Top 10


    
884 Myjnie mobilne http://www.greensteam.pl Green Steam jest jedynym i certyfikowanym reprezentantem przedsiębiorstwa SJE Corporation w Europie wschodniej jak również centralnej. Firma Green Steam zajmuje się sprzedażą myjni parowych. Myjnie parowe są absolutną rewelacją w branży myjni samochodowych. Myjnie parowe działają tak, że w czasie mycia, ilość wody znacząco kurczy się jednocześnie polepsza się jakość czyszczenia! Dzięki naszej ofercie są Państwo w stanie rozruszać włąsną działalność gospodarczą w niemalże każdym miejscu ponieważ na jej otwarcie nie potrzebne są żadne pozwolenia. Myjnie parowe to świetny pomysł na działalność gospodarczą! Dzięki nim możemy otworzyć myjnie mobile (dojeżdżające do klienta) czy myjnie samochodowe - nie duże i ekologiczne. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i zmień swoją przyłość na lepsze! Zapraszamy! Motoryzacja > Myjnie samochodowe Myjnia parowa   Myjnie parowe   Myjnie bezdotykowe   Myjki ciśnieniowe   Myjnie mobilne Aug 19, 2011 greensteam

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Motoryzacja > Myjnie samochodowe
Myjnia parowa to znakomita alternatywa dla standardowych myjni stacjonarnych. Z troską o twój samochód oferujemy usługi taniej Mobilnej Myjni.
Zastosowanie pary także absolutnie biodegradowalnych kosmetyków samochodowych jest bezpieczne dla środowiska i zapewnia wykorzystanie bardzo małej ilości wody (mniej więcej 3 litrów wody). Jednym z największych atutów Mobilnej Myjni Parowej jest mobilność. Auto możemy umyć zarówno pod domem, w ogrodzie, w pobliżu biura, jak i na publicznym parkingu.
Zapraszamy do zapoznania się z sklepem internetowym od taniaMyjnia.pl. Tu możesz nabyć fachowe kosmetyki.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą strona internetową oraz do rezerwacji mycia!
Category:

Green Steam jest jedynym i certyfikowanym reprezentantem przedsiębiorstwa SJE Corporation w Europie wschodniej jak również centralnej. Firma Green Steam zajmuje się sprzedażą myjni parowych. Myjnie parowe są absolutną rewelacją w branży myjni samochodowych. Myjnie parowe działają tak, że w czasie mycia, ilość wody znacząco kurczy się jednocześnie polepsza się jakość czyszczenia! Dzięki naszej ofercie są Państwo w stanie rozruszać włąsną działalność gospodarczą w niemalże każdym miejscu ponieważ na jej otwarcie nie potrzebne są żadne pozwolenia. Myjnie parowe to świetny pomysł na działalność gospodarczą! Dzięki nim możemy otworzyć myjnie mobile (dojeżdżające do klienta) czy myjnie samochodowe - nie duże i ekologiczne. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i zmień swoją przyłość na lepsze! Zapraszamy!
Category:

Myjnia parowa funkcjonująca na terenie miasta Opole wykorzystuje nowoczesne rozwiązania technologicznie w zakresie ekologicznego mycia samochodów. To idealne rozwiązanie dla kierowców ceniących ekologię oraz wysoką jakość mycia aut. Gwarantujemy, że po wyszczeniu przez nas Twojego auta będziesz zadowolony. Niskie ceny, wysoka jakość mycia każdego pojazdu oraz doświadczony zespół.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4