Top 10


    
1409 Mastr.pl http://mastr.pl Firma zajmująca się obsługa multimedialną eventów. Wynajmujemy telebimy, ekrany projekcyjne, rzutniki, kamery, przeprowadzamy straming z imprez, nagłaśniamy itp. Jednym słowem pomożemy Ci zorganizować twój event, imprezę, zawody sportowe, koncert lub konferencję. Zespół cały czas szuka nowych rozwiązań i doskonali swoje umiejętności, tak aby nasza oferta była stale atrakcyjna i innowacyjna. Zapraszamy do współpracy Handel > Usługi
Komputery > Oprogramowanie
telebimy wynajem   ekrany diodowe   kamerowanie   realizacja obrazu   nagłośnienie   eventy   obsługa multimedialna   systemy AV   mastr   mastr.pl wrz 17, 2012 Mazurek Tomasz

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Handel > Usługi
Jeżeli interesuje Państwa wymiana dewiz w konkurencyjnych cenach, to zapraszamy do zaznajomienia się z ofertą, która została przygotowana przez firmę Rkantor.com, której siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Proponujemy wymianę dewiz online za pośrednictwem nieskomplikowanej w obsłudze oraz czytelnej platformy. Stosujemy nowoczesne zabezpieczenia, dlatego każdy klient może być spokojny podczas zawierania transakcji. Zapewniamy fachową pomoc naszych pracowników. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
Kategoria:

Interesującą ofertę produktową powiązaną z nagrobkami znajdą Państwo w Zakładzie Kamieniarskim Wicherek. Prowadzone przez nas przedsiębiorstwo znajduje się w Poznaniu. Mamy wieloletnią tradycję pracy. Oferujemy głównie nagrobki granitowe, które są bardzo trwałe oraz mają elegancki wygląd. Dokładnie podchodzimy do każdego zlecenia, co umożliwia nam zagwarantowanie odpowiedniego wykonania każdego produktu. Gwarantujemy także możliwość zamontowania nagrobków. Wykorzystujemy najnowocześniejsze zdobycze techniki. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.
Kategoria:

Jeśli szukasz luksusowego miejsca, w którym możesz się zrelaksować, to City Park Poznań jest miejscem dla Ciebie. Jest to obiekt architektoniczny, łączący historyczny styl z nowoczesnym designem. Oferujemy wynajem oraz zakup luksusowych apartamentów. Na terenie obiektu znajdują się liczne lokale gastronomiczne oraz rozrywkowe, w których serwowane są specjały szefów kuchni oraz alkohole z całego świata. W City Parku mieści się także salon SPA, w którym można skorzystać z licznych zabiegów kosmetycznych. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego obiektu oraz naszej strony internetowej!
Kategoria:

Ciekawą ofertę dla ludzi zainteresowanych wymienieniem dewiz online, przedstawił kantor Dolar. Siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Olsztynie. Przygotowaliśmy dla klientów platformę, która gwarantuje wysokie bezpieczeństwo przeprowadzanych czynności. Ponadto gwarantujemy łatwość i dużą szybkość obsługi. Zdobyte przez nas doświadczenie w sektorze pozwala na zagwarantowanie kontrahentom doskonałej klasy proponowanych świadczeń. Znajdą Państwo w naszej ofercie niezwykle atrakcyjne kursy walut, które podlegają indywidualnym negocjacjom.
Kategoria:

Nasza firma High Level posiada już kilka lat doświadczeń w zakresie specjalistycznych prac wysokościowych. W tej dziedzinie zapewniamy naszym klientom kompleksową obsługę. W naszej ofercie znajdą Państwo: remonty i czyszczenie elewacji, usługi dekarskie i prace na dachach, montaż zabezpieczeń przeciw ptakom, prace monterskie i elektryczne na wysokości oraz inne prace wysokościowe. Dodatkowo zajmujemy się odśnieżaniem dachów oraz pielęgnacją oraz wycinką drzew w niezwykle atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą online.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4