Top 10


    
913 BPM http://www.ist.pl IST to nowoczesna firma oferująca opiekę teleinformatyczną dla firm na najwyższym poziomie. Lata doświadczeń podczas działania na rynku pozwoliły na wprowadzenie wysoce efektywnych rozwiązań. W swojej ofercie mamy zarządzanie globalne oraz lokalne sieci rozległe. Od dłuższego czasu intensywnie działamy w zakresie BPM, czyniąc to we współpracy z JBoss. Są to nowoczesne rozwiązania, umożliwiające fachowe zarządzanie procesowe w każdej organizacji. Inne również bardzo istotne działy oferty, to: planowanie systemów serwerowych, a także kompleksowa opieka nad systemami alarmowymi, występującymi we współczesnych budynkach. Ponadto montujemy i wdrażamy nowoczesne technologie o profilu informatycznym w przedsiębiorstwach oraz gwarantujemy serwis dla użytkowanego sprzętu i obecnego oprogramowania. Komputery > Sieci komputerowe
Komputery > Oprogramowanie
ist.pl   ist   jboss   ist-bpm   technologie terminalowe   citrix   bpm   soa   cisco Sep 7, 2011 IST

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Komputery > Sieci komputerowe
S-Tel S.p z o.o. to działalność, która oferuje usługi z dziedziny telekomunikacyjnej. Nasza działalność współpracuje z telekomunikacją polską a także z firmą Orange. Duże doświadczenie zaprocentowało powstaniem propozycji zarówno dla działalności gospodarczych ale również dla osób prywatnych. Z naszą firmą masz sposobność opracować dla siebie rozwiązania, jakie będą o wiele bardziej atrakcyjne aniżeli te proponowane bezpośrednio u dostawców internetu oraz usług telekomunikacyjnych. Zapraszamy do kontaktu a także na naszą witrynę, gdzie możesz przeczytać o wiele więcej o zrealizowanych usługach.
Category:

VE Systems - Obsługa informatyczna firm

VE Systems świadczy usługi informatyczne w Łodzi. Oferujemy profesjonalną kompleksową obsługę informatyczną firm i instytucji.

Korzyści

* Stała opieka informatyczna nad Państwa systemami w firmie
* Szybki czas reakcji na awarie
* Dostęp do najnowszych technologii
* Dostęp do wiedzy i fachowej pomocy
* Zapewniamy bezpieczeństwo informatyczne po wdrożeniu procedur bezpieczeństwa

KONTAKT

VE Systems
Patriotyczna 33
93-452, Łódź
www.ve.pl
+48 42 298-70-70
Category:

3. BPM
IST to nowoczesna firma oferująca opiekę teleinformatyczną dla firm na najwyższym poziomie. Lata doświadczeń podczas działania na rynku pozwoliły na wprowadzenie wysoce efektywnych rozwiązań. W swojej ofercie mamy zarządzanie globalne oraz lokalne sieci rozległe. Od dłuższego czasu intensywnie działamy w zakresie BPM, czyniąc to we współpracy z JBoss. Są to nowoczesne rozwiązania, umożliwiające fachowe zarządzanie procesowe w każdej organizacji. Inne również bardzo istotne działy oferty, to: planowanie systemów serwerowych, a także kompleksowa opieka nad systemami alarmowymi, występującymi we współczesnych budynkach. Ponadto montujemy i wdrażamy nowoczesne technologie o profilu informatycznym w przedsiębiorstwach oraz gwarantujemy serwis dla użytkowanego sprzętu i obecnego oprogramowania.
Category:

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami informatycznymi dla przedsiębiorstw, to zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją, która została przedstawiona przez firmę Vol, której siedziba usytuowana została w Poznaniu. Oferujemy duże zróżnicowanie usług, dlatego możemy zapewnić zadowolenie dla wszystkich kontrahentów. Działamy na rynku od długiego czasu. Pracują u nas tylko świetnie przygotowane osoby z dużym stażem. Na naszej stronie internetowej klienci odnajdą szczegóły odnoszące się do opracowanej propozycji.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4