Top 10


    
755 Belly dance http://www.jamilah.pl/ Wszystkich serdecznie zapraszamy na kurs tańca orientalnego. Zajęcia kierowane są przez zawodową a także popularną tancerke - Jamilah. Na kursach na pewno nie będziesz narzekała na nudę. Lekcje prowadzone są w niezmiernie interesujący sposób, w związku z tym nikt nie będzie narzekał na nudę. Do lekcji tańca podchodzimy niezwykle profesjonalnie, możesz być pewna że już po kilku tygodniach zdołasz opanować podstawy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Rozrywka, kultura, sztuka > Taniec taniec orientalny   taniec   taniec brzucha   belly dance   May 26, 2011 Maciej005

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Taniec
Portal click-dance.eu zajmuje się tworzeniem kursów tańca dla dzieci. Nasze lekcje wykorzystują do nauki rozwiązanie Kinect, który funkcjonuje na wzorze konfrontowania ruchów tańczącego podpoiecznego z przedstawianą animacją instruktora. Takie rozwiązanie jest doskonałą metodą rozrywki dla dzieci. Ponadto dostępne lekcje zostały ubrane w zabawowe formy, które w sposób bezpośredni wymuszają działanie i zaciekawienie dziecka. Nasze e-learningowe kursy to znakomita sposobność do nauczenia dziecka fundamentalnych kroków tanecznych , jak również polepszenia jego motoryki.
Category:

Dający możliwość nauczenia się tańca na odległość portal e-taniec.eu jest idealną alternatywą dla typowych zajęć. Różnorodność technik tanecznych sprawia, że każdy z Państwa znajdzie interesującą dla siebie opcję nauki. Proponujemy starannie przyszykowane lekcje instruktażowe, na których techniki taneczne pokazywane są przez nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem, w tym przez Iwonę Pavlović. Na naszej witrynie internetowej znajdziecie Państwo bezpłatne przykładowe zajęcia, które mają za zadanie przekonać klientów do skuteczności proponowanych przez nas kursów.
Category:

Maximuss to przedsiębiorstwo, która oferuje różnego typu świadczenia taneczne i animatorskie. Zapraszamy do udziału w pokazach tańca wykonywanych przez zawodową parę. Nasze animacje i zabawy doskonale nadają się zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Proponujemy także naukę tańca weselnego, która zagwarantuje doskonałe wrażenie na gościach. Zajmujemy się także organizacją koncertów a także uroczystości z wodzirejem lub DJ-em. Ponadto nasza wizażystka może wykonać profesjonalne makijaże na wiele okazji.
Category:

Wszystkich serdecznie zapraszamy na kurs tańca orientalnego. Zajęcia kierowane są przez zawodową a także popularną tancerke - Jamilah. Na kursach na pewno nie będziesz narzekała na nudę. Lekcje prowadzone są w niezmiernie interesujący sposób, w związku z tym nikt nie będzie narzekał na nudę. Do lekcji tańca podchodzimy niezwykle profesjonalnie, możesz być pewna że już po kilku tygodniach zdołasz opanować podstawy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Category:

Agencja taneczna Show Taneczne wyspecjalizowała się w różnego typu pokazach tanecznych. Przedstawiona przez naszą firmę oferta zapewnia dużą różnorodność możliwości dla każdego klienta. Umiemy także indywidualnie dostosować występy do określonych wytycznych. Gwarantujemy profesjonalizm oraz dużą precyzję przy realizacji każdego pokazu. Proponujemy również możliwość wynajęcia modelek, hostess i innych osób do obsługi imprezy. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, która została udostępniona na stronie internetowej.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4