfakcję każdego z Państwa. Atutem naszego lokalu jest doskonałe jedzenie przygotowywane przez doświadczonych kucharzy.
Category:

Od 2000 roku działamy w obszarze turystyki biznesowej. Jesteśmy organizatorem wyjazdów motywacyjnych, imprez integracyjnych, wydarzeń typu event, konferencji i szkoleń dla firm, korporacji i instytucji. Obsługujemy turystykę przyjazdową, promujemy wyjazdy ekskluzywne. Projekty realizujemy w kraju i na całym Świecie.

Gdy chcesz nietypowo uczcić sukces, podziękować partnerom biznesowym, wynagrodzić pracowników zapraszamy na wyprawy po świecie lub po najciekawszych zakątkach naszego kraju.
Jeżeli poszukujesz zindywidualizowanego scenariusza imprezy ze szpiglem, gdy chcesz, by twoje przemówienie podczas gali miało niestandardowy charakter.
Gdy chcesz zorganizować spotkanie dla czterech osób, lub grupy liczącej 1800 osób.
Twoi partnerzy chcą odwiedzić nasz kraj, a ty poszukujesz dla nich dogodnego miejsca na nocleg i spotkanie? Chcesz uatrakcyjnić im czas po długich negocjacjach?
Doskonale trafiłeś. Zorganizujemy niezapomnianą imprezę firmową, konferencję, wydarzenie, nietypową wyprawę.
Category:

Firma NAD-ZIEMNI wykonuje specjalistyczne usługi archeologiczne i alpinistyczne.
Przeprowadzamy badania i nadzory archeologiczne. Zapewniamy pełną obsługę specjalisty przy inwestycjach objętych ochroną konserwatorską.
Do prac wysokościowych wykorzystujemy techniki linowe, co pozwala nam realizować wszelkie zadania na wysokościach i w miejscach trudno dostępnych. Pełna oferta na naszej stronie.
Dla firm i osób prywatnych organizujemy imprezy w terenie, związane z survivalem i wypoczynkiem aktywnym. Prowadzimy także kursy turystyki górskiej.
Zapraszamy do współpracy!
Category:

Balony z helem są z całą pewnością niezwykle ważną rzeczą, której nie może zabraknąć na żadnym przyjęciu, na którym obecne są dzieci. Z tego też powodu chcemy zaoferować Państwu nasze produkty, dzięki którym każda okazja tego typu na pewno będzie obfitowała w jeszcze większą, doskonałą zabawę. W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim zestawy do samodzielnego napełniania balonów helem, dzięki którym każdy może się nimi cieszyć również na zwykłych, domowych przyjęciach. Dajemy gwarancję pełnego bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości naszych produktów, a także bardzo szeroki ich wybór, dzięki czemu znajdziecie u nas Państwo coś idealnego na każdą okazję.Nasze produkty charakteryzują się przy tym wyłącznie najwyższą jakością oraz płynącym z niej bezpieczeństwem!Zapraszamy!.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4