Top 10


    
1264 Hilltop czapki zimowe http://www.hilltop-caps.pl Działająca od 8 lat firma HILLTOP jest już rozpoznawalną marką na polskim rynku odzieży sportowej. Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję czapek pod marką HILLTOP CAPS, która z powodzeniem podbija rynki wschodnie. Bogatsi o te doświadczenia pragniemy zaproponować Państwu nasze produkty.
Mając na uwadze wyszukane gusta oraz wymagania naszych klientów, w firmie Hilltop tworzone z pasją produkty wykonane są z najwyższych jakościowo materiałów, które doskonale radzą sobie z wahaniami temperatur, są biodegradowalne, antybakteryjne, antystatyczne, odporne na gniecenie, łatwe w pielęgnacji dzięki czemu ich użytkowanie jest przyjemne oraz komfortowe.
Moda i styl > Szycie producent czapki zimowe wiosenne hilltop sty 24, 2012 SK

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Moda i styl > Szycie
Nasze studio krawieckie może zaoferować Ci wiele usług krawieckich i szwalniczych w rozsądnych cenach. U nas możesz uszyć ubranie na miarę, bez względu na jaką okazję je potrzebujesz. Szyjemy na miarę dla pań i panów, dokonujemy poprawek krawieckich, szyjemy firanki i zasłony, ale także pokrowce na kanapy, pokrowce na krzesła. Dla klienta instytucjonalnego możemy zaproponować szycie strojów reklamowych, strojów dla teatrów. Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do zapoznania się z informacjami umieszczonymi na naszej stronie www.
Kategoria:

Szwalnia Manufaktura jest firmą oferującą szycie ubrań oraz sprzedaż unikalnych wzorów tkanin sprowadzanych z Włoch czy gamę trudnodostępnych dodatków pasmanteryjnych.
Z połączenia pasji, doświadczenia i chęci stałego doskonalenia zamieniamy każdy skrawek materiału w piękną kreację, a niezdecydowanym służymy fachową poradą i pomagamy wybrać im najlepszej jakości materiały o unikalnych i ciekawych wzorach.
Szwalnia wyposażona jest w park maszynowy, na który składają się maszyny do szycia i wykończenia praktycznie każdego rodzaju tkaniny i skór. Współpraca z projektantami mody zaowocowała w doświadczenie i umiejętność odszywania skomplikowanych wzorów.
Kategoria:

Sklep internetowy Impall jest firmą, które od około 15 lat dostarcza swym klientom profesjonalne elementy wyposażenia dla branży odzieżowej. Umożliwiamy nabycie wszelkich urządzeń szwalniczych. Oferowane na stronie www.impall.pl urządzenia krawieckie są w pełni dostosowanego do wymagań współczesnego rynku. Oferujemy między innymi standardowe maszyny do szycia. Są to między innymi maszyny Brother i najpopularniejsza stębnówka Juki. Polecamy nabycie niezawodnych maszyn do obszywania krawędzi materiału (owerlok 5 nitkowy). polecamy także urządzenia specjalistyczne. Wymienić należy maszyny takie jak: klejarka paskarka oraz dziurkarka.
Kategoria:

Działająca od 8 lat firma HILLTOP jest już rozpoznawalną marką na polskim rynku odzieży sportowej. Od 2010 roku poszerzyliśmy naszą działalność o produkcję czapek pod marką HILLTOP CAPS, która z powodzeniem podbija rynki wschodnie. Bogatsi o te doświadczenia pragniemy zaproponować Państwu nasze produkty.
Mając na uwadze wyszukane gusta oraz wymagania naszych klientów, w firmie Hilltop tworzone z pasją produkty wykonane są z najwyższych jakościowo materiałów, które doskonale radzą sobie z wahaniami temperatur, są biodegradowalne, antybakteryjne, antystatyczne, odporne na gniecenie, łatwe w pielęgnacji dzięki czemu ich użytkowanie jest przyjemne oraz komfortowe.
Kategoria:

Szukając trwałej maszyny do szycia powinni Państwo zaznajomić się z przedstawioną przez przedsiębiorstwo Eversun - Dawid Sipowicz propozycją. Doradzamy klientom przy wyborze najlepszego produktu. Ponadto oferujemy nieodpłatną pomoc w napisaniu pisma o dotację do urzędu pracy, proponując w zamian sprzedaż dowolnego urządzenia po pozytywnym rozpatrzeniu pisma. Oferowany asortyment został podzielony na urządzenia dla osób prywatnych a także rozwiązania dostosowane do potrzeb punktów szwalniczych oraz dla firm trudniących się produkcją ubrań.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4