Top 10


    
47 Rock http://www.rockowisko.pl/ Muzyka rockowa rozpala i elektryzuje miliony osób od ponad pięćdziesięciu lat. Wynalazca gitary elektrycznej to geniusz nad geniusze i jemu właśnie zawdzięczamy to co dzisiaj w największym skrócie określamy jako rock. Odkąd pojawił się internet to muzyka rockowa stała się jeszcze bardziej sławna i lubiana. Na koncerty rockowe przychodzi nawet sto tysięcy ludzi, a bywało nawet więcej. Zapraszamy na portal o muzyce rock na którym spotykają się najwięksi fani tego nurtu muzycznego. Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka rock   muzyka   forum   koncerty   portale May 14, 2010 zecik

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka
Agencja Artystyczna IKAR.
Agencja ta posiada własny zespół muzyczno - weselny i zajmuje się pełną obsługą imprez muzycznych
takich jak wesela i studniówki.
W ofercie także profesjonalne tłumaczenia z angielskiego i korepetycje z dojazdem Sosnowiec i okolice .w Internecie nie jeden zespół muzyczny oferuje swoje usługi w zakresie obsługi wesel czy też innych imprez nie zawsze wybór należy do najłatwiejszych. Demo umieszczone na stronie może odbiegać daleko od rzeczywistości. Jeżeli mieliśmy szczęście mogliśmy być kiedyś na przyjęciu, na którym spotkaliśmy zespół, który spodobał się nie tylko organizatorom, ale również i nam. Jednak, jeśli taka sytuacja nie miała miejsca lepiej i te sprawę polecić fachowcom. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest odwiedzenie strony agencji artystycznej. Takie agencje zrzeszają wokół siebie wiele zespołów, z których każdy jest sprawdzony i na wysokim poziomie.
Category:

MetalZine.pl to niezależny magazyn muzyczny, poświęcony w całości muzyce metalowej i rockowej w wielu odmianach. Czytelnik znajdzie tu najświeższe wiadomości ze świata ciężkiej muzyki gitarowej, recenzje płyt, prasy branżowej i książek, wywiady z zespołami, artykuły biograficzne, felietony dotykające zagadnień związanych z muzyką, relacje i zdjęcia z koncertów, jak również kalendarium wydarzeń i konkursy z nagrodami. Chętnie obejmiemy swoim patronatem wszelkie wydarzenia muzyczne, wydawnictwa płytowe i inne. Magazyn istnieje od 2011 roku, jednak ludzie go tworzący mają wieloletnie doświadczenie i piszą o muzyce nie od dziś.
Category:

Wortal piosenki-dla-dzieci.net stworzony został dla rodziców poszukujących piosenek dla dzieci. Na tej witrynie umieszczane są wyłącznie najładniejsze piosenki dla dzieci. Do każdej piosenki dziecięcej dołączony jest również jej teledysk z serwisu youtube.com. Teledyski dla dzieci świetnie uzupełniają piosenki dziecięce, dzięki teledyskom Wasze dzieci mogą lepiej zrozumieć dany utwór. Na tej witrynie odnajdziecie także piosenki karaoke dla dzieci. Dzięki utworom karaoke Twoje pociechy mogą nie tylko słuchać swoich ukochanych piosenek dla dzieci, ale także będą mogły je zaśpiewać wspólnie z naszą stroną. Zapraszam do wspólnego słuchania i śpiewania piosenek dziecięcych razem z naszą witryną.
Category:

Strona internetowa dla wielbicieli grunge'owego zespołu Pearl Jam. Ten skład to żywa legenda pochodząca z Seattle. w serwisie najnowsze informacje na temat grupy oraz solowej działalności wokalisty, którym jest Eddie Vedder. Do tego obszerne galerie zdjęć i video z muzyką. Kolekcja wszystkich tekstów piosenek Pearl Jam oraz nasze własne tłumaczenia. Kompletna wiedza jaka może interesować prawdziwego fana.
Category:

Muzyka to nasza ogromna pasja, którą posługujemy się w biznesie. Tworzymy profesjonalne podkłady muzyczne na zamówienie dla amatorów i zawodowych artystów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony, na której posłuchasz naszych utworów muzycznych i będziesz mógł stwierdzić, czy warto z nami podjąć współpracę. Nasza działalność to nie tylko robienie podkładów muzycznych do danego tekstu ale również wiele innych usług muzycznych.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4