Top 10


    
4403 Impall - dziurkarka http://www.impall.pl/ Sklep internetowy Impall jest firmą, które od około 15 lat dostarcza swym klientom profesjonalne elementy wyposażenia dla branży odzieżowej. Umożliwiamy nabycie wszelkich urządzeń szwalniczych. Oferowane na stronie www.impall.pl urządzenia krawieckie są w pełni dostosowanego do wymagań współczesnego rynku. Oferujemy między innymi standardowe maszyny do szycia. Są to między innymi maszyny Brother i najpopularniejsza stębnówka Juki. Polecamy nabycie niezawodnych maszyn do obszywania krawędzi materiału (owerlok 5 nitkowy). polecamy także urządzenia specjalistyczne. Wymienić należy maszyny takie jak: klejarka paskarka oraz dziurkarka. Moda i styl > Szycie Klejarka   Paskarka   Dziurkarka   Maszyny Brother   Owerlok 5 nitkowy   Stębnówka Juki Jul 23, 2017 Impall

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Moda i styl > Szycie
Firma Sobolewski-haft jest dobrze znanym i docenianym w przemyśle hafciarskim podmiotem, który jest obecny na rynku od ponad 20 lat. Stopniowo pozyskiwane doświadczenie jak również wykwalifikowana kadra pracowników pozwoliły nam wypracować sobie rozpoznawalność i pozycję lidera w rejonie Wielkopolski. Specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy całościową ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Zapewniamy między innymi projektowanie wzorów, przygotowanie produkcji czy też aplikacje laserowe. Naszą specjalnością jest także haft reklamowy. Sprzedawany przez nas haft jest wykonywany na specjalnie wyselekcjonowanych materiałach wysokiej jakości. Dzięki temu mają Państwo gwarancję ponadprzeciętnej trwałości sporządzonych wzorów. Ponadto, możemy się pochwalić najnowocześniejszym parkiem maszynowym, na który składają się maszyny czołowych producentów w branży. Wszystkie te czynniki sprawiają, iż jesteśmy firmą godną polecenia. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
Category:

Nasze studio krawieckie może zaoferować Ci wiele usług krawieckich i szwalniczych w rozsądnych cenach. U nas możesz uszyć ubranie na miarę, bez względu na jaką okazję je potrzebujesz. Szyjemy na miarę dla pań i panów, dokonujemy poprawek krawieckich, szyjemy firanki i zasłony, ale także pokrowce na kanapy, pokrowce na krzesła. Dla klienta instytucjonalnego możemy zaproponować szycie strojów reklamowych, strojów dla teatrów. Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie www.
Category:

Działająca od 8 lat firma HILLTOP jest już rozpoznawalną marką na polskim rynku odzieży sportowej. Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję czapek pod marką HILLTOP CAPS, która z powodzeniem podbija rynki wschodnie. Bogatsi o te doświadczenia pragniemy zaproponować Państwu nasze produkty.
Mając na uwadze wyszukane gusta oraz wymagania naszych klientów, w firmie Hilltop tworzone z pasją produkty wykonane są z najwyższych jakościowo materiałów, które doskonale radzą sobie z wahaniami temperatur, są biodegradowalne, antybakteryjne, antystatyczne, odporne na gniecenie, łatwe w pielęgnacji dzięki czemu ich użytkowanie jest przyjemne oraz komfortowe.
Category:

Sklep internetowy Impall jest firmą, które od około 15 lat dostarcza swym klientom profesjonalne elementy wyposażenia dla branży odzieżowej. Umożliwiamy nabycie wszelkich urządzeń szwalniczych. Oferowane na stronie www.impall.pl urządzenia krawieckie są w pełni dostosowanego do wymagań współczesnego rynku. Oferujemy między innymi standardowe maszyny do szycia. Są to między innymi maszyny Brother i najpopularniejsza stębnówka Juki. Polecamy nabycie niezawodnych maszyn do obszywania krawędzi materiału (owerlok 5 nitkowy). polecamy także urządzenia specjalistyczne. Wymienić należy maszyny takie jak: klejarka paskarka oraz dziurkarka.
Category:

Szwalnia Manufaktura jest firmą oferującą szycie ubrań oraz sprzedaż unikalnych wzorów tkanin sprowadzanych z Włoch czy gamę trudnodostępnych dodatków pasmanteryjnych.
Z połączenia pasji, doświadczenia i chęci stałego doskonalenia zamieniamy każdy skrawek materiału w piękną kreację, a niezdecydowanym służymy fachową poradą i pomagamy wybrać im najlepszej jakości materiały o unikalnych i ciekawych wzorach.
Szwalnia wyposażona jest w park maszynowy, na który składają się maszyny do szycia i wykończenia praktycznie każdego rodzaju tkaniny i skór. Współpraca z projektantami mody zaowocowała w doświadczenie i umiejętność odszywania skomplikowanych wzorów.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4