Top 10


    
4180 Poczta - Wrocław http://naszapoczta.com.pl W propozycji firmy Nasza poczta znajdą Państwo duży wybór czynności powiązanych z przesyłkami kurierskimi. Nasza działalność obejmuje cały kraj. Jesteśmy znani z błyskawicznego dostarczania paczek. Umiemy personalnie dostosować propozycję do zgłoszonych przez klienta potrzeb. Sprawia to, że możemy zagwarantować najwyższą klasę czynności. Nasza propozycja zawiera także przeprowadzki w Warszawie. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej przedstawiliśmy szczegółowe informacje dotyczące propozycji. Klientów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu. Transport > Firmy kurierskie i poczta kurier   przesyłki   tani kurier   poczta warszawa   poczta wrocław Sep 26, 2016 Pozycjonusz

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Transport > Firmy kurierskie i poczta
Specjalista w układaniu wysokiej klasy wykładzin, firma Wapol proponuje wykładziny różnego rodzaju. Oferujemy wykładziny podłogowe, wykładziny PCV i drewnopodobne. Firma Wapol szczyci się wieloma oryginalnymi pomysłami. Wyposażyliśmy w wykładziny wiele hoteli, ośrodków SPA, biur. Wszystkie nasze projekty to połączenie oryginalnej stylistyki i wysokiej jakości montażu. Wykonujemy także czyszczenie wykładzin.
Category:

Uruchomiliśmy zbiór punktów obsługi kurierskiej na terytorium całej Polski. W chwili obecnej składa się z powyżej 60 punktów i cały czas się powiększa. Kooperujemy z wieloma dużymi przewoźnikami spedycyjnymi jak np. InPost, DHL, UPS itp. Wstępując do placówkę Ship Center możliwe jest nadania paczki (również za granicę), ale także zaplanować transport paletowy i wielkogabarytowy w Polsce i całej Europie. Stworzyliśmy franczyzę dzięki której każdy z Państwa może uruchomić swój własny punkt Ship Center i realizować zlecenia w obsłudze kurierskiej i przewozowej. Ponadto w naszych punktach można nabyć artykuły reklamowe, przygotować banery czy wydrukować ulotki. Serdecznie zapraszamy.
Category:

W ofercie firmy PRINTFACTOR znajdą Państwo usługi powiązane z seryjnym wysyłaniem listów. Oferujemy świadczenia dla klientów, którzy wysyłają minimum 500 listów miesięcznie. Minimalna jednorazowa wysyłka to sto listów. Proponujemy konkurencyjne ceny świadczeń. Jeden list mogą Państwo u nas wysłać już za 1 zł netto. Gwarantujemy usługi wydruku a także pakowania. Dzięki wysokiej precyzji pracy możemy zaoferować wszystkim kontrahentom wysoką klasę realizowanych czynności. Zachęcamy do współpracy.
Category:

W propozycji firmy Nasza poczta znajdą Państwo duży wybór czynności powiązanych z przesyłkami kurierskimi. Nasza działalność obejmuje cały kraj. Jesteśmy znani z błyskawicznego dostarczania paczek. Umiemy personalnie dostosować propozycję do zgłoszonych przez klienta potrzeb. Sprawia to, że możemy zagwarantować najwyższą klasę czynności. Nasza propozycja zawiera także przeprowadzki w Warszawie. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej przedstawiliśmy szczegółowe informacje dotyczące propozycji. Klientów zainteresowanych współpracą zapraszamy do kontaktu.
Category:

Oferta realizacji i obsługi multimedialnych eventów z BTL Poznań. BTL jest grupą eventową, która zajmuje się kompleksową organizacją i obsługą wszelkich wydarzeń: konferencji, kongresów, szkoleń, bankietów, gal, imprez firmowych, pokazów mody, zawodów sportowych, prezentacji produktów, ślubów i wesel. Dynamiczna kadra BTL do każdego zamówienia ma indywidualne podejście, tworzy ciekawe scenariusze imprezy i dba o każdy najmniejszy detal jej organizacji.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4