Top 10


    
934 Badania Public Relations http://www.badaniapr.pl Przedstawiamy stronę Badaniapr.pl, na której znajdują się informacje dotyczące badań Public Relations oferowane przez rzeszowską agencję Exacto. Komunikacja wewnętrzna oraz badania zewnętrzne to główne obszary działalności rzeszowskiej agencji, która w dziedzinie PR posiada naprawdę spory bagaż doświadczeń. Specjaliści pracujący w Exacto podołają nawet najtrudniejszym zleceniom badawczym takim jak audyt komunikacji czy też inne badania wewnętrzne w korporacji. Przedsiębiorcy mogą powierzać kadrze Exacto takie badania PR jak diagnozowanie wizerunku, ocena relacji w firmie zachodzących pomiędzy pracownikami, pomiędzy pracownikami i sztabem kierowniczym oraz pomiędzy firmą i kontrahentami. Dzięki podjęciu współpracy z agencją przedsiębiorstwo może zbudować na trwałe swój pozytywny obraz w społeczeństwie. Serdecznie zapraszamy do odwiedzania witryny. Biznes i finanse > Marketing w internecie
Biznes i finanse > Doradztwo
pr   epr   public relations   komunikacja   badania   audyt   badanie zewnętrzne   badanie wewnętrzne   marketing Sep 7, 2011 Wioletta

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Biznes i finanse > Marketing w internecie
SoloStocks Polska to darmowa platforma handlu hurtowego dla firm i przedsiębiorstw w Polsce i na świecie. Setki opublikowanych produktów sprawiają, że SoloStocks jest liderem w handlu hurtowym posiadając największą bazę danych hurtowni, producentów, importerów, eksporterów oraz sprzedawców. Opublikowane produkty generują dziennie tysiące zapytań ofertowych których duża część kończy się zakupem.
Category:

Posiadasz już własną stronę internetową? zapewne jeśli posiadasz to zastanawiałeś się lub będziesz w najbliższym czasie zastanawiał w jaki sposób zwiększyć oglądalność swojej strony. Jeśli tak to firma liderseo poleca ci usługę polegającą na wypozycjonowaniu twojej strony na hasła związane bezpośrednio z jej tematykę w najpopularniejszych wyszukiwarkach internetowych takich jak Google, Bing, Yahoo, WP czy też do niedawna bardzo popularny w naszym kraju MSN. Jeśli więc chciałbyś zacząć z nami współpracę i posiadać bardzo dobrze wypozycjonowaną stronę to zapraszamy do kontaktu z nami.
Category:

Profilem działalności firmy Content Marketing Polska jest oferowanie klientom z całego kraju najwyższej jakości treści na strony internetowe i nie tylko. Firma podejmuje się chociażby pisania artykułów sponsorowanych, czy też może zaoferować zamawiającym napisanie przciągających treści na stronę firmową, dzięki którym odwiedzający ją klienci będą silniej zachęcani do wykonania pożądanych działań. Firma świadczy kompleksowe usługi, w obrębie których kontrahenci mogą liczyć także na umieszczenie kupionych tekstów na witrynach o adekwatnej tematyce, których pozycja w wyszukiwarkach jest bardzo wysoka.
Category:

Jeśli poszukują Państwo upominków i ubrań z nadrukiem dla swoich podwładnych lub współpracowników i klientów zachęcamy do zapoznania się z ofertą produktów i usług firmy AdForce. Ponadto oferujemy Państwu szeroki zakres usług , które tworzą pozytywny wizerunek firmy. Oferujemy wykonanie materiałów promocyjnych, identyfikację wizualną, systemy wystawiennicze oraz stworzenie produktów wspierających sprzedaż. Oferujemy również nowoczesne usługi eventowe, które oparte są na aktywności ruchowej, popieraniu zdrowego stylu życia oraz dbaniu o sprawność umysłu.
Category:

Serwis techniczny dla centrów handlowych to oferta firmy Farley 20. Firma posiada wiele lat doświadczenia, zatrudnia ponadto pracowników z odpowiednimi kwalifikacjami. Zarządza rozbudowaną bazą transportową, jaka działa nie tylko w kraju, ale też i całej Europie. Firma gwarantuje stałą i w pełni profesjonalną pomoc serwisową w obsługiwaniu obiektów, mając na względzie przeróżne warunki ich utrzymania. Dodatkowo trudni się też działalnością remontową, w tym realizując fachowe adaptacje budynków handlowych, czy też domów i mieszkań. Interesanci mogą też zlecić firmie poprowadzenie skutecznych kampanii reklamowych.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4