Top 10


    
1399 Portrety na zamówienie, Portrety ze zdjęcia http://blackfenix.pl/ Wykonuję portrety ze zdjęcia, portrety par, portrety zwierząt. Portret jest doskonałym prezentem na walentynki, rocznicę, jako prezent z okazji ślubu czy komunii. Portrety wykonywane są techniką ołówkową na bardzo dobrej jakości papierze. Na stronie można znaleźć przykładowe portrety sławnych osób ze świata filmu. Rysowaniem portretów zajmuję się od ponad 10 lat i jest to moja największa pasja. Staram się, aby każdy portret był wyjątkowy i oddawał jak najlepiej nie tylko wygląd, ale i charakter portretowanej osoby. Rozrywka, kultura, sztuka > Sztuka
Rozrywka, kultura, sztuka > Rękodzieło
Portrety na zamówienie   Portrety ze zdjęcia   Portret   Portrety zwierząt   Portret na prezent wrz 12, 2012 Rafał Borgiasz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Sztuka
Oferujemy artystyczne malowanie ścian, graffiti na zamówienie, reklamę malowaną wewnątrz budynków i na fasadach oraz obrazy na płótnie. Nasze realizacja upiększają ściany i wprowadzają niezwykłą atmosferę do wnętrza oraz wyróżniają budynki z zewnątrz. Pozwalają zrealizować każdą niemal wizję czy marzenie.

Naszą ofertę kierujemy do klienta prywatnego (malowidła bajkowe dla dzieci, dekoracje pomieszczeń), właścicieli restauracji, lokali, barów i hoteli, sklepów, przedsiębiorstw oraz do placówek edukacyjnych (przedszkola, szkoły, sale zabaw).
Realizacje wykonywana są przez profesjonalistów z dyplomem i dużym doświadczeniem.
Gwarantujemy profesjonalizm, wysoką jakość usług w przystępnej cenie.
Kategoria:

Co myślisz o rzeźbieniu w stylu ludowym? Co rozumiemy jako rzeźbiarstwo ludowe? Są to oczywiście motywy ludowe, rzeźby do ogrodu, krasnoludy w ogródku i masa innych podobnych rzeźb.

WWW jaką Wam oferujemy, dotyczy rzeźb artysty amatora. Są na niej ozdoby z drewna, rzeźby drewniane i wiele odmian prac tego typu.
Możecie też zlecić swoją płaskorzeźbę na własność.

Wiesz na pewno, rzeźba jest rodzajem kulturowym.

Do wyrzeźbienia owych motywów, ciekawe rodzaje drewna to na pewno delikatne na przykład olcha czy topola. Odradza się tworzenia w iglastych rodzajach drzew.
Kategoria:

Katalog ikon prawosławnych. Każda z ikon po zrealizowaniu w wybranym formacie dostępna do sprzedaży. Ikony na zamówienie. Wizerunki Chrystusa, Matki Boskiej, Świętych, sceny z życia Chrystusa. Ikony Rublova, Teofana Greka. Wykonanie w tradycyjnych technikach tempery na spoiwie żółtkowym. W katalogu znajduje się ponad 200 ikon pochodzących zarówno ze zbiorów muzealnych jak i z prywatnych galerii. Począwszy od starych, bizantyjskich ikon, po ikony renesansowe i XVII wieczne. Podane jest miejsce gdzie obecnie się znajdują, skąd pochodzą, wiek powstania.
Kategoria:

Fotograf Leszno - artystyczna fotografia ślubna, sesje zdjęciowe. Fotografią pasjonuje się prawie 8 lat. W ofercie sesje zdjęciowe - portretowe, pamiątkowe, reportaże i inne, także ślubne. Istnieje możliwość wykonania zdjęć reklamowych. Zapraszam do odwiedzenia galerii, znajdą tam Państwo zdjęcia ślubne (plener i studio). Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą. Preferuję zlecenia w obrębie Wielkopolski (Poznań Leszno Wrocław). Przystępne ceny.
Kategoria:

Od 1996 roku prowadzimy działalność artystyczną.
Proponujemy niepowtarzalne, oryginalne wzory, wykonane różnymi technikami obróbki szkła.
Realizujemy oryginalne projekty przeszkleń wewnętrznych i zewnętrznych: okna, szyby do drzwi, szyby prysznicowe, witryny.
Stosujemy różnorodne techniki szklarskie, takie jak: szkło szlifowane, fusing czy patte de verre oraz różne rodzaje szkła, tworząc niepowtarzalne dekoracje w zastępstwie konwencjonalnego malarstwa czy grafiki.
Szklane statuetki okolicznościowe, nagrody w konkursach oraz gadżety firmowe stanowią ważną część naszej działalności, a każdy temat jest inspiracją do tworzenia nowych "unikatowych" rozwiązań.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4