Top 10


    
972 Kalejta Mariusz - Kancelaria Prawna z Warszawy http://www.adwokat-kalejta.pl/ Mariusz Kalejta to znany prawnik z Warszawy z długoletnim doświadczeniem, który świadczy usługi na korzyść osób fizycznych oraz firm. Profesjonalna obsługa prawna udzielana jest zawsze na najwyższym poziomie, z poszanowaniem reguł etyki i kultury w biznesie. Nasza kancelaria adwokacka świadczy w szczególności porady dotyczące prawa rodzinnego i opiekuńczego, gospodarczego i handlowego. W szerokiej ofercie mamy także prawo administracyjne i prawo pracy. W razie potrzeby realizujemy również efektywną windykację należności. Nasze wynagrodzenie za porady prawne ustalamy odrębnie z każdym Klientem. Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Prawo i podatki > Prawo
adwokat-kalejta.pl   mariusz kalejta   adwokat   prawnik   kancelaria prawnicza   warszawa Sep 7, 2011 Mariusz Kalejta

Write a Review   Report Broken Link  

Average Visitor Rating:

5.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Visitor rating


Inne strony w kategorii Prawo i podatki > Kancelarie i usługi prawne
Kancelaria Adwokata Pawła Borowskiego zapewnia fachowe doradztwo w aspekcie prowadzenia spraw dotyczących rozwodów oraz zagadnień z tym powiązanych. Siedziba naszej Kancelarii znajduje się we Wrocławiu. Wyspecjalizowanie w wąskim zakresie skutkuje tym, że jesteśmy fachowcami w określonej tematyce. Dzięki temu możemy zagwarantować wszystkim kontrahentom świetną jakość oferowanych czynności. Na naszej witrynie internetowej znajdą Państwo kalkulatory do liczenia alimentów oraz duży zbiór interesujących tekstów. Zapraszamy do współpracy.
Category:

Najlepsze rozwiązania prawne pomoże Państwu wybrać Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewy Paszko, która zapewnia spersonalizowane podejście do każdego kontrahenta. Wieloletnie doświadczenie i kooperacja z doskonale wykwalifikowanymi adwokatami to czynniki oddziałujące na rzetelność usług i odnoszenie sukcesów przez naszą Kancelarię. Wszystkie sprawy traktujemy priorytetowo, gwarantując zleceniodawcom działanie z dużym zaangażowaniem. Siedziba naszej kancelarii znajduje się w Płocku, jednak świadczymy usługi dla klientów na obszarze całego kraju.
Category:

Tomasz Kidawa kancelaria adwokacka specjalizuje się w prawie odszkodowawczym w tym po błędach lekarskich, medycznym. W ofercie znajduje się obsługa w zakresie prawa cywilnego, karnego, gospodarczego, pracy, spadkowego oraz spraw rozwodowych. Kancelaria współpracuje z lekarzami różnych specjalizacji. Kancelaria obsługuje klientów indywidualnych, posiada doświadczenie w obsłudze publicznych i niepublicznych placówek leczniczych i firm farmaceutycznych
Category:

Michał Koronowski prowadzi swoją kancelarię adwokacką w Chorzowie wymierzając swoją ofertę w szczególności do osób fizycznych oraz działalności gospodarczych. W szerokim katalogu usług interesanci znajdą na przykład konsultacje prawne dotyczące prawa cywilnego, czy też karnego. Dzięki ścisłej współpracy z wieloma ekspertami, w tym chociażby z geodetami, adwokat potrafi zaproponować petentom usługi prawne na najwyższym poziomie, w tym także i pomoc przy sporządzaniu umów. W katalogu usług dla przedsiębiorców mieści się również profesjonalna i prowadzona z dużą skutecznością windykacja należności.
Category:

Specjalizująca się w wielu dziedzinach prawa, Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Czapczyński, oferuje klientom profesjonalne świadczenia, które są indywidualnie dostosowywane do określonych przez klienta potrzeb. Gwarantujemy doradztwo doświadczonych adwokatów o świetnym przygotowaniu merytorycznym. Dzięki temu możemy oferować niezwykle efektywne usługi. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej znajdą Państwo szczegółowy spis obszarów działalności. Zachęcamy do współpracy klientów biznesowych, instytucjonalnych a także prywatnych.
Category:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4