Top 10


    
1237 Strona autorska Wojciecha Sceliny http://www.scelina.pl/ Strona Scelina.pl to serwis, za pośrednictwem którego poznamy nowości z dziedziny filozofii, technologii internetowych, rynku literackiego, biegania w Krakowie oraz innych. Twórcą tekstów, tak jak kodu strony jest administrator. Odwiedzający, prócz zapoznania się z tekstami, do dyspozycji ma również dział z galerią oraz dział multimedialny. Wśród najciekawszych możliwości podstawową może się wydawać zamówienie książki "Ostatni lot nad Kongo", powstałej w 2010 roku nakładem wydawnictwa Novae Res z Gdyni, prosto od autora z wybraną dedykacją. Jest to niespotykany pomysł na zapadający w pamięć prezent głównie dla osoby , która interesuje się Afryką, ale nie tylko. Strona rozwija się bez przerwy od 2010 roku, licząc z końcem 2011 roku kilka ciągle wzbogacanych działów, , które zostały wspomniane w pierwszym zdaniu tego tekstu.Jeśli poszukujesz wiadomości z zakresu powieści o Afryce, lub chcesz zapoznać się z działem autorskim twórcy serwisu, zajrzyj na nią już teraz. Hobby i zainteresowania > Pisarstwo Scelina   kieleccy pisarze   książŸki o afryce   jak promować książkę™   bieganie w Krakowie   kongo   fakty o afryce   filmy o afryce gru 29, 2011 Wojciech Scelina

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Hobby i zainteresowania > Pisarstwo
Jeśli masz natchnienie i lubisz pisać opowiadania to zarejestruj się na portalu blogowym blogola.pl i publikuj tam swoje prace. Nie musisz już pisać tylko dla siebie lub swoich najbliższych ponieważ dzięki naszemu serwisowi może Cię czytać setki tysięcy osób. Twoja twórczość może ujrzeć prawdziwe światło dzienne i wybić się na szeroki świat. Dołącz do wielkiego grona fanów i entuzjastów różnego rodzaju opowiadań nawet jeśli nie jesteś twórcą tylko lubisz sobie poczytać to o czym piszą inni na swoich blogach.
Kategoria:

Strona Scelina.pl to serwis, za pośrednictwem którego poznamy nowości z dziedziny filozofii, technologii internetowych, rynku literackiego, biegania w Krakowie oraz innych. Twórcą tekstów, tak jak kodu strony jest administrator. Odwiedzający, prócz zapoznania się z tekstami, do dyspozycji ma również dział z galerią oraz dział multimedialny. Wśród najciekawszych możliwości podstawową może się wydawać zamówienie książki "Ostatni lot nad Kongo", powstałej w 2010 roku nakładem wydawnictwa Novae Res z Gdyni, prosto od autora z wybraną dedykacją. Jest to niespotykany pomysł na zapadający w pamięć prezent głównie dla osoby , która interesuje się Afryką, ale nie tylko. Strona rozwija się bez przerwy od 2010 roku, licząc z końcem 2011 roku kilka ciągle wzbogacanych działów, , które zostały wspomniane w pierwszym zdaniu tego tekstu.Jeśli poszukujesz wiadomości z zakresu powieści o Afryce, lub chcesz zapoznać się z działem autorskim twórcy serwisu, zajrzyj na nią już teraz.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4