Top 10


    
596 Urządzenia medyczne http://www.come-poznan.pl Bogata propozycja dla ośrodków medycznych i weterynaryjnych z Poznania. Wysokiej klasy sprzęt medyczny odpowiedni dla różnych specjalności medycznych. Ultrasonografy odnajdą się w przychodniach położniczych oraz internistycznych. Defibrylator AED firmy cardiac science to zaś sprzęt specjalistyczny niezbędny w czasie akcji ratunkowych. Każde urządzenie, również aparaty rtg, odznacza mały rozmiar i przewoźność. Zdrowie i uroda > Medycyna naturalna urządzenia   medyczne   sprzęt   weterynaryjny   medyczny   Poznań   defibrylator   AED   cardiac science   aparaty   rtg   usg   ultrasonografy   weterynaryjne   ktg   holter   ciśnienia   siui   powerheart   aed g3 Apr 18, 2011 Come-poznan.pl

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Zdrowie i uroda > Medycyna naturalna
Najczęściej wybierane mieszanki ziołowe a także zdrowa żywność to towary, które występują w ciągłej sprzedaży sklepu internetowego Evital. Klienci odnajdą w prowadzonej przez nas firmie preparaty, które pomogą na wiele przypadłości. Zapewniamy fachową pomoc przy doborze artykułów. Przygotowana propozycja asortymentowa jest na bieżąco dostosowywana do zmieniających się oczekiwań klientów. Ponad dwudziestoletnia tradycja naszej firmy jest potwierdzeniem rzetelności oraz profesjonalizmu działania. Zapraszamy Państwa do wizyty w naszych stacjonarnych placówkach, znajdujących się w stolicy Wielkopolski.
Category:

Przedstawiamy Państwu jeden z najbardziej wyspecjalizowanych sklepów oferujących urządzenia pomagające

niwelować problem bezdechu. W naszym sklepie znajdą Państwo aparaty na bezdech senny, maski CPAP,

akcesoria i wiele innych. Ponadto nasi doradcy pomogą dobrać sprzęt do Państwa potrzeb. Na stronie znajduje

się również szereg artykułów objaśniających problem a także sposoby radzenia sobie z nim. Chcemy jak

najbardziej przybliżyć naszym klientom możliwe rozwiązania. Zachęcamy do kontaktu

doradcy odpowiedzą na wszystkie pytania. Zapraszamy na http://autocpap.pl/.
Category:

Gabinet łączny w sobie dwie różne działalności, jedna to masaże druga to bioenergoterapia metodą Zdenko Domancica.

Masaże :
Klasyczny
Relaksacyjny
Masaż twarzy
Masaż bańką Chińską
Masaż gorącymi kamieniami

Bioenergoterapia metodą Zdenko Domancica

Metoda terapii bioenergią Domancica, powstała ponad 30 lat temu. Jest unikalna w swej prostocie i skuteczności, udowodniona naukowo i praktykowana na całym świecie. Przywraca zdrowie dorosłych i dzieci - tam, gdzie zawodzą inne sposoby. Przez lata swojej pracy Domancic uzdrowił ponad milion osób, osiągając, w każdej sklasyfikowanej chorobie, spektakularne efekty.
Category:

Najlepsza firma Grupa Medyczna ma w swojej propozycji kardiomonitor i kardiotokograf oraz daje sposobność uczęszczania na kursy USG. Kardiomonitor pozwala na kontrolowanie pracy serca. W należyty sposób komunikuje o wszystkich, najmniejszych zakłóceniach. W dzisiejszych czasach kardiomonitory odróżniają się znaczną nowoczesnością. Wypełniają wszelkie niezmiernie restrykcyjne normy światowe. Są one ogromnie pożyteczne przede wszystkim dla szpitali, w których przebywają pacjenci, posiadający problemy z sercem. Dzięki użyciu innowacyjnych technologii zapewniają świetną opiekę nad pacjentami. Kardiomonitory są stosowane przy sprawdzaniu akcji serca zarówno noworodków, jak również osób w podeszłym wieku. Kardiotokograf jest urządzeniem, które jest umieszczane na brzuchu kobiety w ciąży. Jego najważniejszym celem jest obserwowanie płodu, głównie w czasie trwania porodu. Wszelkiego typu urządzenia medyczne oferowane przez niniejsza spółkę są wysokiej jakości. Grupa Medyczna gorąco zachęca do
Category:

Nasz sklep internetowy oferuje indyjskie przyprawy i kosmetyki, naturalne suplementy diety, roślinne oleje spożywcze, olejki kosmetyczne i do masażu, henny, orientalne przyprawy oraz książki na temat jogi, ajurwedy i zdrowego trybu życia. W ofercie mamy sporo produktów wegańskich. Żeby ułatwiać zakupy osobom będącym na diecie roślinnej oznaczamy w sklepie wszystkie produkty, które nie zawierają składników pochodzenia zwierzęcego. Jeśli chcesz zrobić zakupy stacjonarnie, możesz nas odwiedzić na krakowskim Kazimierzu. Nasz sklep znajduje się przy ulicy Dajwór 14/02.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4