Top 10


    
1430 Nauka gry na gitarze http://www.guitarspace.pl Jeśli chcesz nauczyć się grać na gitarze to dobrze trafiłeś/trafiłaś. Nasz portal przedstawi Ci wszystko od podszewki(od budowy gitary i potrzebnego sprzętu po konkretne techniki grania). Materiał podzielony na lekcje zawierające tradycyjne artykuły ze zdjęciami wsparte materiałem wideo!!! Uważasz, że się do tego nie nadajesz, przerób kilka naszych lekcji , a przekonasz się że to nie prawda. Najwyższy czas rozwinąć swoje ukryte , muzyczne talenty!!! Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka nauka gry na gitarze   gra na gitarze   lekcje gry na gitarze wrz 17, 2012 Daniel

Napisz komentarz   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających:

0.00 z 5
Ilosc glosow: 0 osob
Ocena odwiedzających


Inne strony w kategorii Rozrywka, kultura, sztuka > Muzyka
MetalZine.pl to niezależny magazyn muzyczny, poświęcony w całości muzyce metalowej i rockowej w wielu odmianach. Czytelnik znajdzie tu najświeższe wiadomości ze świata ciężkiej muzyki gitarowej, recenzje płyt, prasy branżowej i książek, wywiady z zespołami, artykuły biograficzne, felietony dotykające zagadnień związanych z muzyką, relacje i zdjęcia z koncertów, jak również kalendarium wydarzeń i konkursy z nagrodami. Chętnie obejmiemy swoim patronatem wszelkie wydarzenia muzyczne, wydawnictwa płytowe i inne. Magazyn istnieje od 2011 roku, jednak ludzie go tworzący mają wieloletnie doświadczenie i piszą o muzyce nie od dziś.
Kategoria:

TopGuitar jest wiodącym czasopismem skierowanym do muzyków, a w szczególności do gitarzystów. Strona dla miłośników gitary elektrycznej, basowej, akustycznej oraz klasycznej. Najświeższe informacje z gitarowego świata. Recenzje sprzętu muzycznego, płyt kompaktowych i koncertów gitarowych oraz imprez. Magazyn jest wydawany co miesiąc przez wydawnictwo muzyczne International Music Press w Gdyni.
Kategoria:

Gitara jest jedynym z najpopularniejszych instrumentów świata. Jeśli i Ty należysz do wielbicieli tego instrument, zapraszamy na profesjonalne lekcje gry na gitarze akustycznej i klasycznej. Uczmy dzieci od siódmego roku życia oraz dorosłych-także tych całkiem początkujących. Uczniowie, którzy regularnie pracują i chcą zaprezentować swoje umiejętności szerszej publiczności, mają możliwość występu na koncertach szkolnych.
Kategoria:

Sklep muzyczny Music Audio oferujący produkty z branży muzycznej takie jak instrumenty muzyczne: gitary, nagłośnienie, mikrofony, perkusje, światła, instrumenty klawiszowe.
Naszym klientom oferujemy także doradztwo techniczne w zakresie nagłośnień.
W naszym sklepie możliwy jest także zakup na raty. Oferujemy różne formy płatności za towar od przedpłaty po faktury z terminem płatności dla Instytucji publicznych.
Kategoria:

W ofercie przedstawionej przez grającą na skrzypcach Martę Nanowską klienci znajdą sposobność wykonania projektów muzycznych. Artystka oferuje różnego typu formy muzyczne, wykraczające poza nurt muzyki klasycznej. Sprawia to, że każdy zainteresowany klient będzie mógł dobrać interesujące go wykonania. Na witrynie internetowej udostępnione zostały wybrane utwory, które umożliwią zainteresowanym zaznajomienie się z posiadanymi umiejętnościami. Charakterystyczna dla Marty Nanowskiej jest duża wiedza muzyczna oraz doświadczenie sceniczne. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego w przypadku zainteresowania ofertą.
Kategoria:
© Copyright 2008 Nicecoder.com. All Rights Reserved. Powered by INDEXU Deluxe 2.4