Top 10


    
873 Farby proszkowe http://www.multifarb.pl Multifarb jest spółką działającą nad Podkarpaciu. Oferuje szeroką gamę farb oraz lakierów, dzięki współpracy z firmą specjalizującą się w produkcji farb proszkowych, które również znalazły się w naszej ofercie. Specjalistyczna mieszalnia farb, którą dysponuje firma, pozwala na swobodę w wyborze koloru. Multifarb perfekcyjnie dostosowuje się do Klienta. Spółka współpracuje z producentami mebli w Rzeszowie i okolicach, dla których dostarczana jest sklejka. Nasza paleta kolorów pasuje zarówno do mebli biurowych jak i domowych. Firma Multifarb produkuje również różnego rodzaju opakowania, m.in opakowania laminowane. Firma dzięki swemu dużemu zaangażowaniu jest liderem w swojej branży i wychodzi naprzeciw potrzebom Klienta. Pomaluj sobie świat z firmą Multifarb! Dom, ogród > Materiały budowlane
Dom, ogród > Kuchnia
farby   farby proszkowe   mieszalnie farb   produkcja opakowań   opakowania   opakowania laminowane Aug 19, 2011 Karol

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Materiały budowlane
Całościowe usługi powiązane z budową domu z drewna. Ciekawe informacje dotyczące nowoczesnego, drewnianego budownictwa. Realizowane projekty sprzyjają propagowaniu drewnianego budownictwa w Naszym kraju i przełamaniu nieprawdziwych stereotypów co do funkcjonalności, energooszczędności, czy wytrzymałości budynków z drewna. Każdy klient może otrzymać na fachowe doradztwo, już od etapu projektowego.
Category:

Jesteśmy specjalistyczną firmą handlowo-instalacyjną. Pod nazwą Scheer funkcjonujemy już od 1991 roku. Czynnie działamy w branży szeroko pojętej techniki grzewczej. Rozległa oferta naszej firmy to w szczególności: kotły na olej i kotły gazowe kondensacyjne, automatyka kotłów oraz części zapasowe do palników. Dodatkowo sprzedajemy nagrzewnice oraz osuszacze pomieszczeń i obiektów basenowych. Można u nas zamówić także: zbiorniki na olej opałowy, zbiorniki dwupłaszczowe i zbiorniki przeznaczone na wodę. Obszerna oferta zawiera również kotły z żeliwa na paliwo stałe i kominy o właściwościach kwasoodpornych. Bardzo dużą popularnością wśród Klientów cieszy się wiszący kondensacyjny kocioł na olej opałowy. Sprzedawane w naszej firmie kotły gazowe są odpowiednie do tego, aby pracować w zespołach do 16 sztuk. Jesteśmy wyłącznymi przedstawicielami na rynek polski dla następujących firm: Wilms GmbH i Thermona.
Category:

Firma "Wyroby ze Stali" do pierwszorzędne przedsiębiorstw, które zajmuje się wyrobem części z artystycznego kowalstwa. Na portalu wyroby-ze-stali.pl, odszukamy na przykład oferty na stalowe bramy, furty, ogrodzenia i balustrady zewnętrzne, uwzględniając ceny i rodzaj potrzebnej usługi. Bardzo mocną stroną tej firmy jest też rady umieszczane na stronie, które gruntownie pokazują jaki produkt pasuje do jakiej sytuacji. Dlatego warto wpaść na proponowaną stronę i przekonać się jaki artykuł z kowalstwa artystycznego pasuje do naszych potrzeb. Zapraszamy!
Category:

Strona www Firmy Zbigniew Szewczyk Domy z bali. Firma buduje domy drewniane, w których można mieszkać cały rok, jak również domy letniskowe, hotele, zajazdy i karczmy. Technologia budowy domów powoduje, że domy urzekają swoim naturalnym wyglądem i cechują się wysoką odpornością i doskonałymi właściwościami termicznymi. Na swojej stronie internetowej prezentuje zdjęcia z poszczególnych etapów budowy domu, jak również po jego zakończeniu.
Category:

COMECO to nowoczesna firma zajmująca się importem kamienia naturalnego oraz trawertynu, który sprzedajemy jako slaby, bloki oraz płytki kamienne. Konkurencyjna cena oraz wysoka jakość sprzedawanego trawertynu to powody dla których warto wybrać właśnie Comeco. Dodatkowo Comeco to firma z tradycjami, której produkty, w tym kamień naturalny oraz trawertyn są najwyższej światowej klasy, co pozwala na ich stosowanie nie tylko jako płytki kamienne, slaby, czy też bloki, ale także jako blaty kuchenne, czy też schody.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4