Top 10


    
4537 STM Polska - części do maszyn http://stmpolska.pl/ Firma STM Polska zajmuje się produkcją oraz dystrybucją bardzo trwałych i wytrzymałych części oraz elementów do różnego typu urządzeń i maszyn niezbędnych w gałęziach szeroko rozumianego przemysłu - między innymi takich jak motoreduktory, kompresory, pompy, agregaty, wentylatory, kruszarki bądź niszczarki. Ponadto można u nas zakupić silniki elektryczne, motoreduktory, przekładnie i części zamienne. Zapraszamy serdecznie. Na polskim rynku działamy nieprzerwanie już od ponad 15 lat. Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł motoreduktory   motoreduktor   przekładnie ślimakowe May 15, 2019 Karol Nowakowski

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Produkcja i przemysł > Pozostały przemysł
1. Firma Z.P.H.U Hydrotech powstała w roku 1996 w Lublinie i świadczy usługi w zakresie sprzedaży, produkcji, projektow oraz napraw elementów i urządzeń z napędem hydraulicznym. Produkujemy siłowniki hydrauliczne tłokowe i nurnikowe o dowolnej długości skoku. Prowadzimy sprzedaż siłowników teleskopowych. Budujemy zasilacze hydrauliczne dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Okuwamy wysokociśnieniowe przewody hydrauliczne. W naszej ofercie znajdują się ponadto: pompy, silniki, zawory, rozdzielacze, elementy złączne, szybkozłącza, manometry i inne elementy układów hydrauliki siłowej.
Category:

Budowanie lojalności wobec firmy jest procesem bardzo czasochłonnym. Tyczy się to także sklepów , a oprócz tego hurtowni internetowych. Tym co decyduje o zaufaniu kontrahentów są przede wszystkim niskie ceny. Nieprawdopodobnie istotne jest także terminowe realizowanie zleceń, zabezpieczanie towaru przed uszkodzeniem , a dodatkowo jakość obsługi klienta. By przesłać klientowi towar w idealnym stanie, trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Bardzo przydatna jest tutaj folia pęcherzykowa oraz dodatkowo styropian. Jeśli kontrahent zamówił kilka niewielkich elementów, warto zapakować je w pojemnik bądź w reklamówki hdpe, żeby zapobiec ich przemieszczaniu się w pudle. W dodatku jest to wygoda dla nabywcy, który powinien docenić starania firmy. W wypadku materiałów płynnych, trzeba w szczególności uważać, żeby nie rozlały się w pudle i nie uszkodziły pozostałych produktów. Muszą być więc bardzo szczelnie zamknięte.
Category:

Firma Plast-ZEM jest na rynku już mnóstwo lat, dzięki czemu zdołała zdobyć odpowiednie doświadczenie jak również profesjonalizm wykonywanych usług. Oferuje między innymi przetwórstwo tworzyw sztucznych jak również wytwarzanie detali technicznych dla wielu gałęzi przemysłu. Słowem, które najlepiej opisuje firmę jest kompleksowość w swojej dziedzinie. Współpracujemy z wieloma światowymi dostawcami. Pomagamy w potrzebnej realizacji nowych pomysłów produkcyjnych. Naszym głównym misją jest to aby każdy nasz klient był w pełni zadowolony ze współpracy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Category:

Działająca na rynku międzynarodowym firma Tubes International o 20 letnim doświadczeniu w branży, produkuje i sprzedaje węże, kompensatory i złącza na rzecz przemysłu. Dążymy do tego, aby oferta naszej firmy była wszechstronna i profesjonalna. Dążąc do zaspokojenia wszystkich potrzeb naszych klientów wykonujemy końcówki zgodne ze specyfikacją konsumenta, proponujemy doradztwo techniczne oraz szkolenia, oraz dajemy serwis gotów do pomocy przez całą dobę. Gorąco zapraszamy do kooperacji i kontaktu z oddziałami firmy z całego kraju.
Category:

PARTNER HALE jest to firma zajmująca się rozprowadzaniem materiałów budowlanych, a zwłaszcza halami do montażu we własnym zakresie. Jesteśmy zorientowani na pragnienia naszych klientów. Dysponujemy dużym doświadczeniem, które potrafimy połączyć z zaawansowanymi produktami. W ofercie znajdą Państwo warstwowe płyty (można wybrać izolację za pomocą wełny mineralnej, styropianu i pianki poliuretanowej); blachy trapezowe, które można wykorzystać do budowy dachowych przekryć, czy ścian, a dodatkowo inne materiały składowane, takie jak dachowe świetliki. Zajmujemy się również obróbką blacharską. Do każdego odbiorcy podchodzimy indywidualnie, a nasz towar tworzymy na wymiar. Otrzymują Państwo możliwość decyzji co do rodzaju, koloru i grubości materiałów. Po więcej informacji zapraszamy na nasza stronę internetową.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4