Top 10


    
4345 Nowy Dzień- Ośrodek Leczenia Uzależnień http://nowy-dzien.pl/ Ośrodek leczenia uzależnień "Nowy dzień" to przestrzeń, w której każda osoba będąca w nałogu ma szansę o siebie zawalczyć. Miejsce to powstało z myślą o niesieniu pomocy i wsparcia tym, którzy sami nie są w stanie poradzić sobie z uzależnieniem. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężką sprawą jest walka z nałogiem i samym sobą. Zapewniamy domową atmosferę sprzyjającą terapii alkoholowej, która ma na celu walkę z uzależnieniem i powrót do normalnego życia. Nasi terapeuci to profesjonaliści z dwudziestokilkuletnim stażem, posiadający doświadczenie w pracy klinicznej, stacjonarnej oraz ambulatoryjnej. Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Zdrowie i uroda > Zdrowie
leczenie alkoholizmu   leczenie uzależnień   ośrodek leczenia uzależnień   terapia alkoholowa   terapia uzależnień Mar 7, 2017 Aleksandra Stachowiak

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Zdrowie psychiczne
Jakub Kaźmierski z Łodzi to doświadczony psychiatra, który trudni się opieką nad osobami z zaburzeniami psychicznymi. Współczesna psychiatria dostarcza cały szereg metod oraz środków leczniczych, które pozwalają szybko wrócić do równowagi w wypadku wielu częstych schorzeń. Najlepsi psychiatrzy starają się zawsze dobierać metody leczenia indywidualnie, dla każdego chorego. Gabinet psychiatryczny dr Jakuba Kaźmierskiego jest miejscem, gdzie można otrzymać specjalistyczną pomoc w razie wystąpienia stanów depresyjnych, zaburzeń lękowych oraz chorób typowych dla wieku podeszłego. Do skorzystania z pomocy psychiatry zachęcamy wszystkie osoby, którym różne zaburzenia uniemożliwiają codzienną egzystencję.
Category:

Nazywam się Małgorzata Ignaszak, jestem coachem, trenerem rozwoju indywidualnego, terapeutą pracującym w zasadzie w oparciu o Racjonalną Terapię Postępowań. Pracuję na ogół z osobami, doświadczającymi kryzysów w związkach, kryzysów tożsamości, utrat osób bliskich, z personami doświadczonymi natręctwami, stopniami lękowymi, samotnością, zamętami dnia zwyczajnego.

Asysta psychologiczna z wykorzystaniem Internetu jest zaawansowaną postacią kontaktu z psychoterapeutą, psychologiem czy coachem. Usługi online szczególnie wyznaczone są do jednostek, jakie z przeróżnych problemów nie zdołają skontaktować się w zwykły rodzaj, osób niepełnosprawnych czy pozostałych poza granicami.
Category:

Homosum, ośrodek psychoedukacji z Rybnika, zaprasza na warsztaty rozwoju osobistego, których celem jest jak najwłaściwsze wykorzystanie swoich własnych zasobów, co pomoże w odniesieniu sukcesu zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym. Warsztaty rozwoju osobistego pomagają z radzeniem sobie w sytuacjach stresowych oraz we właściwej komunikacji z innymi podmiotami. Ponadto Homosum propouje szereg innych usług z zakresu psychoedukacji, między innymi: ustawienia systemowe rodzin i firm, psychoterapię, szkolenia, badania psychotechniczne i inne. Szczegoły do wglądu na stronie internetowej, więcej informacji pod numerem telefonu 32/422 86 07.
Category:

Prywatny psycholog w Poznaniu oferuje swoją pomoc - porady psychologiczne, oraz proponuje swoją specjalizację - EEG, efektywną technikę kształtowania mózgu przez analizowanie fal mózgowych.
Napisz do mnie, jeżeli męczy cię problem, z którym trudno ci dać sobie radę.
Zapraszam do złożenia wizyty w gabinetach w Gnieźnie i Poznaniu. Telefon i adres e-mail są dostępne na stronie gabinetu.
Category:

Krakowski gabinet VERTE to miejsce przyjazne każdemu i otwarte dla każdego. Jeśli tylko zmagasz się z trudną sytuacją życiową, z którą nie możesz sobie poradzić, nie wahaj się przyjść z tym do naszych terapeutów. Nasi specjaliści pomogą Ci nie tylko znaleźć rozwiązanie problemu, ale przede wszystkim zrozumieć go i lepiej poznać własne wnętrze, co ma niebagatelne znaczenie dla kształtu całego Twojego życia. Więcej szczegółów na naszej stronie.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4