Top 10


    
450 Pręty gwintowane http://www.incop.pl Firma INCOP powstała zimą w 1994 roku, z ukierunkowaniem na profesjonalne techniki łączenia. Realizujemy potrzeby dużej grupy odbiorców w Polsce i w innych krajach. Raczkując na rynku budowlanym oferowaliśmy jedynie szeroką gamę nitów jednostronnie zrywalnych, nitośrub, nitonakrętek oraz sprzętu do nitowania. W chwili obecnej oferujemy również wkręty ze stali ocynkowanej i nierdzewnej. Produkcja i przemysł > Konstrukcje stalowe
Produkcja i przemysł > Budownictwo
Wkręty nierdzewne   Śruby nierdzewne   Nitonakrętki   Nity zrywalne   Pręty gwintowane   Nitownice Feb 15, 2011 Maksymilian

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Konstrukcje stalowe
Generalne wykonawstwo stalowych konstrukcji to główny zakres aktywności przedsiębiorstwa JANO. Hale magazynowe oraz hale stalowe (miasto Poznań, a także jego okolice), jakie dotychczas mieliśmy sposobność realizować, są znakomitym dowodem naszego profesjonalizmu. Firma JANO to nie tylko wytwórnia konstrukcji stalowych, to również doskonały partner biznesowy mający do zaproponowania doświadczenie, jak również umiejętności swoich specjalistów będących w stanie sprostać każdemu projektowi. Wykonawstwo konstrukcji stalowych, a także stolarka aluminiowa to oferta na miarę naszych czasów, natomiast dobra wycena naszej pracy sprawia, że oferta, jaką prezentujemy, jest ogólnie dostępna.
Category:

Oferujemy zarówno solidnej klasy stale odporne na działanie kwasów, jak również pełne wsparcie techniczne dla nich. Dzięki solidności i jakości jaką gwarantuje firma Sandvik wybierając nasze produkty możesz mieć pewność, że wszystkim prace spawalnicze będą się kończyły przede wszystkim sukcesem i że wszystkie wykonane spawy spełnią na pewno konieczne warunki bezpieczeństwa. Postaw na nasze jakościowe stale odporne na kwasy i wykorzystaj je do zrobienia w swojej firmie maksymalnie solidnych i konkretnych łączeń na elementach stalowych.
Category:

Growmat to firma produkcyjna, która działa na rynku od 1980r. Nasz specjalizacja to produkacja nowoczesnych i trwałych panelowych systemów ogrodzeniowych. Naszą ofertę jednak poszerzają bramy oraz furtki. Nasze ogrodzenia panelowe charakteryzują się łatwym i szybkim montażem, dużą wytrzymałością oraz skutecznym zabezpieczeniem antykorozyjnym. Growmat to nie tylko produkacja, ponieważ na prośbę naszego klienta skutecznie i szybko doradzamy w kwestiach związanych z panelami oraz szybko i profesjonalnie montujemy nasze produkty.
Category:

Firma Nowhal ze Szczecina proponuje szereg rozwiązań w zakresie projektowania i budowy hal magazynowych w całej Polsce. Oferowane hale magazynowe to najczęściej lekkie konstrukcje stalowe o dużej wytrzymałości i trwałym charakterze. Stosujemy rozwiązania, które pozwalają na budowę hal o dużych powierzchniach, które można efektywnie wykorzystać. Nasze hale doskonale sprawdzają się jako przestrzeń magazynowa, produkcyjna ale również jako przestrzeń handlowa, biurowa lub wystawiennicza. W naszej ofercie znajdziecie hale termiczne, namiotowe i hale z płyty warstwowej.
Category:

Firma INCOP powstała zimą w 1994 roku, z ukierunkowaniem na profesjonalne techniki łączenia. Realizujemy potrzeby dużej grupy odbiorców w Polsce i w innych krajach. Raczkując na rynku budowlanym oferowaliśmy jedynie szeroką gamę nitów jednostronnie zrywalnych, nitośrub, nitonakrętek oraz sprzętu do nitowania. W chwili obecnej oferujemy również wkręty ze stali ocynkowanej i nierdzewnej.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4