Top 10


    
1374 Monter Złota rączka, usługi remontowe, wykończenia wnętrz http://www.mon-ter.pl Monter Złota Rączka to firma świadcząca usługi w mieście Nowy Sącz i w okolicznych miejscowościach. Firma zajmuje się wykonywaniem remontów (bieżące, kapitalne i interwencyjne) oraz pracami wykończeniowymi w domach i mieszkaniach. Dodatkowym profilem działalności są usługi z zakresu drobnych prac interwencyjnych, czyli tak zwana Złota Rączka. Oferuje wszelkie prace związane z demontażem, montażem, naprawą, przeróbką i wymianą w domu i mieszkaniu Jeżeli potrzebujesz doświadczonego i solidnego fachowca to firma Monter jest znakomitym wyborem. Dom, ogród > Usługi budowlane złota rączka nowy sącz   malowanie nowy sącz   remont nowy sącz   szpachlowanie nowy sącz   usługi remontowe nowy sącz   fachowiec nowy sącz   układanie płytek nowy sącz   wykańczanie wnętrz nowy sącz maj 11, 2012 Monter Złota rączka, usługi remontowe, wykończenia wnętrz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Dom, ogród > Usługi budowlane
Firma CM&W wyspecjalizowało się w instalacjach do uzdatniania wody. Funkcjonujemy na rynku od prawie dwudziestu lat. Jesteśmy znani z wysokiej klasy świadczonych usług. Oferujemy wykonanie całego projektu oraz przeprowadzenie koniecznych robót. Mamy sieć sklepów, które oferują produkty do wody i kanalizacji oraz różne filtry czy chemię basenową. Taki stan rzeczy pozwala nam na zagwarantowanie kontrahentom konkurencyjnych cen produktów. Proponujemy specjalistyczne doradztwo na każdym etapie realizowania inwestycji. Zapraszamy do odwiedzania naszych punktów sprzedaży.
Kategoria:

Firma PK-BUD specjalizuje się w realizowaniu usług powiązanych z czynnościami budowlanymi oraz remontowymi. Oferujemy również wykonanie fachowej elewacji budowli. Funkcjonujemy na rynku od wielu lat. Dzięki temu możemy zagwarantować doskonałą klasę wszystkich proponowanych czynności. Precyzyjnie podchodzimy do każdego zlecenia, dbając o zadowolenie kontrahenta. Na prowadzonej przez nas witrynie internetowej zamieściliśmy dużą ilość zdjęć, na których klienci mogą zweryfikować nasze umiejętności. Zapraszamy do współpracy.
Kategoria:

Gdy decydujemy się na (zakup|kupno} nowego pojazdu, dużą uwagę w dzisiejszych czasach zwracamy nie tylko na cenę, ale być może głównie na koszty paliwa, które samochód spali w trakcie użytkowania. Ceny energii w obecnych czasach, podobnie jak paliwa, są również niezwykle wysokie. Dlaczego więc kupując czy budując nowy dom mamy nie obliczyć jak wiele energii będzie on wykorzystywał?. Właśnie do tego służy świadectwo energetyczne. Wykonanie takiego dokumentu trzeba zlecić profesjonaliście. Za pośrednictwem strony internetowej swiadectwa-energetyczne-chelm.pl można zamówić wykonanie takiego dokumentu. Cena jego zrobienia ustalana jest indywidualnie. Warto jednak podkreślić, iż zaczyna się ona od około 350zł.
Kategoria:

Firmę stanowi wykwalifikowany personel z kilkunastoletnim doświadczeniem w specjalności brukarskiej. Dysponujemy własnym sprzętem niezbędnym do świadczenia prac, co wysoce skraca czas ich realizacji.

Nasi pracownicy pomogą Państwu w doborze stosownej kostki brukowej w zależności od przeznaczenia powierzchni i przypuszczanych obciążeń, a zarazem doradzą jak zintegrować ją w dotychczasowy obszar. Przed przystąpieniem robót brukarskich układamy kongruentny kosztorys - gratis.

Świadczymy usługi dla odbiorców indywidualnych, firm i instytucji, mało oraz wielkopowierzchniowe. Prace realizujemy z artykułów własnych lub doręczonych przez klienta. Każde zlecenie rozpatrujemy jednostkowo. Występuje ewentualność negocjacji odpłatności.

Na wykonane usługi układania kostki brukowej, granitowej, w oparciu o stworzoną umowę, obowiązuje co najmniej 24-miesięczny okres gwarancji.
Wystawiamy faktury VAT.
Kategoria:

Budowa swojego lokalu mieszkalnego to niełatwe i wieloetapowe przedsięwzięcie,które wymaga adekwatnej, specjalistycznej obsługi, nie tylko pod względem techniczno-konstrukcyjnym,ale także logistyczno-formalnym. Całkowitym zakresem tych usług specjalistycznie zajmuje się firma inżynierska Alpina Trade. Nie tylko ułatwia ona wybór gruntów pod zabudowę i weryfikuje wszelkie szczegóły z tym związane, jak na przykład. akty własności, plany zagospodarowania przestrzennego, niemniej jednak również jest w stanie szybko uzyskać od odpowiednich organów pozwolenia na budowę. Oprócz tego, specjalizacją spółki jest również adaptacja projektów domów, co umożliwia na zbudowanie unikalnej wizji lokalu dostosowanej nie tylko do potrzeb posiadacza, niemniej jednak także specyfiki gruntu, na którym ma stanąć budynek. Umożliwia to wyzyskać wszelkie zalety parcele budowlanej oraz uniknąć dysharmonii w obrazie przyszłego lokum.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4