Top 10


    
972 Kalejta Mariusz - Kancelaria Prawna z Warszawy http://www.adwokat-kalejta.pl/ Mariusz Kalejta to znany prawnik z Warszawy z długoletnim doświadczeniem, który świadczy usługi na korzyść osób fizycznych oraz firm. Profesjonalna obsługa prawna udzielana jest zawsze na najwyższym poziomie, z poszanowaniem reguł etyki i kultury w biznesie. Nasza kancelaria adwokacka świadczy w szczególności porady dotyczące prawa rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego i handlowego. W szerokiej ofercie mamy także prawo administracyjne i prawo pracy. W razie potrzeby realizujemy również efektywną windykację należności. Nasze wynagrodzenie za porady prawne ustalamy odrębnie z każdym Klientem. Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Prawo i podatki > Prawo
adwokat-kalejta.pl   mariusz kalejta   adwokat   prawnik   kancelaria prawnicza   warszawa Sep 7, 2011 Mariusz Kalejta

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Kancelaria Adwokacka została założona w 2007 roku przez adwokata Przemysława Kulczyckiego.

Od początku jej istnienia mottem przewodnim jest świadczenie pomocy prawnej w sposób rzeczowy, rzetelny i nakierowany na osiągnięcie rezultatu korzystnego dla klienta.

Pomoc prawna dla każdego klienta jest zindywidualizowana i zmierza do osiągnięcia sukcesu przy wykorzystaniu wszystkich okoliczności szczególnych dla danej sprawy. Indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala na dokonanie optymalnego wyboru metod działania i prawnej argumentacji. Innowacyjność i odwaga jest w tym przypadku zamierzona i nakierowana na osiągnięcie sukcesu końcowego.

Poza sprawami typowymi podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych pod względem merytorycznym i prawnym, często o charakterze precedensowym.

W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.

Unsere Kanzlei erbringt Dienstleistungen in deutscher Sprache für Unternehmen und privat Mandanten.
Category:

Oferta przedstawiona przez Kancelarię Adwokacką Adwokata Michała Sochańskiego zawiera duży zakres czynności prawnych. Siedziba prowadzonej przez nas Kancelarii usytuowana została w Kielcach. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, dopasowując działania do konkretnych potrzeb. Umożliwia to zagwarantowanie doskonałej efektywności pracy. Oferujemy również obsługę klientów w języku angielskim. Szczegóły odnoszące się do przygotowanej przez nas oferty znajdą Państwo na naszej witrynie internetowej. Jeżeli interesuje Państwa kooperacja, to zapraszamy do kontaktu.
Category:

Jeżeli są Państwo zainteresowani usługami związanymi z analizowaniem zapisów w umowach deweloperskich, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przedstawiona przez Klisz i Wspólnicy Kancelarię Adwokatów i Radców Prawnych, której siedziba znajduje się we Wrocławiu. Oferujemy duży wybór czynności, wśród których każdy klient wyszuka właściwą dla siebie ofertę. Zapewniamy dużą skuteczność wszystkich oferowanych działań. Ludzi zainteresowanych przedstawioną propozycją zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą przygotowania nieodpłatnych ofert cenowych.
Category:

Nasza kancelaria adwokacka mieszcząca się w centrum Warszawy oferuje wszystkim klientom porady prawne na najwyższym poziomie. Nasi adwokaci to osoby o solidnym wykształceniu i dużym doświadczeniu zawodowym. Oferujemy kompleksowe usługi, które kierujemy zarówno do osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. W zakresie naszej oferty znajduje się prawo cywilne, prawo karne, rodzinne, opiekuńcze, a także prawo gospodarcze. Ponadto można za naszym pośrednictwem skorzystać z porad online, które są sposobem na oszczędzenie czasu.
Category:

Michał Koronowski prowadzi swoją kancelarię adwokacką w Chorzowie wymierzając swoją ofertę w szczególności do osób fizycznych oraz działalności gospodarczych. W szerokim katalogu usług interesanci znajdą na przykład konsultacje prawne dotyczące prawa cywilnego, czy też karnego. Dzięki ścisłej współpracy z wieloma ekspertami, w tym chociażby z geodetami, adwokat potrafi zaproponować petentom usługi prawne na najwyższym poziomie, w tym także i pomoc przy sporządzaniu umów. W katalogu usług dla przedsiębiorców mieści się również profesjonalna i prowadzona z dużą skutecznością windykacja należności.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4