Top 10


    
4182 Warsztaty rozwoju osobistego http://homosum.pl Homosum, ośrodek psychoedukacji z Rybnika, zaprasza na warsztaty rozwoju osobistego, których celem jest jak najwłaściwsze wykorzystanie swoich własnych zasobów, co pomoże w odniesieniu sukcesu zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Warsztaty rozwoju osobistego pomagają z radzeniem sobie w sytuacjach stresowych oraz we właściwej komunikacji z innymi podmiotami. Ponadto Homosum propouje szereg innych usług z zakresu psychoedukacji, między innymi: ustawienia systemowe rodzin i firm, psychoterapię, szkolenia, badania psychotechniczne i inne. Szczegoły do wglądu na stronie internetowej, więcej informacji pod numerem telefonu 32/422 86 07. Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne warsztaty rozwoju osobistego   badania psychotechniczne   ustawienia systemowe rodzin i firm Sep 26, 2016 Justyna

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Prywatny psycholog w Poznaniu oferuje swoją pomoc - porady psychologiczne, oraz proponuje swoją specjalizację - EEG, efektywną technikę kształtowania mózgu przez analizowanie fal mózgowych.
Napisz do mnie, jeżeli męczy cię problem, z którym trudno ci dać sobie radę.
Zapraszam do złożenia wizyty w gabinetach w Gnieźnie i Poznaniu. Telefon i adres e-mail są dostępne na stronie gabinetu.
Category:

Nasza placówka oferuje pełen zakres leczenia i specjalistyczną pomoc zarówno osobom dorosłym, jak również dzieciom i młodzieży. Szeroki wachlarz naszych usług obejmuje m.in. diagnozę psychiatryczną i psychologiczną, farmakoterapię, psychoterapię oraz warsztaty i treningi. Nasi psychoterapeuci, psychiatrzy czy specjalisci od życia intymnego posiadają w pełni udokumentowane kwalifikacje zawodowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony naszego Instytutu.
Category:

Ośrodek leczenia uzależnień "Nowy dzień" to przestrzeń, w której każda osoba będąca w nałogu ma szansę o siebie zawalczyć. Miejsce to powstało z myślą o niesieniu pomocy i wsparcia tym, którzy sami nie są w stanie poradzić sobie z uzależnieniem. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężką sprawą jest walka z nałogiem i samym sobą. Zapewniamy domową atmosferę sprzyjającą terapii alkoholowej, która ma na celu walkę z uzależnieniem i powrót do normalnego życia. Nasi terapeuci to profesjonaliści z dwudziestokilkuletnim stażem, posiadający doświadczenie w pracy klinicznej, stacjonarnej oraz ambulatoryjnej.
Category:

Krakowski gabinet VERTE to miejsce przyjazne każdemu i otwarte dla każdego. Jeśli tylko zmagasz się z trudną sytuacją życiową, z którą nie możesz sobie poradzić, nie wahaj się przyjść z tym do naszych terapeutów. Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko znaleźć rozwiązanie problemu, ale przede wszystkim zrozumieć go i lepiej poznać własne wnętrze, co ma niebagatelne znaczenie dla kształtu całego Twojego życia. Więcej szczegółów na naszej stronie.
Category:

Nasza Fundacja Droga zajmuje się pomocą w leczeniu uzależnień i oferuje radę osobom z różnych warstw społecznych. Od 2005 roku bez ustanku się rozwijamy i współpracujemy z różnymi instytucjami, które wspierają walkę z nałogami i złymi nawykami. W naszym ośrodku, który jest zlokalizowany w Dąbrowie Górniczej odbywa się leczenie uzależnienia od hazardu, leczenie zaburzeń nastroju oraz nerwice. Terapia stacjonarna uzależnień jest efektywną formą walki z różnymi nałogami. Nasz zespół to fachowcy, którzy dokładają wszelkich starań, by z dobrym skutkiem pomagać. Ośrodek jest dobrze wyposażony i koncentruje lekarzy, psychoterapeutów zapewniających powodzenie leczenia.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4