Top 10


    
103 Inteligentny dom http://www.domdobrejenergii.pl/ Mimo stale rozwijającej się technologii i ofert firm budowlanych tylko stosunkowo niewiele osób decyduje się na wdrażanie u siebie idei inteligentnego budynku. Przyczyną takiego stanu rzeczy prawdopodobnie jest zbyt mała znajomość funkcjonalności takich systemów. Nasza witryna powstała w celu popularyzowania tematyki związanej z inteligentnym domem. Dużym plusem tego, na który warto zwrócić uwagę są znaczne oszczędności energii przedkładające się na zmniejszenie opłat eksploatacyjnych. Dom, ogród > Usługi budowlane
Biznes i finanse > Doradztwo
dom   mieszkanie   inteligentny dom   inteligentny budynek cze 12, 2010 marian

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

1.00 z 5
Ilosc glosow: 1 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
MCE (Małopolskie Centrum Ekologiczne) to elastyczny i doświadczony producent kotłów, który jest w stanie sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. Firma oferuje duży wybór urządzeń, w tym kotły z podajnikiem na ekogroszek, kotły bez podajnika na węgiel i inne paliwa, a także elementy instalacji co, techniki sanitarnej, systemy wentylacji, klimatyzacji i wiele więcej. Dzięki doświadczeniu na rynku oraz doskonałej znajomości branży firma MCE wyspecjalizowała się w kotłach zapewniających wysoką jakość spalania. W firmie można nabyć kotły z dotacją z funduszu WFOŚiGW, spełniające odpowiednie normy i wymogi oraz gwarantujące niski poziom emisji spalin.
Kategoria:

Jeżeli są Państwo zainteresowani wynajmem hal namiotowych, to zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Rubo-Konstrukcje, którego siedziba znajduje się w Rumii. Proponujemy dużą różnorodność produktów, wśród których każdy klient wyszuka odpowiednią dla siebie propozycję. Zapewniamy fachową pomoc. Proponujemy konkurencyjne ceny. Wszystkie nasze towary są produkcji polskiej i charakteryzuje je wysoka użyteczność oraz bezpieczeństwo użytkowania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, dostępnymi na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Monter Złota Rączka to firma świadcząca usługi w mieście Nowy Sącz i w okolicznych miejscowościach. Firma zajmuje się wykonywaniem remontów (bieżące, kapitalne i interwencyjne) oraz pracami wykończeniowymi w domach i mieszkaniach. Dodatkowym profilem działalności są usługi z zakresu drobnych prac interwencyjnych, czyli tak zwana Złota Rączka. Oferuje wszelkie prace związane z demontażem, montażem, naprawą, przeróbką i wymianą w domu i mieszkaniu Jeżeli potrzebujesz doświadczonego i solidnego fachowca to firma Monter jest znakomitym wyborem.
Kategoria:

MTMStyl to pracownia architektoniczna, której specjalnością są projekty domów jednorodzinnych. Sprzedaż projektów stworzonych przez nas oraz ich sporządzanie indywidualnie na zamówienie odbiorców jest naszą profesją. Nabywcy projektów MTM Styl mogą liczyć na rzetelną i uprzejmą obsługę, a dzięki pomocniczej poradzie formalno-prawnej i technicznej projekt domu, który wybierzesz urealni jakiekolwiek Twoje potrzeby.
Kategoria:

Reklamowana strona zawiera ofertę hydroizolacji firmy Aqua Tech. Oferta obejmuje profesjonalne naprawy i wykonawstwo systemów hydroizolacji. Firma oferuje badania termowizyjne, przeprowadzane nowoczesnymi kamerami. Izolacje przeciwwodne mogą być przez firmę regularnie monitorowane. W zakres usług firmy wchodzi projektowanie izolacji wodochornnych i doradztwo. Specjalnością Aqua Tech jest efektywne osuszanie budynków po zalaniu. Szczegółowy zakres działalności Aqua Tech opisany został na stronie.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4