Top 10


    
1430 Nauka gry na gitarze http://www.guitarspace.pl Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Nasz portal przedstawi Ci wszystko od podszewki(od budowy gitary i potrzebnego sprzętu po konkretne techniki grania). Materiał podzielony na lekcje zawierające tradycyjne artykuły ze zdjęciami wsparte materiałem wideo!!! Uważasz, że się do tego nie nadajesz, przerób kilka naszych lekcji , a przekonasz się że to nie prawda. Najwyższy czas rozwinąć swoje ukryte , muzyczne talenty!!! Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka nauka gry na gitarze   gra na gitarze   lekcje gry na gitarze wrz 17, 2012 Daniel

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka
Już od kilkunastu lat proponuję Państwu poniższe usługi: dj wodzirej na poprawiny wesel, dj na integracyjne prywatki zakładowe, nagłośnienie imprez, imprez plenerowych i występów oraz pozostałych wydarzeń. Nowością w ofercie przedsiębiorstwa są dekoracje auli ślubnych oświetleniem oraz możność najmu rzutników, ekranów, mikrofonow, nagłośnienia i innego sprzętu multimedialnego. Sfera działania to między innymi Kraków i sąsiedztwo, ale nie ma kłopotu z dojechaniem do Śląska i otoczenia.
Kategoria:

Każda osoba, która chce być na bieżąco z nowościami z zakresu muzyki Rap i Hip Hop, poznać najchętniej oceniane i opisywane klipy, powinna zapoznać się z treściami portalu Inforap.pl. Prezentujemy tu zarówno polskie jak i międzynarodowe teledyski. Każdy użytkownik naszego serwisu może udostępnić dowolny teledysk. Trwa to zaledwie kilka chwil i jest bardzo łatwe. Zachęcamy do tworzenia społeczności osób zafascynowanych muzyką Rap i Hip Hop. Nasz portal zapewnia bycie na czasie we wszystkich sprawach odnoszących się do tego typu muzyki.
Kategoria:

Sklep muzyczny Music Audio oferujący produkty z branży muzycznej takie jak instrumenty muzyczne: gitary, nagłośnienie, mikrofony, perkusje, światła, instrumenty klawiszowe.
Naszym klientom oferujemy także doradztwo techniczne w zakresie nagłośnień.
W naszym sklepie możliwy jest także zakup na raty. Oferujemy różne formy płatności za towar od przedpłaty po faktury z terminem płatności dla Instytucji publicznych.
Kategoria:

Jeśli interesujesz się muzyką, wymieniasz opiniami z użytkownikami sieci, nie możesz obejść się bez siedzenia na forum muzycznym. W szkole, w pracy nie każdy rozumie Twoje zamiłowanie do muzyki, tam wszyscy. Co więcej możesz podyskutować na forum muzycznym o nowościach, wrzucać swoje utworki, komentować nagrania innych. Jesteś członkiem społeczności, która żyje z pasją.
Kategoria:

MetalZine.pl to niezależny magazyn muzyczny, poświęcony w całości muzyce metalowej i rockowej w wielu odmianach. Czytelnik znajdzie tu najświeższe wiadomości ze świata ciężkiej muzyki gitarowej, recenzje płyt, prasy branżowej i książek, wywiady z zespołami, artykuły biograficzne, felietony dotykające zagadnień związanych z muzyką, relacje i zdjęcia z koncertów, jak również kalendarium wydarzeń i konkursy z nagrodami. Chętnie obejmiemy swoim patronatem wszelkie wydarzenia muzyczne, wydawnictwa płytowe i inne. Magazyn istnieje od 2011 roku, jednak ludzie go tworzący mają wieloletnie doświadczenie i piszą o muzyce nie od dziś.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4