Top 10


    
4093 Capital Work - dofinansowanie PFRON http://capitalwork.pl Ciekawą propozycję powiązaną z pośredniczeniem w zatrudnianiu ludzi niepełnosprawnych przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo Capital Work, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Bardzo starannie realizujemy każde powierzone prace, co sprawia, że możemy zagwarantować dobranie właściwych kandydatów do określonych wymagań. Współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami, co pozwala nam na opracowanie ciekawych ofert pracy. Osoby zainteresowane przedstawioną przez nas ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Biznes i finanse > Dotacje Dofinansowania PFRON   PFRON   pfron dotacje   Capital Work Aug 15, 2016 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Dotacje
Propozycja przedsiębiorstwa MG Premium zawiera duży zakres świadczeń powiązanych z uzyskiwaniem dotacji unijnych. Pomagamy kontrahentom także w aspekcie consultingu a także prawnym. Zdobyte przez nas długoletnie doświadczenie w sektorze umożliwia zapewnienie odpowiedniego standardu proponowanych usług. Dokładnie analizujemy sytuację określonego kontrahenta. Dobieramy metody działania indywidualnie wybrane do określonych potrzeb. Na naszej witrynie internetowej mogą Państwo znaleźć listę wybranych firm, które korzystały z naszych usług.
Category:

Firma K&K Consulting działa w branży konsultingowej od 2004r. a specjalizuje się w pozyskiwaniu dotacji z UE. W ofercie znajdują się również usługi doradcze z zakresu przygotowania biznesplanów, pozyskiwania kredytów, analizy finansowej, społecznej odpowiedzialności biznesu oraz doradztwo operacyjne i strategiczne. K&K pozyskało do tej pory wiele dotacji z różnych obszarów wsparcia, zarówno na inwestycje, jak i projekty szkoleniowe. Firma oferuje całościową opiekę na wszystkich etapach pozyskania dotacji unijnej, począwszy od konsultacji, które mają na celu wybór najodpowiedniejszej ścieżki działania, poprzez pisanie wniosku o dotację i biznesplanu, a skończywszy na rozliczeniu projektu.
Category:

Uznane biuro aktuarialne zatrudniające fachowców od inżynierii finansowej i matematyki finansowej. Zapewnia wiarygodne wyceny świadczeń typu: nagrody jubileuszowe, odprawy emerytalne, niewykorzystane urlopy. Wszechstronne doradztwo dotyczące zmian programów emerytalnych i przepisów odnośnie wynagrodzeń. Wysoki poziom usług biura uznają przedsiębiorstwa lokalne i światowe o różnej liczbie osób zatrudnionych.
Category:

Ciekawą propozycję powiązaną z pośredniczeniem w zatrudnianiu ludzi niepełnosprawnych przedstawiło dla kontrahentów przedsiębiorstwo Capital Work, którego siedziba zlokalizowana jest w stolicy. Bardzo starannie realizujemy każde powierzone prace, co sprawia, że możemy zagwarantować dobranie właściwych kandydatów do określonych wymagań. Współpracujemy z licznymi przedsiębiorstwami, co pozwala nam na opracowanie ciekawych ofert pracy. Osoby zainteresowane przedstawioną przez nas ofertą zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Category:

Przystąpienie Polski do Uni Europejskiej dało nam możliwość rozwoju. Polska dostaje fundusze jednak aby dostać ich część należy złożyć wniosek. Tym zajmuje się biuro Signum które jest liderem na rynku pozyskiwania dotacji i funduszy europejskich i strukturalnych. Specjalizacją Signum są działania 8.1 i 8.2 czyli e-biznes, e-usługi oraz biznes elektroniczny typu B2B (business to business). Nabyta wiedza i doświadczenie naszych specjalistów są gwarancją na sukces Twojego pomysłu na biznes. Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji i dowiedz się więcej.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4