Top 10


    
1424 Przyciemnianie szyb, color change http://www.tinttech.pl Firma "TINT TECH" zajmuje się profesjonalnym przyciemnianiem szyb samochodowych i okiennych. Ponadto oferujemy zmianę kolorystyki auta za pomocą folii colour change oraz zdobienie różnych jego części folią carbon. Oferta skierowana jest do właścicieli prywatnych aut, motocykli, flot samochodowych, organizatorów rajdów i eventów motoryzacyjnych ale nie tylko. Motoryzacja > Tuning samochodów auto folie   folie okienne   folie samochodowe   folie antywłamaniowe   folie łoneczne   lustra weneckie   przyciemnianie szyb   oklejanie samochodów   reklama na samochodzie   colour change   carbon   folie carbon wrz 17, 2012 Rafał Żmuda

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Motoryzacja > Tuning samochodów
Nasza firma mieści się w Kielcach i ma w swojej ofercie takie usługi jak: hydrografika, flokowanie oraz zabudowy pod sprzęt car audio. Dodatkowo zajmujemy się naprawą pękniętych desek rozdzielczych.

Flokowanie to pokrywanie elementów strzyżyną tekstylną. Każdy element plastikowy jesteśmy w stanie pokryć flokiem.

Hydrografika jest to nowatorski sposób pokrywana elementów grafiką.

Dodatkową usługą przy montowaniu systemu caraudio w aucie, jest jego wygłuszenie. Możemy wygłuszyć cały samochód, bądź tylko niektóre miejsca jak np. drzwi.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług
Kategoria:

W ofercie przedsiębiorstwa Turbotaktor.pl znajdą Państwo tunning jednostek napędowych do dużej liczby producentów ciągników. Wszystkie nasze działania charakteryzuje duża precyzja, która gwarantuje właściwość zrealizowania każdej usługi. Duża wiedza, poparta długoletnim doświadczeniem, to jeden z naszych największych atutów. Gwarantujemy Państwu znaczącą poprawę parametrów silnika oraz zmniejszenie zużycia paliwa. Proponujemy profesjonalną usługę, która wykonywana jest przy zastosowaniu oryginalnego oprogramowania uznanych firm. Dodatkowo przeprowadzamy testy efektywności na renomowanych urządzeniach.
Kategoria:

Regeneracja reflektorów oraz przeróbka lamp w samochodach to przedmiot działalności prowadzonej przez przedsiębiorstwo TMC MC. Przedsiębiorstwo posiada wieloletnie doświadczenie w produkowaniu i kompleksowej naprawy reflektorów samochodowych, ciągnikowych, czy też nawet i motocyklowych. Interesanci mogą także polecić przedsiębiorstwu zastosowanie przeróbki reflektorów na xenonowe, czy też polecić metalizację próżniową soczewek. Firma gwarantuje kierowcom zrealizowanie prac na najwyższym poziomie, świetnie orientuje się bowiem w większości modeli, czy też marek pojazdów. Przedsiębiorstwo ponadto prowadzi też sprzedaż za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro.
Kategoria:

Firma "TINT TECH" zajmuje się profesjonalnym przyciemnianiem szyb samochodowych i okiennych. Ponadto oferujemy zmianę kolorystyki auta za pomocą folii colour change oraz zdobienie różnych jego części folią carbon. Oferta skierowana jest do właścicieli prywatnych aut, motocykli, flot samochodowych, organizatorów rajdów i eventów motoryzacyjnych ale nie tylko.
Kategoria:

W szerokiej ofercie firmy Colour Change znajdziecie Państwo ponad 60 rodzajów foli samochodowych w kilkuset odcieniach kolorystycznych. Z nami oklejanie samochodu to prawdziwa przyjemność, łączymy w sobie pasję do samochodów i tuningu wizualnego z profesjonalizmem i najwyższą jakością wykończenia. Nasze siedziby znajdują się w Tychach (region południe) oraz Gdyni (region północ).
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4